Jump to content

LG P690


FreeT
 Share

Recommended Posts

parasts vidusmeera leetuciitis ar pashvaku prociiti ( relatiivi ) un nepaaraak lielu displeja izskirtspeeju

(pats neesmu ikdienas androiid juuzeris , taapeec nepateikshu kaa ir ar aplikaacijaam uz shiis izskirtspeejas )

 

aber taa cena/performance vareetu buut laba :)

Link to comment
Share on other sites

Pa lielam izskatās pēc uzclocota P500. Cena/performance, manuprāt, laba. Cerams, ka uzradīsies kāds, kurš reāli viņu lieto.

Link to comment
Share on other sites

Par LGP500 varu teikt, ka brīnišķīga price/performance attiecība. P690 vajadzētu būt ne sliktāk.

Link to comment
Share on other sites

P500 ir tizla teksta ievade, konkrētāk, uzbraucot ar pirkstu neparādās mīkstinājmi, kamēr neesi nospiedis. Šim ir ciešama - nav jāspiež, parādās uzreiz.

 

Abiem ekrāns ir diezgan zemas kvalitātes ilgi tādā labāk neskatīties.

Link to comment
Share on other sites

es izmantoju anysoftkeybord un neredzu problēmu !

Link to comment
Share on other sites

Nu tad reali sis ir normals telefons par tadu cenu.

A nav nekas labaks par so cenu vai bisi vairak. varbut ir kads lietots telefons kas ir labaks par so un maksa tadu cenu

 

Nu reali man tagad ir samsung spica man saja telefona neapmierina tas kad vins ir lens un lago

bet domaju kas sis lg bus jaudigas un nelagos. ka jus domajat

Link to comment
Share on other sites

Tad reāli tā arī ir :D

Ja jau angļu valoda sveša(reviewus nemeklē), tad gan jau krievu nebūs

Apskats :

[media]

[/media]

 

Ja neskaita T burtu beigās, šamam izskatās ka tāds pats CPU kā galaxy ace. Draudzenei tādu uzdāvināju, telefons tik tiešām lido(cyanogenmod), stocks arī bija gana ātrs.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Tad jau tiri normals telefons domaju kad janem. \

Bet tiesam nav vel kads telefons sada cena kur ir tik pat labs ka siis un vel labaks

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka ir. Zagts vai lietots telefons. Bet ja ieskatoties spogulī, ja pretī Tev raugās baltais cilvēks, tad ar to zagtu vai lietotu mantu iegādi nevajadzētu aizrauties. Telefons, līdzīgi, kā apakšveļa un zeķes, tomēr ir higiēnas prece (bet tie var būt ir tikai mani kompleksi).

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Vecis te iet runa par telefonu nevis par kadiem rasistiem. ta ari vel nesmu guvis atbildi vai sis talrunis ir nemams

Link to comment
Share on other sites

Kas te notiek. Es gribu tikai uzonat par so telefonu

Jaa saprotu nekas tur no vina nav bet gribu zinat cik vins ir labs par tadu cennu

Link to comment
Share on other sites

LG P500 visi atzina, ka ir labākais par šādu cenu. Domāju, ka ar LG P690 būs tas pats.

Link to comment
Share on other sites

Nu ņem ciet tad. LG priekšrocība ir tāda pati kā Samsungiem, ka iekšā ir latviešu ievades valoda tastatūrai, nevajag lēechot nekādas atsevišķas klaviatūras or smth. Telefons protams nav viens no tiem stiprākajiem - loģiski. Internetā pasēdēt varēsi, zvani un sms būs okei.

 

Baterijas kapacitāte ir pat ļoti laba, attiecīgi telefons spēs dzīvību uzturēt ilgāk.

Androids 3.4 arī ir ļoti glauns.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Muah, drausmas par to ka var lietot iekaartu, kas tai sisteemai ir par vaaju. Bet lai nu lietojas labi. Otrkaart 3.4 versija ir plansheteem...

Link to comment
Share on other sites

P690 ir izteikti neizturīgs - iespējams trauslākais savā dzimtā. Vai vismaz viena to partija bija. Skrāpējumi visās vietās parādījās pat no skatīšanās uz to. Tam ir mazāka iebūvētā atmiņa, kā P500 un šis fakts visticamāk sagādās problēmas. Arī neta piekļuve tam ir lēnāka. Es tik tiešām neieteiktu to pirkt.

Link to comment
Share on other sites

vins tacu ir vecals modelis un vins bus lenaks par lg p690 vaitad ne

 

Jā, ņem tik to LG P690, jo atsķirībā no P500 viņam jau no stock nāk Android 2.3 nevis 2.2, Bluetooth 3.0, putekļi neaizkrīt aiz ekrāna kā dažiem P500, BET korpuss dils ātrāk kā P500.

Link to comment
Share on other sites

Ne viens, ne otrs nesaņems oficiālu ICS ROM. No sirds ieteiktu padomāt par iespēju atļauties ko spēcīgāku. Protams, tas maksās uz pusi dārgāk, taču nebūs pilnīga budžeta klase.

Kaut vai http://www.xnet.lv/index.php?zoomid=259144&kas=SonyEricsson+ST15i+Xperia+mini+Balts+%2B+Aizsargpl%C4%93ve+ekranam%21

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3947&idPhone2=4043

 

Brīdinājums: Ir divi Xperia Mini. Nesajauc!

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3947&idPhone2=3125

Link to comment
Share on other sites

Nepatik man tas sonyericson. mazs ekrans. Vins ir diezgan atrs bet vins ielago un ta konkreti. Pats lietoju samsung spica apmierina telefons bet gribu ko atraku jo sis ir telefons ir palens un lago.

 

Taka es tagad nevaru izskirties kuru no LG nemt.

Varbut ir vel kads telefons ko ietiekt.

Link to comment
Share on other sites

Šeit vairāk nav ko teikt. Es pats LG tālruņus neatbalstu. Otrs ir tas, ka mēs dzīvojam 21.gs un pats redzi to, ka tehnoloģiju vide attīstās. Ja tev tiešām steidzīgi vajag jaunu telefonu, tad droši vari šo ņemt. Šis LG P690 ir vienkodolīgs - pirmkārt uz nekādu ''WOW'' vari necerēt, jo stiprs viņš nav, bet zvaniem, sms un ''vieglajām'' spēlītēm viņš Tev derēs. Otrā problēma ir tāda, ka LG pie Android programmatūras piestrādā maz, tas nozīmē tikai to, ka uz nekādu jaunāku OS versiju vari necerēt, varbūt uzmest kādu Romu, dizainiski smukāku tu varēsi droši.

 

Ja naudiņa makā atļauj, tad ieteiktu nedaudz uzgaidīt, piekrāt kaut ko un iegādāties divkodolīgu aparātu.

Iesaku no savas puses, jo šis LG P690 jau pamatīgi sāk novecot un protams modernāks Tu būtu ar Android 4 versiju kabatā, neskatoties uz to, ka pamazām mēs ieejam Tegras procesoru vidē, pēc laika divkodolīgs tālrunis būs tieši tāds pats kā šobrīd ir šis LG P690 jeb sakot paliek aiz muguras.

Link to comment
Share on other sites

Un kadu telefonu ieteiktku ja es nemu divkodoligu talruni.

Un kadas cenas var dabut ko sakarigu

Link to comment
Share on other sites

Ko tu te tagad stāsti. Es ievacu informaciju par telefonu. Oi atvaino nesmu dzeks kas cauram dienam pie pc sez

Link to comment
Share on other sites

Ja makā naudiņa atļauj, tad noteikti ņem divkodolīgo.

Es priekšroku dotu kādam telefonam no HTC modeļiem jeb otro galaksiju.

 

Droši pasaku, ka ar to LG pasmagi smērēsies.

Labots - seyhee
Link to comment
Share on other sites

Autors izceļas ar savu nevarēšanu spriest pats...

Pilns internets ir ar atsauksmēm, aprakstiem, gan jau arī kādu šķaidīšanas/izjaukšanas video atradīsi. Tik ņem, lasi un skaties. Citiem nav tev informāciju ar karoti jāpasniedz.

 

Par obligāto divkodolu nepieciešamību tomēr nepiekritīšu, jo ar to pašu Galaxy Ace biju patīkamu pārsteigts : nekas nelago, viss ritinās un veras vaļā gana raiti.

 

Un tas, kurš iesaka ~300 ls dārgo Galaxy S2 <90 ls lētā lg p690 vietā , ir tāds pats atsaldenis kā autors.

 

Es priekšroku dotu kādam telefonam no HTC modeļiem jeb otro galaksiju.

Jeb, jeb :D

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu vismaz ir cilveki kas kautko paskaidro. Nu ja ir tada lieta kad nevaru izveleties ko nemt jo ti telefoni tik tiesam ir loti daudz. Ja man butu nauda tie pasi 300ls es seit neko neprasidams panemtu ko jaunu. Vienkarsi ir ta kad gribu jaunu telefonu un naudu negribu maksat tik nenormali lielu, jo neuzskatu kad man tagad tads telefons bus vajadzigs vins ir trausls un bus japiedoma pie ta lai vinu nespalest. tapec nemu kautko par sumam lidz 100ls. Par to telefonu nebus jauztraucas. Saku jau kuro reizi lietoju samsung galaxy spica apmierina telefona vis iznemot to kad vins ir lens. Pat kamera pietiekami laba.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

+1 Itanium ieteikumam, HTC Desire joprojām ir ļoti laba specifikācija, ekrāns labs, CPU ir žiperīgs, par 100 LVL diezgan izdevīgs pirkums.

 

Māsa nesen paņēma lietotu HTC Desire ar par ~ 100 LVL, diezgan apmierināta.

Link to comment
Share on other sites

Šajā topikā superīgi izkristalizējās tie, kas nesaprot jautājumu un tie, kas 1-3 droidus savā dzīvē ir rokās turējuši vai arī "es vakar palietoju to 2 gadus vecāko modeli, visi tās firmas ražojumi ir sūdi"

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...