Jump to content

Mātesplates barošana.


trakaismangusts
 Share

Recommended Posts

trakaismangusts

Tātad man ir mātespate Gigabyte GA-MA790FX-DS5 un barošanas bloks sweex PS021V2 400w nu tā vismaz uz viņa ir rakstīts.

Mātesplatei ir kontakts ar 8 piniem bet barošanas blokam ir tikai 4. Mēģināju savienot tikai ar tiem 4, bet nekā. itkā cooleris griežas un vēl šādas tādas skaņas ir (kādas parasti ir ieslēdzot PC) bet attēla nav, monitors nereaģē un neslēdzas iekšā. esmu dzirdējis ka ir iespēja dabūt pāreju no 4 uz 8 piniem. vai tas tiešām tā ir un vai tas var palīdzēt manai problēmai, vai arī jāpērk jauns barošanas bloks ar 2x4 pini?

Link to comment
Share on other sites

trakaismangusts

2+1 GB RAM 230GB HDD procesors AMD Phenom 2 par videokarti man skaidru zinju nav bet ir ejosha 100% jo uz citas Gigabyte plates iet

Link to comment
Share on other sites

@rmands

Pārbaudi vai ir kārtīgi sasprausti rami, kāds tev ir procesora modelis ? Man piemēram viss griežas labi ar 4 pin konektoru uz 8 pin matesplates.

Link to comment
Share on other sites

trakaismangusts

AMD Phenom™ X4 Quad-Core Processor veel siikaakus datus? rami sasprausti ok

Link to comment
Share on other sites

Manuāļa 23 lappusē rakstīts, kā pieslēgt, ja ir tika četrru pinu 12V papildus barošanas konektors.

Bet vispār nepareizi iespraust nav iespējams.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

trakaismangusts
(labots)

nu jaa ir tikai viens veids kaa vinju iespraust iesprauzhu bet taapat nekas nemainaas. varbuut pie vainas ir pati maatespate?

Labots - trakaismangusts
Link to comment
Share on other sites

kazarma

8 pin vajadzīgs papildus barošanai ja tev piemēram saslēgtas 8 usb ierīces wireless 8 HDD utt. Reāli ar 4 pin uz tā kas tev ir vajadzētu griezties bez problēmām. Kā tu zini ka mātesplate 100% ir ejoša?

Ja gribi par 5ls peibraukšu un ja tas fiziski būs iespējams iepūtīšu dzīvību. Parasti to nedaru jo nauda pieteik bet šodien labs noskaņojums.

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

trakaismangusts

Nu man arii saak likties ka maatesplate ir pagalam. kautgan meitenes braalis (cilveeks kursh man vinju atdeva) apgalvo ka vinja ir 100% ejosha. es jau saaku shaubiities, jo iznjemot ramus nekas nemainaas, ne kaadas skanjas izdvesh savaadaakas ne ko citu viss tas pats

Link to comment
Share on other sites

Vai tur gadījumā mobo nav jāiesprauž viens molex lai video barojas?

 

P.S. uzliec uz sava neejošā kompa cpu-Z :sarkasms:

Labots - Jesus
Link to comment
Share on other sites

trakaismangusts

nu man shii te pati videokarte staav uz pc no kura tgd rakstu un iet bez papidus baroshanas, taa papildu baroshana vajadziiga ja lieto 2 videokartes taa vismaz manuaalii teikts

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Nu ja pīkstulis ir, bet, pat izņemot RAMus nekādas skaņas - gan jau MB būsi nokāvis, kaut vai ar statisko elektrību.

Link to comment
Share on other sites

trakaismangusts

jaa visas taas pashas tikai ar veco maateni viss iet

Link to comment
Share on other sites

Tad jau laikam vienkāršākais variants - saspraust uz tās mātenes komponentus, kas tur bija iepriekš un workoja. Un vērot.

Link to comment
Share on other sites

trakaismangusts

no ieprieksheejaam komponenteem palicis ir tikai procesors takaa shaada lieta nebuus iespeejama

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...