Jump to content

Uzmanību-Pļavniekos uzdarbojas grupējums


kitt
 Share

Recommended Posts

Ar to sirdsapziņu vēl tā. Parasti šitās zaničkas visdrīzāk iztīrīs savējie, kāda brīvdabas festa laikā...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Krishius

    5

  • kitt

    20

  • Ronalds

    6

  • Леший

    10

Top Posters In This Topic

Krishius

Man šķiet, ka viņš domāja - iztīrīs pudeli. Aizbrauks uz festu, pielies mūli ar draugiem, kāds no viņiem bardačokā nejauši atradīs to pudeli un izsūks sausu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

No galināt jau nu toč nevajag, bet kaut kā noslānīt lai vairāk neliek, neradot bīstamu kaitējumu personai.

Link to comment
Share on other sites

mrplix

Un vēl uzdrošinās teikta, ka viduslaikos cilvēki bija tumsonīgi. Rokas grieza nost par zagšanu. A te prātvēders sūda porķika dēļ gatavs indēt nost, bez nekādas garantijas, ka cietīs tikai zaglis.

Piemēri ar gudriniekiem jau nav tālu jāmeklē: http://zinas.nra.lv/latvija/kriminalzinas/53476-motorlaivas-saimnieku-nogalina-pasa-uzmeistarotas-lamatas-zagliem.htm?cshow=1&cnr=5

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

* tev pašam vēlāk nebūs lomkas, ka dienas vēlāk, kriminālziņās būs vēsts par tavu 50 Ls vērtā maģīša zaglēnu un viņa civilsievu, kas pēc tavas nemarķētās metilspirta iedzeršanas nepamodās, kā rezultātā nosala viņu 2 gadus vecais bērns?

Visi tādi hārdie, nu tik indēs, nu tik būs, bet tiešām iesaku padomāt par citēto teikumu, ja jūs esat cilvēki, tad tas nevar atstāt vienaldzīgu.

Ja atstāj, tad ir jāmeklē problēma sevī, nav normāli, ka cilvēks var nogalināt bez sirdsapziņas pārmetumiem.

Link to comment
Share on other sites

Pag, vai tad es mašīnā nedrīkstu turēt metilspirtu tādā pudelē, kādā vēlos? Cita lieta, ka es riskēju, ka kāds mans rads ilgākā laika periodā var piemutēties pie tās pudeles.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Nevajag te nevienam metanolu . Atriebība , vispār ir bīstams jebkura dzīves posma vadmotīvs - mērķis kā desmitniekā , realizācija arī daudz maz , tikai , kas pēc tam , stipri miglaini . Var gadīties , ka dzīve apkārt pilnība izmainās izmainās , un ne uz to gaišāko pusi . Un tas viss , neņemot vērā samērības un nejaušības faktoru .

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts
Piemēram, uzņēmumiem, kas nodarbojas ar žurku indēšanu, tāda atļauja ir. Un viņiem, ja nekļūdos, ir jāatskaitās par katru miligramu.

Viena lieta ir atskaitīties vadībai (kas tā arī ir, bet nu ne gluži miligramos, plus vēl vadība reāli nepārbauda objektus uz vietas un nesver katru lamatas devu), cik esi paņēmis lietošanai tās vielas (vienam objektam paredzēto), bet cita - cik reāli daudz tu to izmanto tajos objektos un kāds veidojas pārpalikums to izmantojot taupīgāk vai neizmantojot nemaz ... Pāris nedēļu laikā tie cipari var tikt uzaudzēti pietiekoši lieli, lai ne vien paša saimniecībā nahaļavu kaitēkļus iznīdētu, bet vēl prāvu ciematu ar visiem ļaužiem nobendētu.

 

Trust me - I've been doctor deratizators. :)

Link to comment
Share on other sites

Pag, vai tad es mašīnā nedrīkstu turēt metilspirtu tādā pudelē, kādā vēlos? Cita lieta, ka es riskēju, ka kāds mans rads ilgākā laika periodā var piemutēties pie tās pudeles.

Drīksti gan, bet vai no tavas mašinas nozagtās pudeles netiks iedots vēl kādam kurš ne pie kā nav vainīgs, to nevar zināt!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...