Jump to content

Interneta izmantošanas tendences


alweb
 Share

Recommended Posts

Apskatījos interaktīvo inforgrafiku par Interneta izmantošanu Latvijā un ES http://www.tvnet.lv/tehnologijas/nozares_jaunumi/395697-cik_digitala_ir_latvija un ieinteresēja 2 parametri, kas mums ir ievērojāmi sliktāk nekā ES, un kaimiņiem: mobilā interneta izmantošana un pirkumi tiešsaistē.

 

Mobilājā interneta pārklājums mums ir labāk nekā ES (99% pret 90% ES, pēc inforgrafika datiem), bet lieto sliktāk.. Un visādu e-veikalu un e-pakalpojumu ir daudz (jautājums ir tikai par kvalitāti...). Kapēc tomēr esam topa beigās?

Link to comment
Share on other sites

Леший

Kur tu tur ieraudzīji mobila interneta izmantošanas statistiku? NVM, pats ieraudzīju.

Un vainīgie ir operātori. Smartfonu laikmetā ir jāpiedāva vairāk mb, nevis sarunu minūtes vai SMS. Es savu aparātu izmantoju zvanīšanai apmēram 3 stundas mēnesī, savukārt, netā sēžu praktiski visu laiku.

Labots - Леший
Link to comment
Share on other sites

nu iekš LV i-veikali vairs nav , visi strādā uz priekšapmaksu/pasūtīšanu, klientu čakarēšnu, citas preces piedāvāšanu ut.t. Man pirkumi ebajā - pusgadā pāri 100 pirkumu, iekš LV i-neta - 1. Nu un parēķini ekonomiski aktīvos iedzīvotājus - cik no tiem pērk i-netā ? ne jau pensionāri iepirksies netā.

Link to comment
Share on other sites

mobilā interneta izmantošana ..

šis varbūt ir tik zems, jo ir pietiekoši labas alternatīvas fiksētajiem interneta pieslēgumiem. Tas ir viens.

Otra lieta ir, kas tiek darīts ar internetu un, ja atceramies to, ka vairums netu izmanto p2p kačāšanai, mobilais internets tam īsti neder... līdz ar to proporcionāli izmanto mazāk.

Link to comment
Share on other sites

Леший

ar sjito buutu jaalielaas? O_O

Man skype ir darba instruments, un tas ir vislaik palaists telefonā. Problem? :)

+ vēl ir ieslēgta sinhronizācija. Frāzi "sēžu netā visu laiku" ir jāsaprot, kā "nets vislaik ir palaists, un viss sinhronizējas".

Neredzu, kāpēc ir jākaunās, lietojot mūsdienu tehnoloģijas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

imho, mūsdienu tehnoloģijas tās būs tad , kad tel. varēs 5 diennaktis dzīvot bez vada tādā režīmā bez ikdienas lādēšanas. Es tad labāk ar vadu sinhronizēju.

Link to comment
Share on other sites

Nja caur mobu pumpēt ntos GB ... tas būtu drīzāk komiski :)

protams Waze +/- katru dienu izmanto netu ;)

Vienīgās cenas patreiz nestimulē mobīlā neta izmantošanu ...

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Piekritu ar cenas jautājumu. Salīdzināju Tele 2 cenas LV un EE, EE tarifu nosacījumi ir draudzigāki (labojiet, ja es kļūdos)

Labots - alweb
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...