Jump to content

Vajag cilvēku/firmu, lai pārlodētu vadu lādētājam.


Verneris
 Share

Recommended Posts

Tad nu lūk nobeidzās laptopam lādētājs, vajag cilvēku vai atrast kādu uzņēmumu, kas nodarbojas ar lodēšanu. Ir iegādāts jauns lādētājs ar tādiem pašiem rādītājiem, bet lapsī spraužamais gals ir kaut kāds ultra old, ar 3 caurumiem. Vajag pie jaunā lādētāja pielodēt veco vadu.

 

Pirms ~1/2 gada Argusā bija šāds pakaplpojums, šodiien cilvēku no turienes pasūtija, prasija, kas tādas muļķības ir teicis, ka kāds tur kaut ko lodējot.

 

Kāds varētu ieteikt kantori, kas ar to nodarbojas, par saprātīgu cenu protams?

Link to comment
Share on other sites

jakslis

Jāsaprot laikam tā :

"Ir iegādāts jauns lādētājs ar tādiem pašiem rādītājiem,"

Link to comment
Share on other sites

Verneris

jaa, jo nekur citur laadeetaaju ar taadu galu neatradu. nopirku liidziigu un plaanaa bija, ka argusaa paarlodees. Vinjsh ir liidziigs tam vadam, kas sprauzhaas iekshaa pashaa laadeetaajaa, ar 3 caurumiem, tikai mazaaks izmeeraa.

Link to comment
Share on other sites

Verneris

nu blja, ahuuna gruuti ir norakstiit no vecaa laadeetaaja un iekopeet eebrejaa...

Link to comment
Share on other sites

jakslis

Nupat jau nav kā vajag:).

Līdzīgs nav tāds pats(ar tādiem pašiem parametriem).

Būtu labāk uzrakstījis gan vecā gan jaunā lādētāju modeļus.Lai var saprast ,vai lieta ir tikai iekš parastas pielodēšanas .

Link to comment
Share on other sites

un šitāds specs ar notebukiem tirgojas? jūtu līdzi viņa klientiem.

Link to comment
Share on other sites

Verneris
(labots)

nu ir tikai parasta pielodeeshana!! tikai jaasalodee un VISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!! :rus_roulette::hunter::tommy::stop::wub::help::threaten:

 

un šitāds specs ar notebukiem tirgojas? jūtu līdzi viņa klientiem.

 

nu man nav ne lodaamura nekaa(vecais padumjo laiku lodaamurs atteicaas straadaat)... man ar ko to izdariit???? :spruce_up:

Labots - Verneris no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

jakslis

Salodēt un uzlikt termokembriku,lai smuki apvelk vadus, jau nav problēmas.

Bet vai tas kas nāk ārā no tā jaunā lādētāja darbinās to veco lapsi ?Esi pārliecināts?

Kam trešais kontakts vecajam lādētājam ?Ja pa viņu iet kāds kontroliera signāls :(?Un lapsis bez atbildes no lādētāja nestrādās,par cik jaunajā ladētājā nav tāda konekta.

Link to comment
Share on other sites

martinno

termokembriki ir ljoti slikts tonis :>

Ai, nu beidz :) Mājas remontam normāls risinājums :)

 

Reizi 3 mēnešos tik jāpārlodē un var dzīvot tālāk :D

Link to comment
Share on other sites

Verneris
(labots)

barosjanas bloks jaasit valjaa un vads jaalodee civilizeeti...

 

Ko tādu man arī vajadzeetu.

 

 

tas kompis ir kkaads mistisks... Dell, ja nemaldos pirkts kaut kādā capital vai liidziigaa uznjeemumaa, pirms gadiem ~10

Nekaada sakariiga modelja nr nav nekaa.. likts ar laikam LV kopaa.

Labots - Verneris no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

jakslis

termokembriki ir ljoti slikts tonis :>

barosjanas bloks jaasit valjaa un vads jaalodee civilizeeti...

Tieši tā - jāsit vaļā.Tad būs exelent tonis :).

Civilizētāk smuki savienot vadu,nevis varot vaļā aizkausēto/aizlīmeto barokli ,un pēc tam lipināt to atkal kopā :).

Tas jau vairs nav

"nu ir tikai parasta pielodeeshana!! tikai jaasalodee un VISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!".

Labots - jakslis
Link to comment
Share on other sites

Verneris

jakslis, tad tu to uznjemies izdariit? kaut vai ar to pashu termokembrika variantu?

Link to comment
Share on other sites

martinno

Da ar termokembriku.... Tak griez nost un satin vadus ar pirkstiem un mauc kembriku pa virsu - nevajag pat lodēt :mrgreen:

 

JOKE.

Link to comment
Share on other sites

Verneris

nu ja tas b uutu mans laadeetaajs, sen taa jau buutu izdarijis, bet diemzheel ne man tas domaats, jaasataisa visu kaartiigi.

Link to comment
Share on other sites

jakslis

Labāk,lai meistars drunk_lizard :).

Nepaspēsi maku izvlkt samaksai ,kā būs jau gatavs.Uzšķersts baroklis ,ielodēts vads un t.t.

Galvenais ,pat neviens nepateiks,ka nav no rūpnīcas.Es neesmu tāds ass.Tikai parasts mirstīgais ;).

"nu un to, ka jaaksim abas kreisaas, nav jaareklamee :>'

Paldies par komplimentu ;).

Esmu kreilis.

Link to comment
Share on other sites

drunk_lizard: tam lādētājam 3. pins ir paredzēts lādētāja identifikācijai (lai ķīnieši tik ātri neuztaisa kopiju)? Ja tā, vai tad cita modeļa lādētājs vispār strādās?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...