Jump to content

windows7 USB ierīci atrod tikai pēc restarta


ivo
 Share

Recommended Posts

Iedodiet lūdzu padomu, kā likt windozei atrast USB ierīci. Konkrētā gadījumā digitāo kameru. Reizēm atrod, reizēm nē. Pēdējā laikā biežāk nē. Pēc restarta atrod vienmēr. Citas ierīces (ārējos cietņus) parasti atrod.

Droši vien man windoze nograuta līdz kliņķim, bet nu dikti negribas pārinstalēšanas čakaru ar visu e-pasta kontu atjaunošanu (kuriem sen kā paroles pazudušas), lightroom kataloga atjaunošanu, dokumenti folderu pārnešanu uz D diska utt. savulaik to izdarīju, bet tak aizmirsies viss jau...

win7 64 bit.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

To kameru cits dators atrod vienmēr? Varbūt vaina ir kameras galā? Varbūt karte beidzas nost?

Izņem karti ārā no kameras un izmanto citu USB karšu lasītāju "daudzi vienā".

Link to comment
Share on other sites

bet nu dikti negribas pārinstalēšanas čakaru ar visu e-pasta kontu atjaunošanu (kuriem sen kā paroles pazudušas), win7 64 bit.

 

Live Mail akontus var eksportēt un saglabāt sev piemērtotā vietā (pat ieteicams). Pēcāk līdzīgi iekš Live Mail atlikt atpakaļ. Nekādas paroles nebūs jāatceras. Tas nav ieteikums pārinstalēties. Vienkārši padoms, ja ne Tev, tad kādam citam, kurš varbūt šito lasīs.

 

Vēl kas ienāca prātrā. Pačeko kas vispār Tev pie USB pieslēgts. Man nesen bija tāda lieta, ka Live USB atsacījās būtoties. Biju izmisis. uz citiem kompjiem šitie USB bootojās bez problēmām. Nejauši atklājās, ka dižciltīgā GEMBRID klaviere jauc gaisu. Sagadīšanās pēc, pieslēdzot to caur USB HUB un Live USB darbība atjaunojās.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Nu karšu lasītājs man ir bec viņš jaunās SDHC kartes negremo :(

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...