Jump to content

Komplektēju past. + tumbas līdz ~200ls.


neteikssu
 Share

Recommended Posts

Sveicināti, meklēju sev kārtīgu komplektu ko pieslēgt savam pc, Apple MacBook Pro. Skaņas karte integrētā, precīzāk nezinu. Klausos visu kas atrodams i-netā. Lai dabūtu tik labu, un sulīgu, skaņu cik nu sanāk. :) Pa vasaru šito visu turēšu dāčā lai ir ko klausīties kamēr pļauju zāli! Un tieši tāpēc, nepieciešams Jūsu gudrais padoms. :)

Lūdzu piedāvājiet, ja Jums, ir kas aizķēries un labprāt gribat tikt vaļā!

 

Par tumbām, varbūt paņemt Rigondas?

Varbūt varat pateikt kā viņas skan?

Vai tā jauda kas norādīta lapā ir rms tjip? Nav taka par daudz, ja rms?

 

Pagaidām ss.lv esmu atradis pastiprinātāju kas manuprāt ir ok.

Technics su-8077 100ls

Technics su-a800 109ls

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

"Pa vasaru šito visu turēšu dāčā lai ir ko klausīties kamēr pļauju zāli!" šis neiet kopā ar noskatīto tehniku :D

 

Par rigondām ir tā, ka pilnībā atbilst tirgus cenai, pa 100ls ir super pirkums, pirms laika savas pārdevu. Labas atsauksmes. Vasaras variantam neko labāku par s-90 nevaru iedomāties!

 

Uz jaudām vispār neskaties, pēc iespējas centies visu paklausīties dzīvē!

Labots - Kaspars12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

neteikssu

Es jautāju vai kādam ir kas līdzīgs ko man ieteikt? Lai kas arī nebūtu apcilāts, tas nav aktuāls vairs. Un virsraxts, droši norāda kas iekšā atrodams. Peace on Earth!

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Es jau atbildēju uz taviem tēmā izvirzītajiem jautājumiem, ja gribi "čatot", tad tas jādara privāti vai jāizmanto cits portāls :D

Link to comment
Share on other sites

Zāli droši vien ar izkapti pļausi, jo nevaru iedomāties kā var klausīties kaut ko, pļaujot ar elektrisko/benzīna verķi :D

Link to comment
Share on other sites

ss.lv tirgoja kautkaadas kashteles no ebaja pa 50-70ls paaris. Taa ar kaartu ---2x10+ mids+ pischiks. ar 400w pmpo .... Man taa liekas, tas komplekts buutu ok shiim vajadziibaam, bez nekaadaam pretenzijaam pret kvalitaati ...

Link to comment
Share on other sites

Tā ka Kaspicham mans JAMO 430 pāris bija par glaunu :yahoo: , varu piedāvāt pāri JAMO, lētāk kā Rigondas, nu, ē, pēdējā zemā cena bez kaulējiena līdz piegdienai - 75Ls :)

 

post-81709-0-02987200-1335271183_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...