Jump to content

Rigas lidosta elektriibas taupiibas rezhiims.


Nettwerk
 Share

Recommended Posts

Kaa jau normaali cilveeks ja vinjam nepiecieshams uzlaadeet telefonu, datoru utml, tad vinjsh skataas vai ir pieejama elektriibas rozete. Nu ko to arii es dariiju. Ar rozeteeem nav probleemu, bet probleema ir taa, ka neviena no 11 rozeteem nedarbojas. Riigas lidostai vajadzeetu njemt priekshziimi no shii: http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/146258-bezgaliigs-energjijas-avots-ir-atrasts/page__view__getnewpost

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Taa izskataas, ka apgaismojumu atsleedz. Jo uz doto briidi pat apgaismojums uzgaidaamajaa telpaa ir taads nekaads... Esmu noseedies labaa vietaa vismaz man ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Ja viņi atlaistu visus parazītiskos liekēžus un samazinātu algu direktoreļiem 10 reizes tad 100 gadus varētu visu nakti kurināt kvēlspuldzes un vel nauda pāri paliktu.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Jā - bet mēs takš dzīvojam LV... To nevajag aizmirst ... :sorry::angry:

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Interesanti kur tu līdi pie tām rozetēm! Ja kādā publiskajā zālē, tad nav ko brīnīties ka sprieguma nav. Es arī izslēgtu ja man vajadzētu nodrošināt drošību. Savādāk 100. kāds pauts sataisītu īso.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Pa manam lidosta nodrošina cilvēku pārvadājumus nevis Latvenergo funkcijas.

Link to comment
Share on other sites

Vispār ap 00:30 vakar visā Zolitūdē un tās apkaimē bija piķa melns. Cik tālu no sava balkona redzēju visur bija tumšs, pat jūrmalas šoseja. Un pēc tam atkārtoti izrubijās ap 04~05, jo nedaudz pēc 05 ierubijās. Latvenergo laikam atgadījās kāda ķibelīte.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis
[..]Es arī izslēgtu ja man vajadzētu nodrošināt drošību. Savādāk 100. kāds pauts sataisītu īso.

 

Un ko tad tāds īsais izdarītu (no drošības viedokļa)? Būtu dzirkstele un drošinātāji sektoram izsisti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Interesanti kur tu līdi pie tām rozetēm! Ja kādā publiskajā zālē, tad nav ko brīnīties ka sprieguma nav. Es arī izslēgtu ja man vajadzētu nodrošināt drošību. Savādāk 100. kāds pauts sataisītu īso.

 

pareiz ir 100. pants, nevis pauts.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

peedeejais lidostaa izsleedza gaismu? jau?

Tā laikam būs , pāri palikušie atstāti mūžīgām mokām , šeit .

Link to comment
Share on other sites

Un ko tad tāds īsais izdarītu (no drošības viedokļa)? Būtu dzirkstele un drošinātāji sektoram izsisti.

A moš tas arī bija noticis? :D
Link to comment
Share on other sites

Nettwerk
(labots)

Nu bet lidostas nodevu daljeeji maksaa arii pasazhieris. taatad pieljauju ka tajaa cenaa ir arii elektriibas pateerinjsh. :) Nu bet kaada jeega no 11 rozeteem kas tur bija ja neviena nedarbojas? Nee gaismu veel neatsleedza. Taatad veel kaadi izlidos veel. un par wifi vispaar nav ko runaat. Wifi tax-free ir nelietojams. Atrums atgaadina kaa iezvan pieeju 54Kb/s.

Labots - Nettwerk
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu bet lidostas nodevu daljeeji maksaa arii pasazhieris.

 

"daļēji"??? kas vēl viņu maksā? darbinieki? :DDD

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ja? Un kas tad beigu galā samaksā avio kompānijām, ja ne pasažieris?

Link to comment
Share on other sites

Paisums

pag, ja samaksaa par lidostas pakalpojumiem, tad tas nenoziimee, ka lidostai jaanodroshina viss ko ieveelies

tu maksaa par noteiktiem pakalpojumiem. rozetes ir lidostas vajadziibaam, lai piesleegtu kaadu iekaartu vai ieriici. pilniigi normaali, ka tiek atsleegtas, lai kaads siikais vai kas cits tur neiebaaz kaadu naglu un neatraujas pa pirkstiem.

kur probleema tad bija pajautaat kaadam lidostas darbiniekam, ka nepiecieshams uzlaadeet, varbuut neateiktu...

Link to comment
Share on other sites

Nu nu, nemuldiet nu niekus. Lidostā Hotspot un elektrību gan vajag! Vai varbūt jūs arī pateiksiet ka tualetes arī nevajag?

Cik tad grūti ir iedot internetu ar Hotspot, tā lai autorizāciju sagrābsta no biļetes. Un 1Mbps jau nu toč varētu dot, jo kā zināms lai sūdus skatītos jūķūbēs vajag 2Mbps, bet Internetbankai, ssh un pop3/IMAP pietiek ar 1Mbps.

Un par elektrību izskatās ka lidosta zin tikpat maz cik šitas te "biedrs" Paisums.

Sen jau eksistē noplūdnieki un automātiskie drošinātāji. Ņemot vērā cik cilvēku KATRU DIENU samaksā 15Ls par to vien ka piebrauc, izkāpj un iziet cauri telpām - to visu var ierīkot no 1 mēneša ienākumiem atliekot malā 10%. Tas NAV daudz.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Kā tad, es arī vēl gribētu, lai lidostā ir bezmaksas alus krāns, vēl 10% no 15 ls un sanāk. Man pienākas!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kiril, esi saskaņojis bildes ievietošanu savā parakstā, ar boot.lv administrāciju?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sen jau eksistē noplūdnieki un automātiskie drošinātāji.

Varbūt tāpēc arī nav elektrības, jo kāds kaut ko iebāza rozetē un nostrādāja noplūdes automāts vai automātiskai drošinātājs.
Link to comment
Share on other sites

AKDIES! NU TAD IESLĒGT VAJAG! Tāpat eksistē arī tā saucamais feedback! Piepirž releju kautvai un aizvelk signālnieku uz kontrolieri! Kad kautkur izsitās korķi tad lai elektriķim to parāda! Vienalga vai sarkana lampiņa vai uz touchscreena!

Link to comment
Share on other sites

Piepirž releju kautvai un aizvelk signālnieku uz kontrolieri! Kad kautkur izsitās korķi tad lai elektriķim to parāda!

Tu esi daudzās vietās redzējis, ka par korķu stāvokli signalizē ar kontroliera palīdzību? Ar grūtībām varu iedomāties vietu, kur tas būtu vajadzīgs uz apgaismojumu un rozetēm. Ja tā būtu kāda rūpnieciska iekārta, tad vēl varētu saprast (kaut arī rūpnieciskās iekārtā vieglāk ir uzlikt automātu ar papildus kontaktu, nekā likt kaut kādus papildus relejus un kontrolieri) , bet likt kontrolieri uz tādiem sīkumiem kā apgaismojumu un rozetes, tā ir vienkārša naudas izšķērdēšana.
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...