Jump to content

Pie TV slēdzama audio aparatūra


vertigo
 Share

Recommended Posts

Ir TV, kuram vienīgā audio izeja ir optiskā un šad tad gribas pieslēgt austiņas, lai varu skatīties kādu filmu skaļāk apkārtējiem nekrītot uz nerviem.

 

Šajā gadījumā vienīgais risinājums, šķiet, ir kādas aparatūras pieslēgšana, kas spēj sagremot optisko signālu un ir ar mini jack austiņu izeju.

 

Pagaidām domāju par 2.0 vai 2.1 mūzikas centru.

(piemēram šo - http://www.xnet.lv/i...%ABzikas-centrs)

 

5.1 būs problēmas ar izkārtošanu istabas iekārtojuma dēļ un 2.0 vai 2.1 sanāks lētāk kā līdzīga līmeņa 5.1.

 

Nekādu ūberskaņu nevajag, tikai kaut ko labāku kā TV standartskaņa, takā audiofīliem ar minimāli 500Ls skaņas sistēmas ieteikumiem lūdzu nesašūmēties :)

 

Jaudu gribētu 50-60W un uz augšu.

Dizainam arī ir nozīme.

 

Kādi padomi/ieteikumi?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tas verķis par ~120Ls izskatās vairāk pēc bling-bling, un 50-60W pilnīga utopija no tāda izdabūt ārā. Labākais variants būtu pastiprinātājs + 2.0 jēdzīgas tumbas (ne no plastmasas). Pēc tam var lēnā garā piepirkt papildus aksesuārus, ja ir vajadzība.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Saprotu, ka tas būtu prātīgāk, kvalitatīvāk un ar skatu nākotnē, ja pēkšņi sagribas man nopietnāku skaņas sistēmu...

BET neesmu skaļuma fans, takā reti rībinātu tādu sistēmu... Tas sanāktu vismaz divreiz dārgāk, kā parasta centra pieslēgšana...

Ņemot vērā, ka par šo visu domāju pirmām kārtām tikai austiņu pieslēgšanas iespējas dēļ un TV standarta skaņa neliekas tik draņķīga, galīgi negribas izdot simtus.

Link to comment
Share on other sites

varbūt vajadzētu sākt ar to, no kāda avota tā filma tiek atskaņota ?

patreizējā situācijā optiskais ierobežo, ja būtu koaksiālais, tad ir diezgan liela izvēle ar ciparu/analogajiem pārveidotājiem, kombinētiem ar austiņu pastiprinātāju cenās līdz 50

Link to comment
Share on other sites

Pārsvarā tiek lietots media pleijeris (WD TV Live), kuram arī ar HDMI kopā lietojama tikai optiskā audio izeja, takā tas pats vien būs.

Link to comment
Share on other sites

Tas LG sūds vēl arī video atskaņo :D paskaties specifikāciju - patērējamā jauda 55W :D tātad uzrādītie 160W rms tur ir tīri meli. D klases lētucis ar ventilatoru 100% un izejas jaudu 2x 15W max. Pa 100Ls var atrast ārējo optical to analog pārveidotāju un kādu mazu pastūzīti 2x35W ar plaukta tumbām. Es šādu mēslu pa 120ls nepirktu vienizīmigi , jo tam galvenā fīca ir - ipoda ready :D

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Maksāt 100Ls tikai par ausu pieslēgšanas iespēju ir, maigi sakot, sālīti.

Tad jau labāk draņķīgo LG centru nopirkt... Vismaz vēl kaut kāds pielietojums viņam :)

 

Kurš no tādiem 100-150Ls centriem būtu labs?

Un tomēr prasītos kaut ko 2.1, bet tādi centri uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi...

Link to comment
Share on other sites

neviens no tiem - ala viss vienā nebūs labs no skaņas kvalitātes viedokļa. Visi būs D klases "tūdi"- jo vairāk funkciju - jo lielāks "tūds" . Tie vairāk domāti kā interjera elementi un viss vienā agregāti. Es izvairītos no tiem ar ventilatoriem , jo īpaši ja liksi guļamistabā. Visvaiāk mani pārsteidz viņu apraksti - Hi-fi micro system No hi fi tur nav ne smakas. Kā dizaina elements neprasīgiem klausītājiem der. Man sīkajiem arī ir kaut kāds panasonic mazais mazais centriņš pa 60 ls. Neko telefona pieslēgšanai der.

Link to comment
Share on other sites

Osscar, no Tevis velk pēc audiofīļa (ne sliktā nozīmē), kuram tikai hi fi ir klausāms :)

 

Esmu veikalos paklausījies šitos mazos dizainiski smukos centrus un man patika... Arī tie kas bija tikai bišķi virs 100Ls.

Liekas, ka esi pārāk kritisks pret audio lietām, ar kurām man pilnīgi pietiktu.

 

Video atskaņošana gan no centra man nebūtu vajadzīgs... Tikai audio mani interesē, bet pašlaik izksatās, ka no katriem trijiem centriem veikalā, divi spēlē arī video diskus, kas manā gadījumā nozīmētu maksāšanu par nevajadzīgu funkciju.

 

Moška kaut kas no datortumbiņām ir ar optisko ieeju, mini jack izeju un salīdzinoši normālu skaņu?

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

lielākā autora kļūda taisot tēmu bija pieminēt nepieciešamo jaudu :D Ja to nepieminētu viss būtu ok. Ja tev patīk kā skan tās ierīces, ņem to, kas atbilst taviem kritērijiem, jo kā jau oscar teica, visas ir vairāk vai mazāk aksesuāri interjeram + ja tie vēl tev noder kam citam, tad ir pilna laime :)

Link to comment
Share on other sites

Nu ja patika - pērc nost :) nekādu problēmu, tev jau būs jāklausās ne man.

Link to comment
Share on other sites

Lemoninsh

Nu baigi negribētos ticēt ka teļukam ir tikai optiskā audio izeja. Tiešām nav RCA, Scart vai HDMI izeja? Kas par modeli TV ?

 

Bet ja nu tiešām ir tikai optiskā izeja, tad iesaku izvēlēties datoriem paredzētās skandas, piem.,

 

http://www.edifier-international.com/products/edifier-multimedia/s730 kaimiņi uzreiz zinās, kad esi mājās

Labots - Lemoninsh
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...