Jump to content

Windows xp neatpazist webkameru


toY
 Share

Recommended Posts

Lieta tada ir web kamera acme ca09 un iesprauzot usb jeb kura slota vinu pc neatpazist kameru. Tadel ari nevaru ieinstalet draiverus web kamerai, jo kad spiezu setup.. vins man izmet erroru "Please inser webcam befor setup" , un talak pa so netieku.

 

Ko lai dara?

Link to comment
Share on other sites

pārliecinies,ka USB kabelis ir ok-visdrīzāk vai nu sačakarēts,vai nav riktīgi iesprausts kompī :D

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Neatpazist tu saproti ko nozime neatpazist ierici? Es pat augsa uzrakstiju ieliekot jeb kura slota, ko tad man visi usb sloti ir sapisti... Tad man ari parejas ierices nestradatu , ka ari flash nelasitu usb slots , bet ar tiem viss ir kartiba!

Labots - toY
Link to comment
Share on other sites

Neatpazist tu saproti ko nozime neatpazist ierici? Es pat augsa uzrakstiju ieliekot jeb kura slota, ko tad man visi usb sloti ir sapisti... Tad man ari parejas ierices nestradatu , ka ari flash nelasitu usb slots , bet ar tiem viss ir kartiba!

saprotu,bet runāju par webkameras USB kabeli (no kameras līdz datora USB slotam)...jeb tev kamera kā fleška-bez kabeļa? :D
Link to comment
Share on other sites

Iespraud to web kameru un kontrolpanelī paņem Ad New Hardware. Tev vajadzētu atpazīt nezināmu USB aparatūru.

Tad instalē draiverus.

Link to comment
Share on other sites

Šitie krāmi mēdz noklāties vienā setā. Kādas 2 gab ir atnestas uz veikalu atpakaļ, labs jautājums, cik cilvēku dēļ nevēlēšanās čakarēties tās vienkārši izmet.

 

Tas pats arī ir ar bezvadu peļu sēriju viņiem, ja nemaldos, Acme MW-04, sprāgst kā mušas.

 

Ja iepraužot kameras USB kabeli jebkurā no datora USB portiem, nenotiek nekāda aktivitāte, kā arī paskatoties zem Device Manager (Labais peles klikšķis uz My Computer -> Manage - > Device Manager) nav redzamas nekādas jaunas ierīces - (var būt arī dzelteni iekrāsotas, kas nozīmē, ka nav atpazīta), kamera vienkārši ir izmetama.

 

Daudzi nesaprot, kāpēc maksāt 20 Ls par kādu no Logitech izstrādājumiem, līdz brīdim, kad sastopas ar šādām te problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu , tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos ieprieks pie Divice manager paradija to video camera ierici , ar dzeltenu ikoninu. Atradu kaut kadus draiverus , vienu bridi kamera iesledzas , pec tam ka pacelu vinu vina uzreiz izsledzas un atkal ta pati lazha. It ka kaut kas ar kontaktiem nebutu kartiba. nezinu , to paradas pie devices to pazuda ...

Link to comment
Share on other sites

Ne nu ieprieks radija to izsaukumu zimi , tad es atradu tos draiverus , it ka pec tam ta dzeltena ikonina parmainijas par kameru , nu it ka viss ir kartiba, ierice ir uzstadita datora, to peksni paradijas bilde ieks webkameras un ta ka es vinu pacelu , ta uzkaras, un viss..

Link to comment
Share on other sites

tad jau varetu but vaina vadā [pušu] vai vieta kur vads pielodejas pie kameras platites. iznem usb, pakustini vadu un ieliec citā usb ligzda, megini kustināt vadu no datora uz kameru un novēro kura vieta uzkaras - tur ari bus vaina.

 

 

vel iespejams ka neisto draiveri busi novilcis, istais bus razotaja lapaa:

http://s3.acme.lt/downloads/drivers/video/CA09_drivers_software.zip

 

un pati lapa ar parejiem draiveriem ja nu kadam vajag ir seit:

http://www.acme.eu/en-us/support

Labots - DamagE
Link to comment
Share on other sites

Es tos draiverus jau nemu , bet tiesi tad kad es tos instaleju vins man prasija lai es ielieku kameru paprieksu usb ieksa. Tapec ar tiem ieks acme lapas nesanaca nekas. Drosvien ka kaut kas ar vadu!

Link to comment
Share on other sites

... pec tam ka pacelu vinu vina uzreiz izsledzas un atkal ta pati lazha...
Nu un kas tev vēl nav skaidrs ? Labākajā gadījumā kabelis, sliktākajā - pati kamera izmetama (neviens nekur tādas neremontē).
Link to comment
Share on other sites

Tev pie USB nav pārāk daudz sasprausts? Man darba datoram arī ir problēmas ar jaudīgākiem devaisiem (HD bez papildus barošanās un utt.), jo sešās ligzdās ir kaut kas pieslēgts.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...