Jump to content

Vinila atskaņotājs, pastirpinātājs un pretestība


kristapuciitis
 Share

Recommended Posts

Mafij. Pie shaada resiivera tik veel jaapiemeklee kaads platinieks, kas supportee 7.1 vinila skanjas ieraksta transportu :D

Link to comment
Share on other sites

nu bet tā arī sanāk apmēram 100w uz kanālu x7 :)

Link to comment
Share on other sites

nav jau runa par tiem 100w vai 20w uz kanaalu sony gadiijumaa. Bet vispaar par ideju. Es jau saakumaa useram rakstiiju, kur ir visa shii pasaakuma jeega. kaada jeega iesliigt kautkur mekleejumos, ja pasham autoram nav viizijas par to, ko vinjsh veelas ?

Link to comment
Share on other sites

Nu bet Kevin, ja cilvēks ir izdomājis, viņam ir konkrēta naudas summa. Tak lai pērk. Visiem jau nevajag ultra labus aparātus.

Var pastumt uz vienu vai otru pusi viņa domas, bet kardināli mainīt tāpat neizdosies.

Link to comment
Share on other sites

Nu lai piepeerk pie taa resiivera kaadu leeto dvd aparaatu, un paliks kaadaam akustikaam naudas.

ja cilveeks grib vinilu, tad vinilam tomeer ir praatiigaak saakt ar normaalu stereo ampu. Vai tad te profesionaali sakoptu aparaatu piedavaataaju truukst ??? kaapeec jau no pasha saakuma visu dariit cherez vienu vietu, to es nesaprotu.... Bet tak visi jau uzreiz gudri--- alja --- mani neinteresee nekaada kvalitaate, pastaastiet tik par ciparinjiem [ C - autors ]

Link to comment
Share on other sites

Ar tieši gribēju teikt ka vispirms lai kādu dvd nopērk un klausās muzonu jo lai no vinila klausītos vispirms jau vēl vinila kolekcija jāsavāc kas izmaksās ne to lētāko summu.

Link to comment
Share on other sites

es domaaju taa ka sim foruma biedram vienkaarsi nav draugu kuriem buutu visas vinila lietas...preteejaa gadiijumaa vins buutu aizgaajis...paklausiijies...pakonsulteejies...un viss buutu noticies........to visu vajag dzirdeet,redzeet un izjust un tad buus arii prieksstats par vinilu...nu taadas ir manas domas.

Labots - makatins
Link to comment
Share on other sites

kristapuciitis

Kas jums visiem ar to resīveri? Es vienkārši saku, ka tas man ir, un prasu, kas vēl ir nepieciešams, lai varētu klausīties vinilu. Es taču nerakstīju, ka vienīgais, pie kā vienošu plašu atskaņotāju, būs tas resīveris.

Link to comment
Share on other sites

Redz tie cilvēki, kuri klausās plates, kā sugu neatdzīst resīverus un tam ir pamats. Lielākā daļa lēto resīveru ir konkrēti sū** ar D klases pastiprinātājiem un to skanējums ir vienkarši atbaidoši nekvalitatīvs. Skaņuplates parasti klausās stereo variantā ar kārtīgu stereo pastiprinataju, kurš maksā daudz dargāk par mājas kinozālēm un uz divām kvalitatīvām tumbām bez kādiem tur subiem- satelītskaļruņiem priekša un pakaļā.

Link to comment
Share on other sites

kristapuciitis,nu bet mes tacu Tev ieteicam,kas darams,ja velies klausities vinilu...par to cenu,ko gatavojies maksat par Marantz var no foruma biedriem nokomplektet gatavu stereo iekartu...kadu muziku gatavojies klausities vinila formata?Piemeram Nick Cave,neviena lietota plate nav letaka par 10-15 Ls...
Link to comment
Share on other sites

Mana pieredze kā visu savācu - visu pirku lietotu, te pat no forumiešiem IVO un garā jāņa.. mantas praktiksi kā jaunas. Labāk nopirkt no cilvēkiem, kas zin savu lietu, nopirkt lietotu un labu, nevis jaunu un....

P.S nesaku, kad mana sistēma ir baigi labā, visdrīzak, tā pat nav tuvu labai, bet mana dzirdei viss OK, vinilu klausos noskaņojumam, un atpūtai, kad beidzot esmu palicis viens un apkārt klusums :D

Labots - aivixxx
Link to comment
Share on other sites

Jā, vinils rullē!!

viens no maniem klientiem nevar izšķirties,kuru pirkt,šo:

http://www.brinkmann-audio.de/main.php?prod=oasis〈=en vai šo:

http://www.bauer-audio.de/index.html

kopā ar phono korektoru maksā padsmit k euro. Es jautāju šim,kā kevins,kāda tam jēga? viņa stereo sistēma skan vienreizēji. bet nē, VINILS!!

 

es jau par, ar abām rokām- skat stapbloku kabelis + tīkla kabelis, man atkal mazs, bet biznesiņš:)

Link to comment
Share on other sites

nu padsmitos jau vairs neperk turntable,bet gan makslas darbu,dizaina shedevru...shie abi pec tadiem neizskatas...skanejums te neprichom...taa jau ir statussa padarishana...

post-92452-0-17268800-1335719900_thumb.jpg

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...