Jump to content

HDD partition resize


Guest
 Share

Recommended Posts

Nopirku 200GB WD. Mātenes BIOSs redz tikai ~8GB. Eju uz WD lapu nokačāju spec. programmiņu un uztaisu 137GB primary(kļūda). Ieinstalēju XP un domāju, ka tūlīt ar Partition Magic sataisīšu kā vajag. A bet tā WD programmiņa izrādās sēž cietajā un PM nestrādā. Nav kāds sastapies ar ko līdzīgu? Baigi negribas pārinstalēt.

Link to comment
Share on other sites

Kashelz
Nopirku 200GB WD. Mātenes BIOSs redz tikai ~8GB. Eju uz WD lapu nokačāju spec. programmiņu un uztaisu 137GB primary(kļūda). Ieinstalēju XP un domāju' date=' ka tūlīt ar Partition Magic sataisīšu kā vajag. A bet tā WD programmiņa izrādās sēž cietajā un PM nestrādā. Nav kāds sastapies ar ko līdzīgu? Baigi negribas pārinstalēt.[/quote']

Varbuut sakumaa vajadzeeja apdeitot maatenei BIOSu nevis kjerties uzreiz pie softiem lai apietu maatenes HDD lieluma barjeru, parasti vajag apdeitu un tad tas HDD tiks atpaziits un ies ideaali, a vispaar kas tev ir par deeli ??? Kaada firma ??? Kaads chipsets ??? icon_rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Kaa tur bija vai nevareeja gadiijumaa hdd sadaliit daljaas liidz maatesplates atbalstiitajam lielumam vai tas neliidzees?

Link to comment
Share on other sites

Kaa tur bija vai nevareeja gadiijumaa hdd sadaliit daljaas liidz maatesplates atbalstiitajam lielumam vai tas neliidzees?

 

MB redz disku nevis particijas.

Link to comment
Share on other sites

Kaa tur bija vai nevareeja gadiijumaa hdd sadaliit daljaas liidz maatesplates atbalstiitajam lielumam vai tas neliidzees?

 

MB redz disku nevis particijas.

 

...tieši tā! ja mamma korekti neredz dzelzi, sofc nepalīdzēs!

Link to comment
Share on other sites

deff_ins

ja maate redz tikai 8gb!!!! nu beidz man liekas ka tur nepaliidzees nekaads bios update - man bij maate (kaukaads intel chips p2 virsuu) kas atpazina tik 60gb un biosa prieksh lielu hdd nebi :(

Link to comment
Share on other sites

Kashelz
ja maate redz tikai 8gb!!!! nu beidz man liekas ka tur nepaliidzees nekaads bios update - man bij maate (kaukaads intel chips p2 virsuu) kas atpazina tik 60gb un biosa prieksh lielu hdd nebi icon_sad.gif

Te nu tu kljuudies' date=' BIOS apdeits citiem PC paliidzees atpaziit lielaakus HDD, man bija Pentium 1 deelis no SoYo firmas, kuram negaaja 10 Gb HDD, tad uzliku jaunaako BIOSa versiju, ko vareeja dabuut un viss aizgaaja ideaali, paziist arii vismaz 40Gb [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_twisted.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Nopirku 200GB WD. Mātenes BIOSs redz tikai ~8GB. Eju uz WD lapu nokačāju spec. programmiņu un uztaisu 137GB primary(kļūda). Ieinstalēju XP un domāju' date=' ka tūlīt ar Partition Magic sataisīšu kā vajag. A bet tā WD programmiņa izrādās sēž cietajā un PM nestrādā. Nav kāds sastapies ar ko līdzīgu? Baigi negribas pārinstalēt.[/quote']

 

Varbūt tev var palīdzēt FAQ1086 un KB303013 izlasīšana?

Link to comment
Share on other sites

Paldies visiem par mēģinājumiem palīdzēt. Kādu laiku biju aizņemts pamatdarbā un netiku pie kompja.

Dēlis ir ASUS P4T ar Intel 850 čipsetu. Problēma ar BIOS apdeitu ir tur, ka AFLASH(vai kā tur to utilītu sauca) pasaka, ka nevar apdeitot, tipa kaut kāda BIOSa mikrene ne tāda (nu piejāja mani 2 gadus atpakaļ viens datorsalons, toreiz vispār maz ko sajēdzu). CD un DVD verķiem esmu BIOSus mainījis, viss OK, šitai mātenei nevar saprast, kas par lietu. "Na prolom" iet bišķi raustās.

Viss jau ir it kā lieliski, ar WD utilītu pārliku primārās partīcijas izmēru, uzliku XP un viss griežas. Bet, nepatīkami,jo, ja nu kas(paranoja laikam), tad atkal pārinstalācija un, galvenais, ja izmanto WD utilītu, tad visa pārēja diska vieta pārvēršas par unallocated - ardievu pārējās partīcijas.

Link to comment
Share on other sites

Faktiski jau ar XP sp1 šī problēma rodas tikai tad, ja grib būtoties no lielā diska. Ja XP strādā uz cita diska, tad nekādu problēmu - ar PM taisi kādas partīcijas gribi un maini izmērus kā gribi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...