Jump to content

ko tautieshi sak' par shito? - UV drawing


DelNet
 Share

Recommended Posts

Staigaajos pa netu jo esmu uz muteres PC un nekas citc man nespid ka browseeties.... uzgaaju skaistumu... man personiigi patiik labaka nekaa visas citas iespeejas

 

http://metku.net/index.html?sect=view&n=1&...awing/index_eng

 

un jautajums vai to var pacelt? - ne naudas zinjaa, bet kur var dabuut visu vajadzigo un par cik kapeikaam?

Kas teiks ka nav smuki dabuus pa snukji :D

Link to comment
Share on other sites

aha.. es autoram aizmeiloju... jams atbildeeja ka vajag taas pildspalvinjas un UV gaismas sourci.. bet kas iisti ir UV gaisma man arii nav skaidrs via jebkura lampele? un kaut kas par katodeem air bija mineets..

Bet nu sitais buutu veerts pameginaat ne? :)))

Veel domaaju, ka tikliidz sadabuushu savu Pc kartibaa vareetu kaadu karti nopuust ar sudraba krasas flakoninju... nez kaa izskatiitos...? japameklee mosh kaut kur kaut kas taads ir..

P.S. Nekad, neko veel nesmu moddojis, vienigi tagad stradaju pie playstation pulst lai iet uz Pc...

Link to comment
Share on other sites

Staigaajos pa netu jo esmu uz muteres PC un nekas citc man nespid ka browseeties.... uzgaaju skaistumu... man personiigi patiik labaka nekaa visas citas iespeejas

 

http://metku.net/index.html?sect=view&n=1&...awing/index_eng

 

un jautajums vai to var pacelt? - ne naudas zinjaa' date=' bet kur var dabuut visu vajadzigo un par cik kapeikaam?

Kas teiks ka nav smuki dabuus pa snukji :D[/quote']

 

Jea, luks prittī kūl indīd!

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Shitais ir labs, piem kas notiktu ja nokraasotu griestus un katii ierubiitu kaadu UV lampu :D skats jau buutu gan jau labs :D

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Nevajag nekādas super puper pildspalvas. Paņemiet visparastākos biezos markerus ar kuriem atzīmē tekstu uz papīra un zīmējiet uz nebēdu!

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads
Nevajag nekādas super puper pildspalvas. Paņemiet visparastākos biezos markerus ar kuriem atzīmē tekstu uz papīra un zīmējiet uz nebēdu!

 

AA, un tu pateiksi tie uzraxti ar parasto texta markjieri UV gaismaa spiidees ?

Link to comment
Share on other sites

aha.. es autoram aizmeiloju... jams atbildeeja ka vajag taas pildspalvinjas un UV gaismas sourci.. bet kas iisti ir UV gaisma man arii nav skaidrs via jebkura lampele? un kaut kas par katodeem air bija mineets..

Bet nu sitais buutu veerts pameginaat ne? :)))

Veel domaaju' date=' ka tikliidz sadabuushu savu Pc kartibaa vareetu kaadu karti nopuust ar sudraba krasas flakoninju... nez kaa izskatiitos...? japameklee mosh kaut kur kaut kas taads ir..

P.S. Nekad, neko veel nesmu moddojis, vienigi tagad stradaju pie playstation pulst lai iet uz Pc...[/quote']

 

Uv gaisma ir sastopama naktsklubos, vai maksimas tualetēs. :D Katrā ziņā, nav ne jausmas kur lai tādu dabon priekš kompja, gan jau kāc mega-moderis zinās.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

 

Uv gaisma ir sastopama naktsklubos' date=' vai maksimas tualetēs. :D Katrā ziņā, nav ne jausmas kur lai tādu dabon priekš kompja, gan jau kāc mega-moderis zinās.[/quote']

 

A vai tad ar kaadu "cold cathode" vai kaadu tur lampu kura kaadaa pc veicii maksaa ~ 5 ls nebuus taa efekta ??

Link to comment
Share on other sites

dbc:)) jaa gone in 60 sseconds ir viena no labakajama filmaam :))

fast & furious kaut kaa vairs nebija tas.. via arii man vienk paraak daduz patiik Nikolas Cage.. :)) vinjsh bediigas aiznas maak supeer teelot :))

Eu bet vechi davia sito vajadzeetu uzrikteet.. un doma par zimejumiem uz sienaam vispaar super! :)) kur dabus visu vajadziigo? Kursh atros pasaka parejiem :)) Kopaa izdosies! :))

Link to comment
Share on other sites

galvenais dabuut taas katodes... pildspalvas pec tma var pirkt un testeet uz nebeedu :)) man liekas ka liidziigas pat maashelei penaali ir :))

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads
dbc:)) jaa gone in 60 sseconds ir viena no labakajama filmaam :))

fast & furious kaut kaa vairs nebija tas.. via arii man vienk paraak daduz patiik Nikolas Cage.. :)) vinjsh bediigas aiznas maak supeer teelot :))

Eu bet vechi davia sito vajadzeetu uzrikteet.. un doma par zimejumiem uz sienaam vispaar super! :)) kur dabus visu vajadziigo? Kursh atros pasaka parejiem :)) Kopaa izdosies! :))

 

Yee, protams, jaaieiet kaadaa kancelejas veicii, mozh tur paardodas taadas pildspalvas! Visas sienas vareetu apziimeet istabaa :D skats buutu iespaidiigs :D

Link to comment
Share on other sites

he he ideja... dabuut kaut kaadus lielus zimeejumus netaa kaut via kontuuras vai mikrenju sheemas bet lielas... un izrukaat katru kaut vai uz 20 lapaam un tad paarziimeet, parvilkt ar pilteni uz sienu :)) labs butu ne? Vai kaadas 5 maatenes kopaa... un parziimeet visu visus kondensatorus utt :D super! :D

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads
he he ideja... dabuut kaut kaadus lielus zimeejumus netaa kaut via kontuuras vai mikrenju sheemas bet lielas... un izrukaat katru kaut vai uz 20 lapaam un tad paarziimeet' date=' parvilkt ar pilteni uz sienu :)) labs butu ne? Vai kaadas 5 maatenes kopaa... un parziimeet visu visus kondensatorus utt :D super! :D[/quote']

 

Jaa, ko tik nevareetu izdariit ja buutu kaada UV lampa un shaadas piltenes :D Bet gan jau ar laiku arii buus, tikai vienmeer tas tupums ar finanseem, kad shitais viss beigsies :( nu jaacer ka vasaraa buus labaak ar $$ :D

Link to comment
Share on other sites

he he ar finanseem vienmer kaa skolniekam ( 10. klase ) ir bijis un buus shauri, bet ja katode pa 5 LS tad jau var sakasiit..

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads
he he ar finanseem vienmer kaa skolniekam ( 10. klase ) ir bijis un buus shauri' date=' bet ja katode pa 5 LS tad jau var sakasiit..[/quote']

 

Nu tas pats ir 11.klasee :( kautkaa jau var sakasiit to naudinju, bet ir tik daudz lietu ko taakaa vajadzeetu, nav un nav taas naudas, vispaar, labi ja meenesii vispaar var tos 5ls sakasiit, bet ja dazhreiz "paspiid" tad gadaas i 15ls i vairaak, nez kaukaadi gadiijuma ienaakumi, paardodas kaada detalja utt, bet tas reti :(

Link to comment
Share on other sites

mjaa... es tagad mates kompi panjeemis riit janes atpakalj lejaa...

a taa seezhu pie kastes celka 1.7 - viss norm 512 rams 40 gb hdd... viss ok bumbaas, bet monis galiigi noseedzies 15 CRT un max frekvence jamam 75 :)) forshums ne? :D

Link to comment
Share on other sites

uv lampa: 636, elkor centrs un liidziigi, 7Ls

uv reactive markjieri: agraak bija Gaita un vienaa veicii Briiviibas ielaa, netaalu no kolizeja; (suudiigi turas, vigli iet nost, crap iisaak sakot)

citas iespeejas:

sievieshu uv nagu laka :lol: , 0.40Ls, Maxima (apshaubaams effekts, paarbaudiits);

uv reactive color: 5Ls par 50ml flakonu, adresi neteikshu ( :twisted: ), labaakais no pieejamiem variantiem;

luminofors: nav sastapts, (pulveris, pievieno kam gribi, effects nav paarbaudiits);

 

taa luuk.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads
mjaa... es tagad mates kompi panjeemis riit janes atpakalj lejaa...

a taa seezhu pie kastes celka 1.7 - viss norm 512 rams 40 gb hdd... viss ok bumbaas' date=' bet monis galiigi noseedzies 15 CRT un max frekvence jamam 75 :)) forshums ne? :D[/quote']

 

Es seezhu pie pilniigi saveejaa :D kaukaa ar laiku tiku liidz shaadam kaads ir :D , nav jau nekas iipashh, bet vismaz vinjsh IR :D Monis man Hansols 501p, nu un priecaajos ka vinjsh tur 85Hz ka nemetas, vismaz var normaali paseedeet pie vinja :D

Link to comment
Share on other sites

thnx par infu... bet domaaju ka gar sienaam , griestiem istabaa vai tiikla karti keisaa neviens negraabstiisies... un ja nu tad kad Liepajaa ieraudziishu kaut kur citus lietojamos dranjkjus tad nomainiishu... ja ar nagu laku nav efekts tad nafig vispar :)) ne?

Link to comment
Share on other sites

Nu tas kas ir maneejais arii ir MANEEJAIS :)) tagad muterei izluudzos uz paaris dienaam :))

 

 

 

 

mjaa... es tagad mates kompi panjeemis riit janes atpakalj lejaa...

a taa seezhu pie kastes celka 1.7 - viss norm 512 rams 40 gb hdd... viss ok bumbaas' date=' bet monis galiigi noseedzies 15 CRT un max frekvence jamam 75 :)) forshums ne? :D[/quote']

 

Es seezhu pie pilniigi saveejaa :D kaukaa ar laiku tiku liidz shaadam kaads ir :D , nav jau nekas iipashh, bet vismaz vinjsh IR :D Monis man Hansols 501p, nu un priecaajos ka vinjsh tur 85Hz ka nemetas, vismaz var normaali paseedeet pie vinja :D

Link to comment
Share on other sites

Ja atminja nevilj UV gaismas var mekleet ar palielaakos lampu veikalos... vienreiz Dolee maniiju .. tas gan sen bija... bet nju cenas nebi tik daargas..

UV kraasu var iegaadaaties mandomaat visur kur kaukad ar diseneem saistiits.. tjip TavaSkanja utt... disenees tak tos ziimogus liek... kaukaads mazais tjubiks ap 1-2Ls vareetu maksaat.. es njez... nu ir redzeeti taadi guashu bundzjas lielumaa :D ...

 

rezumee:

1.Neko preciizi nezinu

2.Daargi tas nav

3.Ieksh LV mieriigi var dabuut...

4. Good Luck...

Link to comment
Share on other sites

vakar straadaaju vienaa klubaa, tur ar bija visas sienas ar shitaadiem brinumiem apkraasotas - izskataas jau super,bet tas taa - es te par citu lietu - shodien nereaali acis saap :shock: nu tip pavadiju tur kaadas 5as stundas, neblenzu jau vislaik uz pashaam lampaam.. nu nez, vareetu jau buut ka vienkaarshi acis nogura no tiem visiem kraasainajiem ziimejumiem, bet kautkaa tagad vairs nav veelmes blenzt uz to blacklightu - nekas iipashi veseligs aciim laikam jau tas nav :?

Link to comment
Share on other sites

Tikko atcereejos. Pa MTV gaaja, vai veel iet kaut kaads raidiijums. Tipa 3 ve4i pretendee uz vienu sievieti. Taa sieviete tos dzekus izveelas peec izstabaam. Proti, vina aiziet pie katra maajaas un skataas izstabas, taa kura vinai vislabaak patiik, ar to dzeku vina biiida, ko vairaak. Nu vot, tajaa raidijumaa, taas sievietes izmantoja uv (laikam) gaismu, lai paskatiitos, vai palagi nav piesmuceeti ar viiru lietaam :)

Taa kaa jaareekinaas, ja buus uv gaisma, buus jaasaak mazgaat veļa :)

Link to comment
Share on other sites

starpcitu visleetaakais UV avots kuru esmu redzeejis ir pa ~3Ls - barojas no divaam pirkstinju baterijaam un ir domaats pasaakumos lai paarbaudiitu uv ziimogus.. bet nu vinjsh ir nereaali shvaks - efekts ir noveerojams tikai paaris centimetru attalumaa..

 

starpcitu jautaajums - ir pleeves (filtri) kas absorbee uv - tip nelaiz cauri to briinumu kas balto paarveidotu par zilo, bet ja es caur shaadu pleevi skatos uz kautko baltu kam virsuu spiid uv gaisma - es vinju redzeeshu kaa zilu vai kaa baltu? (ceru ka saprataat ko grieeju pateikt)

Link to comment
Share on other sites

OK, cik es zinu...

 

1. IIstaas UV lampas rij milziigi daudz elektriibas (>300W). Ja tas rij maz elektriibas, tad, visticamaak, buus kas cits, ar savaadaaku efektu (bet neprasiet man,kas);

2. UV kraasas saak spiideet UV gaismaa, iespeejams pat citaa kraasaa;

3. UV gaisma nav redzama;

4. Skatoties uz UV lampu, skjiet, ka taa ir miglaina; nevar nofokuseet acis;

5. UV lampas gaisma redzamajaa spektraa ir ljoti tumsha, saliidzinot ar neredzamo spektra dalju, taapeec acis aatri nogurst: ziiliite nesaraujas (jo nav spilgta redzamaa gaisma), bet neredzamaa gaisma tad tiek acii ljoti daudz un to nogurdina;

 

Nu, aptuveni taa... Vai varbuut es tomeer kljuudos? Labpraat dzirdeetu citu cilveeku viedokljus, kuri par to ir kaartiigi informeeti. :?

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
OK' date=' cik es zinu...

Nu, aptuveni taa... Vai varbuut es tomeer kljuudos? Labpraat dzirdeetu citu cilveeku viedokljus, kuri par to ir kaartiigi informeeti. :?[/quote']

 

Dziļi šaubos, ka te tādi ir... zinot ka datorus arī neliek neonu trubas, bet tāpat viņas par tādām visi sauc, tad iespējams arī UV lampas ir tikai mīts, kas dzīvo mūsu sirdīs. Ultra+Violēts? Lai nu fig nu saproti viņus. Tās lampas izskatās pēc parastajām katodu luminiscējošajām tikai violētām un košām.

 

Protams, moš ar kļūdos:

http://www.aigasnams.lv/?mid=150102#

1976.jpg

Cena: 0.18Ls (ar PVN)

 

Kam mājās ir tā saucamā UV lampa, domāju tad tas arī var pārbaudīt vai šitā burvju tinte arī tumsā spīd!

Link to comment
Share on other sites

Kaa jau teicu - iistaas ultravioletaas lampas ir nopietns pasaakums, un veseliibai ne paaraak labs. :(

 

Shiis visticamaak ir kaut kaads pakaljdarinaajums. :p Tachu vairaak arii laaga nemaaku teikt. Droshi vien, ka shaadiem jokiem ar spiideeshanu tumsaa pat vajag taas neiistaas UV lampas, nevis iistaas. :p

Link to comment
Share on other sites

Metku.net lapaa teikts: The magic happens under the UV Cold Cathode. Taatad teoreetiski vajadzeetu pietikt ar leetaakajaam 636 nopeerkamajaam lampaam 6-7 Ls (man 2-as taadas ir), bet ir dzilja, dzilja aizdoma (neesmu paarbaudiijis), ka tur vajadzees daargaakas UV lampas ap 9 - 11 Ls, kas izstaro UV gaismu (jaaskataas, lai nosaukumaa figuree UV). Ir arii UV reactive coolers, kuri spiid, kad kriit UV gaisma virsuu. Man liekas, ka bija jaabuut arii kuuleriem, kuri izstaroja UV gaismu, bet tie arii ap 7-9 Ls bija.

Ja runaa par UV gaismu istabaa, tad veikalos var nopirkt neonieces, komplekts maksaa ap 10-20 Ls, atkariibaa no garuma. Tad, kad man palaimeejaas tikt uz Vaaciju, tad vienaa veicii redzeeju iisto Blacklight lampu, kura izstaro melno gaismu (iesleedzu, paarbaudiiju), ari UV starus, maksaaja 20 eiro, bet bija zheel naudas...

Link to comment
Share on other sites

Guest PARADOX

Karoč, ar tjūningu baigi neaizraujos, bet Dzy taisnība- the magic happens with CCL's, jo aukstās katodes izstaro UV kopā ar parasto, redzamo gaismu, ja kāc no jums atcerās fiziku, tad uzreiz aiz pēdējās (skaitot no zemākās frekvences) cilvēka acij redzamās gaismas spektra krāsas (violetās) seko UV (Tieši tādēļ jau tā ir ultra- pārvioletā), gluži vienkārši aukstās katodes izstaro gan violeto gan arī "pārvioleto" gaismu- simple enough for you?

Respektīvi: vienīgās UV CCFkas ir violetās, violeti zilās (Par pēdējām īsti nezinu nav bijusi darīšana, bet itkā ir UV).

Te arī links http://www.capital.lv/index.php?id=12711

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Jphaidī. Jūs laikam ne pie pilna prāta. Man katru dienu laboratorijā ir visās telpās jādedzina UV gaismas lai visādi parazīti, vīrusi, baktērijas DNS vai RNS nelidinātos. Pietiek ar 10min lai visi būtu beigti (par cilvēku neiet runa). Padomājiet pashi par savu veselību.

Ja kas, pulverīšos ko pārdod kā UV apsorbējošos mega daudz iekšā ir visparastākā celuloze. Ar UV nosaka papīra kvalitāti, tobiš cik daudz un cik tīras celulozes ir iekšā.

Link to comment
Share on other sites

Guest PARADOX

Da johaidī, neiet jau runa par speciālajām spēcīgajām UVškām, nejauc 2 dažadas lietas!!!!!

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja
Da johaidī' date=' neiet jau runa par speciālajām spēcīgajām UVškām, nejauc 2 dažadas lietas!!!!![/quote']

 

Jebkurai UV ir antibakteriāla iedarbība, kas grauj šūnu DNS un ievada tajās mutācijas. Par ādas vēzi nēesi dzirdējis, kad jaunībā pārāk ilgi pludmalē novāļājās?

Link to comment
Share on other sites

Guest PARADOX

Kas var būt labāx par ādas vēziti pusdienās :lol:

Bet, kā jau es teicu (raxtīju):

...nejauc 2 dažadas lietas!!!!!
Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Atkārtošu vēlreiz savu viedokli

Jebkurai UV ir antibakteriāla iedarbība.

 

Labi po ar jums, laižu uz darbu

Link to comment
Share on other sites

OK' date=' cik es zinu...

 

1. IIstaas UV lampas rij milziigi daudz elektriibas (>300W). Ja tas rij maz elektriibas, tad, visticamaak, buus kas cits, ar savaadaaku efektu (bet neprasiet man,kas);[/quote']

Nerij daudz. Mazākās ir 4W luminescentās, UVA.

2. UV kraasas saak spiideet UV gaismaa' date=' iespeejams pat citaa kraasaa;[/quote']

Tā tas ir.UVB un UVB sāk daudz kas spīdēt

3. UV gaisma nav redzama;

Var būt redzama tikai apakšējā robeža

4. Skatoties uz UV lampu' date=' skjiet, ka taa ir miglaina; nevar nofokuseet acis;[/quote']
5. UV lampas gaisma redzamajaa spektraa ir ljoti tumsha' date=' saliidzinot ar neredzamo spektra dalju, taapeec acis aatri nogurst: ziiliite nesaraujas (jo nav spilgta redzamaa gaisma), bet neredzamaa gaisma tad tiek acii ljoti daudz un to nogurdina;[/quote']

3 min 400W UVB un nākošā dienā Tev garantēts pilnīgs miers mājās ar kompresēm uz acīm vismaz 6-8 h(pārbaudīts :cry: )

 

Nu' date=' aptuveni taa... Vai varbuut es tomeer kljuudos? Labpraat dzirdeetu citu cilveeku viedokljus, kuri par to ir kaartiigi informeeti. :?[/quote']

daudz Tu nekļūdies.

Lampas kuras izmanto disenēs patiesi daudz tērē, jo lietderība ir labākā gadījumā 3%.Toties UVA, kas nededzina tā acis.UVB ir dabūjams ja nopērk jebkuru LVDR, sasit apvalku un izņem ārā izlādes trubu un lieto to vienu pašu.Rīt ielikšu foto.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...