Jump to content

Iphone 3g aktivizēšana.


ArtūrsB
 Share

Recommended Posts

Nekādi netieku galā ar Iphone unlock 3.1.3 versijai. Pārliku 4.1 baseband 06.15.00-5.9_M3S2

izmeta Itunes error 1015, ar tinyumbrella uzslēdzu exit recovery. Šobrīd rāda šādu attēlu un Itunes uzrāda lai ielieku Sim lai aktivizētu telefonu, bet ieliekot sim karti nekas nenotiek, augšā parādās zonas viens stabiņš. Kā rīkoties tālāk?

post-87577-0-38883900-1330803607_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Edgars15
Te būs atbilde. Ļoti labi izskaidrots. Skaties arī citus šī usera video, noderēs.
Link to comment
Share on other sites

ArtūrsB

Tiku tik tālu, ka ar redsnow 0.9.6rc16 mēģinu taisīt unlock pēc šī video-

Atzīmēju visu nepieciešamo, ieliku DFu mode un tālāk parādās- fetching Ipad baseband files( please be patient), un tad pēc kādas minūtes redsnow izslēdzas. ieslēdzot pa jaunam un izdarot atkal visu to pašu uzreiz parādās tas pats uzraksts, telefons jau ir DFU mode, un tad atkal apmēram pēc minūtes izslēdzas programma.

Link to comment
Share on other sites

ArtūrsB

Ok, paldies, es jau biju paspējis atrast info, ka jāinstalē pa vienam, sākumā ipad baseband, un pec tam atsevišķi cydia. Ja neaizies, tad mēģināšu ar to ko tu ieteici.

Link to comment
Share on other sites

ArtūrsB

Pēc tavas firmware telefons ir recovery mode...

Pec restore izmeta 1015 kā parasti.

Link to comment
Share on other sites

ArtūrsB
(labots)

Neņem ļaunā, bet raksti diezgan nesaprotami...

Es darīju tā, ieslēdzu Ireb, uzslēdzu 3g, iegāju dfu mode,parādās logs, ka var slēgt itunes. tad slēdzu iekšā itunes, uzliku ar shift tavu firmware, beigās izmeta error 1015, tad caur ireb spiedu- set aut-boot true(fixes 1015 errors, recovery loops) Tad telefons restartējās, bet vienalga rāda usb vadu un itunes logo.

Labots - ArtūrsB
Link to comment
Share on other sites

ArtūrsB
(labots)

Izdarīju visu kā teici, bet tur ir rakstīts- recovery loops cannot be removed on tethered-jailbroken devices.

Un tā kā tā ir ar jailbreak jau, tad neko tālāk nevar izdarīt.

 

Uzliku atkal 4.1.. ar tiny umbrella izkikoju, ar redsnow uztaisīju ipod baseband, pēc tam atsevišķi cydia, jo abus reizē neaļāva( redsnow crash taisīja). Ieejot sources jau uzreiz parādās rep666.utrasnow.com, bet ierakstot search utrasnow, nekas nenotiek. Pie tā arī esmu iesprūdis.

 

 

Ierakstot add source vēlreiz rep666.utrasnow.com parādās verification error the internet connection appears to be offline.

Labots - ArtūrsB
Link to comment
Share on other sites

ArtūrsB
(labots)

Es zinu, ir ar 0 telefonā.

 

parādās verification error the internet connection appears to be offline.

Man jābūt wi-fi savienojumam lai varētu aktivizēt?

Labots - ArtūrsB
Link to comment
Share on other sites

badrap

A priekš kam tev vispār 4.1 versiju? http://www.whited00r.com/

Es noprotu, ka tev ir iPhone 3G. Nečakarējies ar 4.1 versiju, jo tai pat pēc tam winterboard nestrādā, lai fona attēlu varētu uzlikt. Liec whited00r kustomizēto firmvāri. Saitā viss paskaidrots. Ir arī tūļi, kas var noderēt esošai problēmai. Liekas, ka savam 3G, kad liku custom firmware bija tas pats error, kas tev - risināju ar blackra1n. Pēc tam veiksmīgi biju uzlicis ultrasn0w.

Link to comment
Share on other sites

ArtūrsB
(labots)

Ar wifi nesanāca.

Izmantoju diskaid programmu un ievietoju utrasnow caur to telefonā.

Unlock darbojas.

Labots - ArtūrsB
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...