Jump to content

Ja vēlaties pirkt jaunu videokarti, šis blogs jums palīdzēs.


Cirtejs
 Share

Recommended Posts

LEGIONARY

Ikdienas lietotājam divi mērķi:

 

1.Nets,progas,filmas(1080p)

2.Jaunakās spēles ar komfortablu FPS

Link to comment
Share on other sites

P.S. Kamēr nevari pat tās nosaukt, tikmēr Taviem spriedelējumiem par videokartēm vispār nav nekādas jēgas. Raksts šobrīd ir parasta ELKOR pārdevēja, kurš neko nerubī, līmenī...

Loģiskas konstantā spiediena "vienkāršāk! vajag visu izskaidrot vienkāršāk!!!" sekas...

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Ikdienas lietotājam divi mērķi:

Ja tā ir atbilde man, tad es neprasīju lietotāja mērķus, bet gan iekārtas funkcijas.

 

Loģiskas konstantā spiediena "vienkāršāk! vajag visu izskaidrot vienkāršāk!!!" sekas...

Diemžēl, jā... Es gan drīzāk teiktu, ka tās ir nekā neinteresēšanas sekas visos sabiedrības slāņos un vecumos. Vienīgais, kas tagad kādu interesē ir kā nopirkt pēc iespējas lētāku sūdu un pārdot kā pēc iespējas dārgāku mantu. Attiecīgi arī tehnoloģijās vienīgais, kas interesē, ir kā, pēc iespējas mazāk pērkot, zinot un darot, dabūt lielāku WOW efektu un ātrāk un dārgāk pārdot. Domāt, saprast un izprast tehniku, un radīt kvalitatīvus produktus tagad nav stilīgi. :)

Link to comment
Share on other sites

LEGIONARY

Kas tev nav skaidrs par iekārtas funkciju?Visu nosaka lietotājs un tirgū pieejamie dzelži.Vairakums lietotajiem ir divas prasības:

 

1.Nets,filmas(1080p)

2.Jaunas spēles ar komfortablu FPS

 

protams ir trešā kategorija,kas profesionāli spiež uz dažādām progām utt...

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Nevis man kaut kas nav skaidrs, bet Tev nav skaidrs pat tas ko es jautāju! Acīmredzot tādēļ, ka Tavas zināšanas beidzas lietotāja līmenī.

 

 

Tu atšķir lietotāju no iekārtas? :D Jautājums ir ko dara tā elektronika, no kā sastāv videokarte. Piemēram, skaņas kartes elektronika lasa no RAM apgabala datus un ar noteiktu frekvenci pārveido tos analogā signāla vērtībās. Ko dara videokarte? :)

Link to comment
Share on other sites

LEGIONARY

Nevis man kaut kas nav skaidrs, bet Tev nav skaidrs pat tas ko es jautāju! Acīmredzot tādēļ, ka Tavas zināšanas beidzas lietotāja līmenī.

 

 

Tu atšķir lietotāju no iekārtas? :D Jautājums ir ko dara tā elektronika, no kā sastāv videokarte. Piemēram, skaņas kartes elektronika lasa no RAM apgabala datus un ar noteiktu frekvenci pārveido tos analogā signāla vērtībās. Ko dara videokarte? :)

 

Palasi topika nosaukumu.Ja gibi apspriest tēmu,kā datorā savstarpēji iedarbojas komponentes ar programatūru un kas no tā visa sanāk beigās,tad taisi citu topiku un sarunajies ar sevīm :)

Link to comment
Share on other sites

LEGIONARY

Tu pat nesaprati, ko Tev vispār jautā...

 

Tu pat nesaproti topika nosaukuma jēgu :)

Bet tas nav būtiski,jo par tēmu šo to uzrakstīju no savas reālās pieredzes.

Link to comment
Share on other sites

Autor, uzdošu Tev vienu jautājumu, bet fundamentāli svarīgu...

 

Atbild LEGIONARY.

Tad turpinās starp Inspektors Caps un LEGIONARY sarunas kur vēl MārcisB iesaistās.

Kurš tad ir šai tēmai autors?!

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

LEGIONARY

Atbild LEGIONARY.

Tad turpinās starp Inspektors Caps un LEGIONARY sarunas kur vēl MārcisB iesaistās.

Kurš tad ir šai tēmai autors?!

 

Pizvani uz 1188 uzprasi :)

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Palasi topika nosaukumu.Ja gibi apspriest tēmu,kā datorā savstarpēji iedarbojas komponentes ar programatūru un kas no tā visa sanāk beigās,tad taisi citu topiku un sarunajies ar sevīm :)

Nu tad izlasi pats! Nosaukums vēsta, ka autora blogs palīdzēs videokartes iegādē. Autors ir iedevis bloga adresi un prasa viedokļus, atsauksmes un kritiku.

Es izlasīju rakstu blogā un jau no pirmajiem diviem punktiem secināju, ka autors patiesībā no videokartēm neko nesaprot un ir tikai parasta lietotāja līmenī.

1. Videokarte. Kas tas par zvēru, un ko tas ēd?

Videokarte ir mikroshēmu plate, kas Jūsu datorā nodrošina ... 3D grafikas attēlošanu uz ekrāna.

Interesanti kā gan uz monitora ekrāna, kas fiziski ir 2D, vispār iespējams attēlot 3D?

2. Kas Man ir nepieciešams?

ja esat ... Blueray filmu skatītājs, 3D aplikāciju mākslinieks vai dizaineris, tad nāksies atvēlēt budžetu jaudīgākai videokartei.

Un te praktisks apstiprinājums, ka autors ne tikai nav spējīgs palīdzēt videokartes iegādē, bet vēl dod padomus, kas ir pilnīgi nepareizi. Ja pozicionē sevi kā palīdzētāju citiem, tad Tev ir vismaz jāzin par ko Tu vispār runā!

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka cilvēki pamatīgi iekarsa par manu rakstu.Inspektor Cap, tā pat kā uz papīra lapas var projicēt 3D priekšmetus. Raksta doma ir cilvēkam ar zināmu budžetu ieteikt labāko variantu iegādei, paskaidrojot, kāpēc veicu šādu izvēli. Ja velies izprast, kā GPU strādā un kam viņas lieto profesionāļi, tad wikipēdijā ir diezgan izsmeļošs raksts par videokaršu nozīmi mūsdienu datortehnikā,

 

Acīmredzot esmu pieļāvis pāris kļūdas pirmajās divās rindkopās, jo cilvēkiem tās nepatīk. Vai drīkst palūgt konkrēto iemeslu kāpēc un informāciju, kuru nepieciešams labot.

 

Legionary ar procesoriem ir tā, kamēr nenomainīsies konsoļu paaudze, tad spēļu, kas patērēs vairāk CPU resursu, būs maz. Ja pērc ko jaunu tad vājāku par i5 - 2500k neiesaku, jo ar jaunajām konsolēm notiks arī grafikas kvalitātes lēciens un vāji CPU var sākt bremzēt jaunās videokartes.

 

500 LS vērtam PC ieteiktu ņemt 7850 ( 160-170LS ), vai pagaidīt, ko nVidia parādīs ar GTX 660, bet līdz tam vēl pāris mēneši.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

i5 ņemt nākošās paaudzes konsoļu dēļ ir stulbuma kalngals. Neviena jauna konsole tuvākajā laikā neiznāks. Kad būs tas lēciens, tad arī mainīsi proci uz ivy bridge vai sazin ko vēl citu.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Neesmu tāds, kas pērk jaunu hardware katru gadu. Parasti ieguldu palielu summu ik pa 5-6 gadiem jaudīgas detaļās. par ivy bridge tev ir taisnība, bet cenas var nebūt adekvātas atdevei. Un i5-2500k overclocked līdz 4000+ Mhz ir riktīgs zvērs, katra santīma vērts.

Labots - Cirtejs
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...