Jump to content

Nedarbojās Wi-Fi hotspot LMT tīklā telefonam Samsung GT I9100


SGS2
 Share

Recommended Posts

Nesen iegādājos LMT mazcenas telefonu Samsung Galaxy S2, un konstatēju ka nevaru portatīvo datoru pieslēgt telefona internetam (Wifi hotspot). Web lapa ilgi lādējās, uz mirkli parādās balta lapa, un tad seko paziņojums. Error 118 (net::ERR_CONNECTION_TIMED_OUT): The operation timed out. Uz citiem web pārlūkiem arī neiet.

 

Izmēģināju "factory reset" un daudz ko citu, nekas nelīdzēja, Vienīgi atklāju, ka nomainot LMT sim karti uz ZZ karti, viss darbojās. Saprotu ka vaina nav ne telefonā ne datorā, bet LMT sim kartē. Zvanīju uz LMT, tur visu pārbaudīja un saka ka no viņu puses nekādu apgrūtinājumu neesot. Vai vienīgā izeja ir mainīt operatoru, vai varbūt ir vēl kādi citi risinājumi?

Labots - SGS2
Link to comment
Share on other sites

paziņam ar LMT un SGSII viss strādā!

pamēģini ar citu ierīci pieslēgties pie tā wifi !

Link to comment
Share on other sites

(labots)

MEGACITĀTS

 

Paldies par atbildi. VAi viņam ir mazcenas līgums? Varbūt paziņam ir root telefons? Man uz rootota HTC Wildfire arī gāja ar LMT sim karti. Pavaicā vai viņam iet tieši WIFI hotspot, nevis USB tethering.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Green_peace

Man arī ir SGSII un viss smuki strādā ar LMT pieslēgumu.

Telefons pirkts par pilnu cenu LV un nav "pelēkais". SIM karte veca - vismaz gadi 7 tai ir noteikti!

 

Vienīgais, ka tīkla parametrus dators saņem diezgan ilgi (~ 1 minūti).... tas nedaudz tracina, bet vismaz pēc tam strādā!

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Man tiešām prieks, ka citiem šī funkcija darbojās. Varbūt vaina ir android versijās? Man ir 2.3.4

Labots - SGS2
Link to comment
Share on other sites

Леший

Paprovēts ar Bites netu SII I9100XXKI1 2.3.4 - ubuntu noķera wi-fi settingus pa 3 sekundēm, un nets uzreiz aizgāja. Šo postu rakstu ar to netu.

Zvani vēlreiz uz LMT un pasaki maģisko frāzi "Pāriešu pie cita operātora", fiksi atradīs vainu.

Link to comment
Share on other sites

Kam tas viss krata, ko jūs te samurgojuši?

Zonai pieslēgties var? Kādu adresi iegūst? Kas notiek ja savada kompī TCP ar roku? Kompī pie tīklenes protokoliem ir jūra ar nevajadzīgo drazu vai tikai 3 (TCP/Client/Sharing) ? Tad var nopingot gateway?

Nevis stāstīt par piedrazota Windowsa browseriem un "melnajiem ekrāniem".

Link to comment
Share on other sites

Леший

ko jūs te samurgojuši?

Kārtīgi izlasīji 1. postu? Ar ZZ viss iet. Nedomāju, ka ZZ sahako telefonu un padod citus datus datoram.

Link to comment
Share on other sites

Neinteresē man pirmais posts!

Man interesē fakti, nevis jūzeru "man nekas neiet" vai "a kapēc ta kaimiņam iet?".

Link to comment
Share on other sites

"Zonai pieslēgties var? Kādu adresi iegūst?"

Nslookup rāda ka server UnKnown. Adrese: 192.168.43.1. Interesanti, ka izņēmuma kārtā dažas lapas ielādējas.

 

 

 

 

Kas notiek ja savada kompī TCP ar roku?

Savadīju, nekas nemainījās.

 

 

Kompī pie tīklenes protokoliem ir jūra ar nevajadzīgo drazu vai tikai 3 (TCP/Client/Sharing) ?

ir neliela jūra, tas ir 6

Tad var nopingot gateway?

Var nopingot tikai tās web lapas kuras pārlūks atver. Attiecīgi tās, kuras neielādē nopingot nevar. <100% loss>

Link to comment
Share on other sites

Nu tātad kompis jāatrāda datorspecam. Maksās tik cik pareizi uzinstalēts XP. 5-10Ls

Link to comment
Share on other sites

Nu tātad kompis jāatrāda datorspecam.
Hmm, kaut kur es šāda tipa komentārus jau esmu lasījis :diablo:.

Kāpēc vispār tad vajadzīgs ir forums - jebkuru problēmu taču var atrisināt samaksājot datrospecam.

Ļoti gribas cerēt, ka Boots neies Datuves ceļu un neparvērtīsies par viena cilvēka teātri :( .

Link to comment
Share on other sites

Леший

Hmm, kaut kur es šāda tipa komentārus jau esmu lasījis :diablo:.

Man arī kaut kā šis kadrs mcb atgadināja.

 

Interesanti, ka izņēmuma kārtā dažas lapas ielādējas.

Kuras konkrēti? Ko atbildēja LMT, kad zvanīji 2. reizi?

Link to comment
Share on other sites

"Kuras konkrēti? Ko atbildēja LMT, kad zvanīji 2. reizi? "

 

Varu atvērt latvenergo un lmt, arī draugiem.lv. Izrādās ka LMT kā pēdējais oficiāli atzītais ir android 2.3.3, bet man ir 2.3.4. Teica ka atzvanīs, kad kautko noskaidros. BET... man pamazām sāk likties ka drūmajam Reinkarnācam varētu būt taisnība, ka ir jāpārinstalē Windows. Kā nekā jau 6. gadi griežās. Pa šo laiku gribot negribot Windows var saiet dēlī. Tikko pie Galaxy wifi hotspota pieslēdzu savu veco HTC Wildfire (ROOT), un šis smuki darbojās. Pārinstalēšu Windows un tad pastāstīšu, vai tā bija īstā vaina. Pagaidām, paldies, visiem par atsaucību.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Protams, pārinstalēt tik vecu OS derētu, bet dotajā gadījumā maz ticami, ka tas palīdzēs. Reinkarnāci jeb macbetonu neklausies, šis jebkuru problēmu rīsina ar reinstall.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Protams, pārinstalēt tik vecu OS derētu, bet dotajā gadījumā maz ticami, ka tas palīdzēs. Reinkarnāci jeb macbetonu neklausies, šis jebkuru problēmu rīsina ar reinstall.

Pārinstalēju XP. Problēma palika tā pati - dažas web lapas lādē un citas nē. Pluss pazaudēju arī usb tethering iespēju. Nezin kādēļ "My Computer" telefonu uzrāda kā digital camera.

 

 

[PROBLĒMA ATRISINĀTA]

 

Atjaunināju Samsung Galaxy S2 OS Ginger Bread 2.3.4 uz jauno Ice Cream Sandwich 4.0.3, un tagad Wi-Fi hotspot darbojas.

Labots - SGS2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...