Jump to content

Piektdienas vakaram, kas ar alu pie kompja.


Zux
 Share

Recommended Posts

Īstā piektdiena būs rīt...

 

Nē, rīt būs pirmdiena! Bet pirmssvētku diena, tātad pa 1 stundu īsāka, atbilstoši darba līgumam, protams. (savu darba līgumu es sev piekoriģēju katru dienu, kā vajag ;) )

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Es savulaik līdz kādam 30. tiku vai tā, bet tad apnikās. :p Pirmos 10 droši vien vēl atcerētos.

 

Aha, tiku līdz 10. līmenim. Tur arī palieku, jo tālāk vajag fīču, kas Windows 7 Sound Recorder ir izvākta. :D

 

OK, uzmeklēju 10. līmenim atbildi netā (tāpat es zināju, kas tur jādara, tikai bija grūti izdarīt), un tālāk tiku līdz 13. līmenim. To gan vairs īsti neatceros, un būtu jāsāk domāt. :p Tagad atmetu un turpinu strādāt.

 

Īstā piektdiena būs rīt...
Šodien var sākt iesildīties. :) Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

atkarigais

lai tiktu uz 11 laikam daru ko nepareizi, bet nu ar tām koodinātēm atradu, ka tā ir Arābu jūra, bet nav tur nekā tukša vieta un tālāk nezinu ko iesākt.

Vai arī tās nav koordinātes?

Edīte: Nē sapratu mans baigi kļūdās.

Labots - atkarigais
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Vislabākā dzeršana ir tieši darba dienās un svētdien, jo pēc tam var pohains vilkties uz darbu, drusku uzlāpīties un par to vēl maksā. Bet savas brīvdienas bojāt ar dzeršanu gan nav gudri!

 

Lūk, tā!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ha! Izrādās ir tomēr prātīgi cilvēki! Tieši tā, brīvdienas jau pašas pa sevi ir labas, bez visādiem mākslīgiem dopingiem :) A pohainu dienu labāk pavadīt darbā, lai priekšniecība domā, ka acis stiklainas un galva kantaina no čaklas strādāšanas!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tas no darba atkarīgs, ja gadās ar pohu būt reizē, kad intensīvi jārauj + ātri + bez kļūdām + ar klientiem, tad ir auzas. Tā kā mēdz būt tā bieži, tad nevar atļauties žūpot pirms darba dienām.

Jaunībā gan atceros, kad tika kvasīts līdz trijiem naktī un tad astoņos uz darbu ar ~3 promilēm un 2litru kolu padusē :D

Link to comment
Share on other sites

Tēmas būtība panesās dzeršanā. Lai vai kā, kāds pateiks priekšā, ko jādara 3. levelī? Googli vēl neesmu izmantojis, laikam vajadzētu.

Par to košanu, nu ir piektdiena, ir alus, jā, ņemam priekšā!

 

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

trešajā linka rindā ieraksti true (false vietā) un bez gūgles nekur tālu netiksi :)

Link to comment
Share on other sites

tev laikam alus jau par daudz galvā.. vai arī neesi IT cilvēks/programmētājs.

 

 

 

hints:

Stop being negative, will ya? Stop trying to click something, there is nothing! Read the address carefully. What can you "turn on"?

 

 

"stop negative" Tātad domājam par positive. "read address" - skatamies adress joslu. "turn on" - atrodam "false" un uzrakstam "true". easy.

Labots - persick
Link to comment
Share on other sites

eh nedz programetajs nedz datorists pec izglitibas vai nodarbosanas, bet alus gan ir dzerts un majinieki jau gulj. Iemetīšu aci ;)

Link to comment
Share on other sites

Laikam ne priekš manis! Rīt ar skaidru galvu būs jāmēģina. Gan jau ka skaidra galva nebūs, bet mēģināts nav zaudēts.

 

Es ar vēl vienu čarku iemetīšu!

Link to comment
Share on other sites

vakar bik un sorit pec rita darbiem lidz 7ajam var aizvilkt. talak gan laikam nav mana stihija vairs.

Link to comment
Share on other sites

Čarka nav stopkrāns. Norausi, neapstāsies...

Kā tad! Stāsti vien! Kaut kad jau tomēr aizmiedz / izrubies.

Link to comment
Share on other sites

Ā, 7. līmenis. Jā, tur es arī savulaik ilgi iesprūdu. :) Hints:

šo šokolādi senos laikos dažviet sauca citādāk, pirms to rebrandoja, lai tā visur sauktos vienādi.

Link to comment
Share on other sites

Kā tad! Stāsti vien! Kaut kad jau tomēr aizmiedz / izrubies.

 

Mans vakardienas scenārijs. Šodien ieskatos ledusskapī. Rezultāts tāds, ka atliek vien cerēt, ka sieva ar kādu kokču uzjaukusi. Viņai neko nejautāju...

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

ggg97, tas par to ledusskapi. Ko tad tu domā, sieva sajaukusi, sev vai tev? Ja tev, tad tu neetceries kāpēc ledusskapis tukšs?

 

Tiem, kam piektdiena skaitās šodien - prozit!

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...