Jump to content

Veļas mašīnas pārvadāšana


unknovn
 Share

Recommended Posts

Laba diena

Šodien esmu plānojis iegādāties veļas mašīnu, bet tik tiko iešāvās prātā doma, vai viņu drīkst pārvadāt guļus stāvoklī, jo manā Fabijā viņa neielīdīs stateniski es domāju, bet iespējams arī ielīdīs.

Vai šei ir kāds kompetents, kas var par to konsultēt, jo veļas mašīnu vajag asap, un līdz ar to iespējams steidzami jāmeklē cits transports :(

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Esmu vadājis visādos variantos un neviena veļas mašīna nav noplīsusi. Turklāt jaunām veļasmašīnām ir pārvadāšanas skrūves, lai nekas tur nekratās, kas to pasākumu padara vēl drošāku.

Link to comment
Share on other sites

Volters

Pats labākais ir tad, kad šīs transportēšanas skrūves aizmirst izskrūvēt. Lido cenrafūgas, birst gultņi :D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tavā Fabijā viņai valadzētu gan ielīst stateniski. Bet tās pārvadāšanas skrūves gan vajadzīgas. Jo veļmašīnas piekarē ir tād balasts, kurš, brīvi kustoties, var viņai nodarīt ļaunumu.

 

Nu jā, kā jau IpMans stāstija, arī manu paziņu lokā ir bijuši gadījumi

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

unknovn

Jā par tām pārvadāšanas skrūvēm zinu, mašīna būs jauna, ta kā tām skrūvēm ir jābūt.

Principā 82CM ledusskapi esmu ielicis stateniski, tapē domāku ka veļas mašīna arī ielīstu.

Paldies protams par atsaucību.

 

P.S. Vai man gļuki vai Mežavecis ir tagad Mr.Līkrocis?

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

ja uzmanīgi rīkojas un pa bedrēm negāzē tad var vadāt uz sāniem bez problēmām,galvenais kas jāievēro veļas automātiem ir pulvera kastei vienmēr jāatrodas apakšpusē lai ūdens nevarētu iekļūt vadības blokā.

 

jebkurā gadījumā ja iegādājies jaunu tad ūdenim tur nevajadzētu būt un arī transporta skrūves būs vietā,tā kā uz sāna droši vari likt.

kad uzstādīsi tad gan tās transporta skrūves neaizmirsti izņemt,ir bijuši vairāki gadījumi kad lietotājs nevar saprast kāpēc veļasmašīna ,,lēkā,,

Labots - dexterlabs
Link to comment
Share on other sites

Ghost_az

Ja jauna sausa un ar transportēšanas skrūvēm, tad vienalga, kā ved.

Ja bez skrūvēm - tad ļoti vēlams vertikāli un lēnām, uzmanīgi.

Ja mitra - tad noteikti vertikāli!

 

No savas pieredzes: pirms daudz gadiem nopirku "automātu" - izrādījās brāķis, vedu nākamā dienā uz veikalu/servisu mainīt - meistars palīdzēja izcelt ārā un nebija priecīgs, ka veļasmašīna bija ielikta uz sāna. Ir tāda lieta - spiediena sensors - mēra ūdens līmeni bundulī. Tad nu tā - ja "pareizi" apgāž, tad ūdens var iesūkties tajā sensorā un to nāksies mainīt. (Ja tas nedarbojas - var būt dažādi "prieki" - vai nu mašīna mēģinās mazgāt sausas drēbes, vai arī pretēji - iegāzīs pilnu bunduli ūdens un gribēs vēl! :) ).

Sanāk tā - ka var gāzt uz sāna, bet jāzina uz kura! ;) Lai sensors paliek augšpusē.

Link to comment
Share on other sites

jarajara

tbāz kā gribi. varbūt neliec uz muguras vai mutes, bet uz sāna droši. neba nu tālu vedīsi.. ap metru vajag vietu v.mašīnai ar iepakojumu..

p.s. mūžam atcerēšos kā savu veco 95. gadā no rīgas ar vilcienu.

p.p.s. normaliem veičiem jau piegāde bez maksas.

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Hm, drošāk būs, ja Tu savu veļu tomēr vedīsi uz veikalu mazgāt!!!

ka tik kaut kas nenotiek... :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

Ja jauna sausa un ar transportēšanas skrūvēm, tad vienalga, kā ved.

Ja bez skrūvēm - tad ļoti vēlams vertikāli un lēnām, uzmanīgi.

Ja mitra - tad noteikti vertikāli!

 

No savas pieredzes: pirms daudz gadiem nopirku "automātu" - izrādījās brāķis, vedu nākamā dienā uz veikalu/servisu mainīt - meistars palīdzēja izcelt ārā un nebija priecīgs, ka veļasmašīna bija ielikta uz sāna. Ir tāda lieta - spiediena sensors - mēra ūdens līmeni bundulī. Tad nu tā - ja "pareizi" apgāž, tad ūdens var iesūkties tajā sensorā un to nāksies mainīt. (Ja tas nedarbojas - var būt dažādi "prieki" - vai nu mašīna mēģinās mazgāt sausas drēbes, vai arī pretēji - iegāzīs pilnu bunduli ūdens un gribēs vēl! :) ).

Sanāk tā - ka var gāzt uz sāna, bet jāzina uz kura! ;) Lai sensors paliek augšpusē.

 

pilnīgas muļķības,sevišķi lielas muļķības par līmeņa ,,sensors,,

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

var būt kaut kādiem ūbermodeļiem pa 2k ir šitādi sensori :D. parastām veļasmašīnām nekā tāda tur nav.

 

Transportēšanas skrūves ir tāpēc, ka tur tas pasākums ir iekarināts. Transportējot var aiziet rezonansē un rasties mehāniski bojājumi.

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

atkal garam.ir tādi līmeņa sensori un nekādā rezonansē nekas nekur neiet.

vienkārši uzmanīgi tāpat kā ar jebkuru tehniku pārvietojot un skatamies lai pulvera trauks būtu apakša lai ūdens netiek vadības blokā un arī šļaukas pieskatam jo tur arī ūdens mēdz iztecēt.

post-68801-0-49627500-1336676625_thumb.jpg

Labots - dexterlabs
Link to comment
Share on other sites

unknonv: ja reiz ir norādīts kā pārvadāt vešeni tad pie tā arī labāk turēties. Inženieri kasto izdomā naudu parasti par velti nesaņem.

Man meistari savulaik ieteica vest stāvus. Es ieteiktu - nepažēlot pāris latus un uz stundu/divām noīrēt Lukoilā piekabi, es pats tā arī izdarīju. (2 stundas, LVL 6 )

Nu un vēl pērkot no internetveikala ledusskapi parasti uzreiz samaksāju par piegādi un piemaksāju lai ienes istabā. Ir vērts.

Link to comment
Share on other sites

Ghost_az

Offtopiks par sensoriem:

Ir, ir tas sensors!

Reku argusā vesela sadaļa par tiem - un pareizais nosaukums presostats!

 

Dexterlabs tekstus gan nesapratu - vienā vietā raksta, ka tas ir "sevišķi lielas muļķības", citā - ".ir tādi līmeņa sensori"! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
dexterlabs

muļķības bija domāts par to ka sagāžot ūdens iesūcas sensorā (presostatā) un nākas to mainīt.

Labots - dexterlabs
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
padomju cilvēks

 

 

Man meistari savulaik ieteica vest stāvus. Es ieteiktu - nepažēlot pāris latus un uz stundu/divām noīrēt Lukoilā piekabi, es pats tā arī izdarīju. (2 stundas, LVL 6 ) Nu un vēl pērkot no internetveikala ledusskapi parasti uzreiz samaksāju par piegādi un piemaksāju lai ienes istabā. Ir vērts.

 

un ja attiecīgi "meistari" ieteiks seksoties tikai stāvus, tad arī tā darīsit? Un es ieteiktu, nepažēlojiet piemaksāt partnerim par grūtībām :) Ja kaut ko iesaka sakarā ar tehniku, tas ir jāpamato ar loģiku, nevis viena tante teica. Attiecībā uz mehāniskajiem bojājumiem, kas var rasties pārvadāšanas laikā nenostiprinātas amortizēšanas sistēmas dēļ, tam es gan piekrītu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...