Jump to content

Kādu mātes plati vajadzētu maniem izvēlētajiem komponentiem?


Cyrus
 Share

Recommended Posts

Labdien! :) Lieta tāda, ka man, pēc visas spriežot, HDD ir uz miršanas robežas. Katru reizi, kad ieslēdzu kompi, tur parādās brīdinājums, ka cietais disks ir bojāts, un pats kompis palicis pavisam lēns, bet šoreiz ne jau par to. :)

 

Kādu laiku bija doma savu veco kasti mazliet upgreidot, un izveidoju mazu sarakstu ar komponentiem, kuri būtu pa kabatai un ar kuriem kādu jaunāku spēli varētu paspēlēt "ziemas aukstajos un vientuļajos vakaros". :D Izveidotais sraksts redzams šeit. Bet šeit arī parādās mana problēma. Es īsti nevaru saprast, kādu mātes plati man vajadzētu, un kādu korpusu pie tās. :( Varbūt kāds eksperts man varētu te palīdzēt? :)

 

PS. Tā kā neesmu nekāds eksperts, varbūt ja kādam zinošam cilvēkam iekrīt kaut kas acī no mana saraksta, kur esmu izvēlējies kaut ko pavisam muļķīgu, tad varbūt varētu mani mazliet palabot vai ieteikt ko labāku. :) Būtu ļoti pateicīgs. :) Paldies jau iepriekš! ;)

 

**Labots**

 

Mans saraksts:

 

RAM - Kingston 4GB PC12800 DDR3 HYPERX KIT OF 2 KHX1600C9AD3B1K2/4G

 

Barošanas bloks - Chieftec ATX 2.3 500W PFC 80+ GPA-500S8

 

HDD - Western Digital Scorpio Black 500GB 7200MRP 16MB WD5000BPKT

 

Processors - Intel® Core™ i3-2120 3.3GHz 3M LGA1155 BOX BX80623I32120SR05Y

 

Videokarte - Gigabyte GF GTX560 TI 1GB GDDR5 PCIE GV-N560UD-1GI

 

Man grūti spriest vai tas skaitās normāls saraksts, bet nu ja galīgi šis neapmierina, tad varu pie katras kompenentes pierakstīt klāt detalizētu specifikāciju, ja tas šajā forumā skaitītos saraksts. :)

Labots - Cyrus
Link to comment
Share on other sites

Pieliekot klāt

Gigabyte GA-Z68AP-D3 būs pilns komplekts. Kasti vajag tādu, lai video kartei būtu vieta. Vēl tas PSU 500W varētu būt par knapu.

Link to comment
Share on other sites

TaPaKaH

Taa ka procesors nav nekaads K-modelis un prasibas pec USB3.0 un SATA3 nav nosauktas, tad labakais variants matesplatei bus ASRock H61M-VS.

Ja USB3.0 un SATA3 esamiba tomer ir kritiska, tad ASRock H67M.

Labots - TaPaKaH
Link to comment
Share on other sites

mazulis

Pie i3 labāk piederētos šī karte - Gigabyte GF GTX560 1GB GDDR5 PCIE GV-N56GSO-1GI (Dataleks), vismaz man tā liekas ))) Vai sistēmu uz galda montēsi, vai tomēr arī kaste paredzēta? H67 būt laba izvēle, bet vai Asrock? Nu bet tās jaunības negācijas)))

Labots - mazulis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...