Jump to content

Varbūt 1 no iemesliem kāpēc NC pa cāli tusēja...


j@nis
 Share

Recommended Posts

Joks protams, bet varbūt tieši šis bija 1 no iemesliem kāpēc NC cālī sāka tusēt:

 

Cāļa forumi » Datori un cita tehnika >> clemena: jauns portatīvais

 

"Nopirku portatīvo datoru, klāt ir bezmaksas DOS, nu ieslēdzu, parādās melns ekrāns ar visādiem tekstiem, cik es sapratu ,ievadīju datumu, laiku, nu viss ok, tālāk ir C:/> nezinu ko tur jāraksta, pamēgināju savu vārdu, parādās - bad command or filename, ieliku arī DOS instalācijas disku, nekas nenotiek, nu ko lai dara?"

 

links uz topiku

 

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Es dažreiz pirms miega palasu NC komentus citā lapā, piem...

 

tu uzdod nekorektu jautājumu vai tikai izliecies ? Tu iedomājies ka 1970-80gtajos gados visiem "Nokijas 3310 truba kabatā"???

TU esi nekas, lai te ko sprēgātu par "tiem laikiem" ! "ambiciozs cilvēks" redz esot - slims cilvēks !

 

Viss pa vecam :D

Link to comment
Share on other sites

Ja ieraksta savu vārdu un atbild, ka bad command, tad skaidrs, jāmaina vārds ar steigu, jo tas nekam neder :D

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Manuprāt alko savu jau bija padarījis tad kad šis pērās pa boot.lv

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Katrs attīstās pa savam...

Labots - Mr.Līkrocis
Link to comment
Share on other sites

Atkal runājam par NC, sanāk, ka šis ir populārs cilvēks. Ko tur par to alko, liela daļa met pa lampu katru vakaru. Es ar aliņu sūcu. 4 dienas noturējos (rekords), atkal paņēmu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Sākumā viens mazais aliņš, kamēr nonākam līdz 2-litriniekam (kā minimums sātans vai vanags)....

man jau liekas, ka tas nav alko, tas kaut kāds pārspīlēts paštaisnums un sevis nemaldības glorificēšana

Link to comment
Share on other sites

persick

kāpēc datortirgotāji neliek virsū bezmaksas Linuxu DOS vietā ? Vismaz browseri varēs palaist..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...