Jump to content

Komutācijas skapis un bezvadu rūteris


Synco
 Share

Recommended Posts

darklight

Kādēļ gan būtu vajadzīgs bezvadu rūteris? Laikam jau, lai bezvadu tīkls būtu, ne? Vispār gan es no tās bildes nevaru saprast, kas tas tur ir.

Link to comment
Share on other sites

njā. Tev tur labāk tuvumā vispār neiet.

Tas, ka uzlīme, nenozīmē, ka tur ir bezvadu tīkls. Nez vai arī būtu prātīgi metāla kastē likt bezvadu rūteri.

Link to comment
Share on other sites

tas ir Trešais Tēva Dēls , projekts bibliotēku nodrošināšanai ar internetu, tajā skaitā bezmaksas WiFi. Tā kā bezvadi tur obligāti, un metāla komutāciju skapī tas pasākums ne pārāk..

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

manuprāt autors domāja kāpēc šī milzīgā skapa vietā nepietiek ar parastu bezvadu rūteri.

tas tāpēc ka tur vajadzīgs kas nopietnāks par parastu rūteri lai nodrošinātu stabilu un ātru datu pārraidi daudziem lietotājiem un varbūt vēl kādu papildus servisus.

Link to comment
Share on other sites

man vienkārši gribas palasit kaut kur vairak par to skapi, jo neta nekur neka normala nevaru atarst par to skapi un vinja darbibas principiem

 

un man vsp gribas uzzinat datortiklu darbibas principu, ko sniedz 3td :)

Labots - Synco
Link to comment
Share on other sites

es tak jau vienreiz stāstīju kas tas ir :) ...

pagāja mēnesis un tu prasi to pašu. WIfi ir tāpēc ka 3td piedāvā bezmaksas wifi bibliotēkās. Ārpus skapja tāpēc, lai viss signāls nepaliktu metāla kārbā

 

Kādu info tu gribi atrast par skapi ? no kāda metāla tas taisīts?

Skapis ir metāla kaste ar iespēju iekšā stiprināt rackmountablās iekārtas. (wiring closet)

Iekšā ir patchpanelis un switch utt.. Rūteris uzlikts uz skapja lai darbotos wifi normāli.

 

Viss noslēpums ;)

Labots - hero
Link to comment
Share on other sites

Paldies visiem par palidzibu :)

zeds par to neiet runa shaja gadijuma..un to es ta ka zinu..vienigi domaju kpc tad kabelji vajadzigi..pa pm man izskaidroja

Labots - Synco
Link to comment
Share on other sites

Pēc bildes izskatās ka skapī viens advancēts ruteris + uz kastes wifi rūters. droši ka rūteris nodrošina uz katru kompi attiecīgu ātrumu, printserver funkciju nodrošina un portus kaut kādus bloķē lai "poke" nelīstu torrentos u.t.t.

Kāpēc tā domāju? Sen atpakaļ sanāca ar portatīvo ieklīst bibliotekā un automātiski startējoties torrentiem visi torrenti bija sarkani ar error (kaut kādu)

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Portus tur toč bloķē - vajadzēja reiz meilus apskatīt , a skuju , jo piekļuve pa https un ne standarta portu .

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Nu vismaz kirils te ieraktīja komentāru pa tēmu... Jo pareizāks jautājums būtu, priekš kam wireless rūteri likt (ja tas tiešām būtu tas), ja var iztikt ar parastu pieejas punktu un rūtēšanu darītu nopietnais rūteris.

 

Tas, manuprāt, būtu ticamākais variants, ka pieejas punkts (access point) nevis maršrutētājs (router) tur ir uzlikts.

Link to comment
Share on other sites

kur jūs izrakāt, ka tas ir bezvadu maršrutētājs, nevis bezvadu pieejas punkts?

1. tāpēc, ka redzams, ka ir cisco 800(w) sērijas rūteris

2. tāpēc, ka cisco AP izskatās pilnīgi savādāk

3. tāpēc, ka pašam šad tad sanāk tos pakonfigurēt.

 

Bet turpiniet turpiniet minēt man patīk.

Ricija iespēja redzēt bildē cauri stiklam un saskatīt "advancēto rūteri" (kura tur nav)... viennozīmīgi ir cepums. (žēl, ka nevar reputāciju likt :))

Labots - hero
Link to comment
Share on other sites

.

 

Pēc bildes izskatās ka skapī viens advancēts ruteris

es skapī vispār neko neredzu. tur tik pa labi varētu būt komutators, nevis maršrutētājs.

Labots - kirils
Link to comment
Share on other sites

tas ir Cisco 871W rūteris. Kastē iekšā vēl ir komutējamais switch. Tīkls ir sadalīts divos ar atsķirīgiem subnetiem, viens publikai, otrs darbiniekiem. Arī ierobežojumi katram savi.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Nez ko tev tas dos, kad tu sapratisi kas tur ir saslegts? Bet tev tas nespid, palasot tavus tekstus. Es ieteiktu slegt so temu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...