Jump to content

Eirovīzija - mūsējās tika!


Zoom
 Share

Recommended Posts

Guest kristers42

Forši, es par šīm - vismaz ar kaut ko atšķiras. :) Kad ir fināls?

Labots - kristers42
Link to comment
Share on other sites

Tāda sajūta, ka krievi ņirgājas.

Palaiž tantes, kuras pirms 3 dienām uzzinājušas, ka viņām būs jādzied. Ar domu, ka "tāpat sabalsos, lai kādu sviestu mēs turp sūtītu".

Link to comment
Share on other sites

Jevrovīzija jau sen ir pārtapusi par balkān-vīziju. No eiropas tur ne smakas vairs.

Link to comment
Share on other sites

martinno

+1 = Eirovīzija nav nekas vairāk kā balagāns = Jaunais vilnis = herņa = ....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Pa lielam poh. Nez cik ilgi tur tā gudrā žurija domās, ka kaut cik normāls vokāls + defilēšana pa skatuvi ar fona dejotājām ir WIN. Poh kā un kas dzied, ka tik ekšens. Vajadzēja tos labs cilvēkus sūtīt, kas bija salikuši dziesmu no 100 citām dziesmām.

Link to comment
Share on other sites

Man šķiet, ka pēdējā laikā Eirovīzijā uzvar tikai vai nu kaut kas khmm... ļoti netradicionāli orientēts vai arī - jo stulbāk jo labāk.

Link to comment
Share on other sites

100debija

Autors to bija domājis kā sarkasmu ievietojot "mūsējo" foto.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kas jums tur tik ļoti nepatīk, skatos jau vismaz pāris gadus. Ir dziesmas, kurās uzreiz jūt kad IR ;) Mūsējā ? hvz, meldiņš itkā bija, skatuves tēls gan nekāds ...

Mans favorīts (vismaz pēc otrdienas un fiksas izskriešanas cauri visām)

[media]http://www.youtube.com/watch?v=9SCb0nrjVno[/media]

btw nedaudz ātrākā tempā dažreiz pa radio nograb ;)

P.S. Jā Dāņiem šogad bij laba dziesma, man a patika ;) tikai pirmās notis gan ir mazliet "aizņemtas"

Babuškas - nu piedūriens jau labs, par finālu neizteikšos :)

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Uii cik daudz ir zagti meldiņi šogad ... lielais piecinieks ... ir izgāzies. Man domāt ka zviedri šogad būs topā ... BET kā teica kādā spēlē ... time will tell ... sooner or later

Link to comment
Share on other sites

Eirovīzija? Kas tas tāds? Tā ir metode kā parādīt ka valstī strādā televīzija un ka māk taisīt tiešraides bez lažām?

 

Piemēram šis:

[media]

[/media]

 

Kas vēl eirovīzijā interesants? Kā lido balsošanas cipariņi? Kaudze ar satelītkanāliem? Kas vēl? Vairs nekas...

 

Mūzika jāklausās? BULSHIT!

Labots - JDat
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

žēl.babuškas varbūt nebija pelnījušas uzvarēt bet vēlreiz uz skatuves kāpt beigās gan.

Link to comment
Share on other sites

Es balsoju par zviedriem. Un vēl, sasniedzot attiecīgo dzēruma pakāpi, četriem citiem, ieskaitot kaimiņus. Eh, latspiecdesmit pie telefona rēķina klāt. Babuškām vajadzēja Hamperdingu paņemt komītē.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Skatījies neesmu, bet viedoklis ir - sabalso par tiem (sabalso tie) kas ir izklīduši pa pasauli.. . i usjo, in poh labi, slikti. Visādi krievi un turki vienmēr dabūs daudz balsu.

Link to comment
Share on other sites

Nu ko lai saka - LV pusfinālā 16 vieta ... progress ir pa veselu 1 vietu, salīdzinot ar iepriekšējo gadu ... to ka šovs bij nekāds to laikam lieki piebilst, un cik ntie Ls ir notērēti arī no manas nodokļu naudas, te būtu laiks laikam patīrīt to producentu stalli (vai pat skarbāk, sākt no nulles)

Eiforija? Jā skaista dziesmiņa, btw vienīgā kas skanējusi bij pa radio (arī bīdītājspēks)

Lielie spēlētāji skatos arī kāpj uz tiem pašiem grābekļiem, uz kuriem citus gadus jau bij pakāpelēts, velkot novecojušas zvaigznes, kurām sen laiks pensijā

Nobalsoju tikai telepātiski, slinkums bij meklēt mobu un zvanīt :)

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu šo te anālo principu "balso par kaimiņu!".

Ja man dziesma patiks, es balsošu, un man pie kājas cik tuvs vai tāls ir tas kaimiņš. Neiešu balsot par to, kas man nepatīk, tikai redz tāpēc ka kaimiņi :fool:

Link to comment
Share on other sites

Vairāk jau balso par savējiem citā valstī ne par kaimiņu. Tāpēc krieviem un turkiem daudz balsu vienmēr. Tāpēc mums nāk punkti no Īrijas un Anglijas. Man liekas, ka par kaimiņiem atdod balsi, ja īsti nezina par ko balsot un neviena dziesma tā pa īstam neaizķer. Neesmu liels Eirovīzijas fans, bet vakar paskatījos... nu bija tīri Ok. Vizuāli smuki, šovs labs, dažas dziesmas arī tā neko. Man patika. Pat piezvanīju un uzdāvināju 35santīmus mūsu "biznesmeņiem" lai atbalstītu.... Zviedriju.

Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

Vairāk tādus pasākumus eiropas un demokrātijas sirdī = azerbaidžānā. Nākošā Somālijā?

Link to comment
Share on other sites

Bābuļas kā zināms uz otro vietu atgriezās tieši pēc tam, kad tika paziņotas LV balsis. ;)

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu šo te anālo principu "balso par kaimiņu!".

Ja man dziesma patiks, es balsošu, un man pie kājas cik tuvs vai tāls ir tas kaimiņš. Neiešu balsot par to, kas man nepatīk, tikai redz tāpēc ka kaimiņi :fool:

 

Ko tu vēl neesi sapratis? To, ka eirovīzija ir viena vienīga kaimiņu būšana?

Link to comment
Share on other sites

labiitis

Ko tu vēl neesi sapratis? To, ka eirovīzija ir viena vienīga kaimiņu būšana?

Nu, nu nepārspīlē. Tam ir liela nozīme, bet, ja tiešām ir laba dziesma un priekšnesums, tad var uzvarēt. To jau parādīja Latvija, Igaunija utt.

Link to comment
Share on other sites

Viss o.k. Manuprāt, zviedri nav tas sliktākais, kas šogad varēja notikt. Vot, būtu salaiduši Engelbertu ar babuškām vienā komīte, tā būt bumba (joks).

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

+1 = Eirovīzija nav nekas vairāk kā balagāns = Jaunais vilnis = herņa = ....

 

Tieši tā, pilnīgi piekrītu! Tas viss ir viens liels bērnu dārza pasākums! Jau n-tos gadus, uzvar kaut kādi slimi mūlāpi - vislaik domāju, nez tiešām tāda gaume cilvēkiem? Čota neticās, tur naudas summas noteikti griežās uz riņķi ka maz neliekas. Normālu dziesmu vispār nav! Kaut kādi kaktu dziesminieki paņemti. Jaunais vilnis arī sviests - bezgaumīgs krievu humors, kā jau cirks ar tukšu plātīšanos. Visādi krievu "sniega cilvēki" savākti, kas plēš jokus un dzen hujņu! (neapvainojieties krievu tautības cilvēki, nekas pret jums nav, bet nu tas murgs, ko sauc par JV, sen ir galīgā pakaļā aizgājis)

 

P.S.

 

labiitis - tiešām? Cik gadus atpakaļ? Tagad ir pilnīgs sūū...

Labots - Arklis
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...