Jump to content

LNT 20:00 ziņas


RimaNTSS
 Share

Recommended Posts

Labs vakars! Vai kāds var pateikt kāpēc šodien LNT 20:00 ziņas nerāda? Vai viņi jau pulksteni uz stundu uz priekšu ir pārgriezuši?

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Tad jau, saskaņā ar šīm skumjām ziņām viņiem būtu attiecīgi jāizlabo EPG, citādi raksta vienu bet rāda pavisam ko citu, kārtībai jābūt.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Tajā EPG tak vienmēr kaut kas ir galīgi nepareizi.

Link to comment
Share on other sites

Touareg

Godīgi sakot, ka jau viņi kādu nedēļu atpakaļ paziņoja, ka vairs nebūs LNT ziņas 20:00, es domāju, ka tas tāds blefs vien ir, lai piesaistītu uzmanību, bet nekā. Es personīgi, tās ziņas skatījos reti tāpēc man pat vienalga, bet žel tik un tā, jo daudzi cilvēki tagad info meklēs citos kanālos.

Link to comment
Share on other sites

Tā viņš i. Tagad būs jāsmeļas jaunākās ziņas no Russia 1, NTV, REN TV, TV5 un PBK.

Link to comment
Share on other sites

Forumisimus

Joprojām ir TV3 ziņas un Panorāma. LNT ziņas neskatos, jau pāris gadus.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Panorāmā tik spēks. Tāpat tās LNT ziņas nevienam nebija vajadzīgas, var nerādīt arī darba dienās. Tā vietā ielikt pelnrušķītes, dejo ar noziedznieku vai vēl kādus "labos" talantu šovus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Manispēc tās ziņas var vispār nerādīt :D ka viss ir slikti to es tāpat zinu pārējo netā atrodu ...

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Za to svētdienās zelta ķepu rādīs :D rāda visādas pelnrušķītes, okartes nu jau zelta ķepa un supertalanti a ziņām naudas nav

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...