Jump to content

LMT pieslēgums ar iekļautu trafiku


e = d
 Share

Recommended Posts

VIsiem "parastajiem" operatoriem ir dažādi pieslēguma veidi ar iekļautām ne tikai sarunas minūtēm un SMS, bet arī interneta trafiku. Izmalos LMT lapai cauri un tādu neatradu? Vai tiešām jāņem atsevišķi un nav pat pārdesmit megabaitu nevienā no tarifu plāniem iekļauti? Sarakstīts tur daudz un dikti. Sen nebija vajadzība un jāsaka, ka tie tarifu plāni šiem tiešām ir nežēlīgi sarežģīti, salīdzinot ar "parastajiem" :D operatoriem.

Labots - tankalis
Link to comment
Share on other sites

īpašajā 4 ir 30 mb un tas arī viss. Sen jau viņiem kā ieteikumu iesūtīju to, ka nepieciešams tarifu plāniem piemest klāt trafiku.

Link to comment
Share on other sites

LMT tieshaam njirgaajas par cilveekiem. Tajaa pashaa laikaa LMT piedaavaa dazhaadus vied telefonus, Bet neparedzot to ka tiem telefoniem ri vajadziigs liels apjoms datu pateerinjam. Kaa piemeeram tas pats parastaakais email. Nerunaajot par to pashu, kontaktu, kalendaru sinhronizaaciju... VIL ja tu straadaa LMT tad pasaki LMT vadiibai ka galva vinju maarketinga daljai ir pakaljas vietaa...

LMT joprojaam dziivo 90to gadu harmonijaa, kad vareetu teikt bija monopols. Un kad visiem nebija mobilie telefoni un ja bija tad noteica savu cenu, kas bija un joprojaam ir augsta. Bite ir tuvaak eiropas virzienaa esoshiem operatoriem, kaa O2, Vodafone utt, kas piedaavaa liidziigus tarifus. Par atbilstoshu cenu, atbilstoshi klientu (tautas) grupai, kas arii var uztureet un spees nomaksaat reekjinu, tajaa pashaa laikaa, speeju arii normaali lietot. Nevis telefonsarunaa pateikt:"atzvani" un nolikt klausuli. taa ir ar LMT. Nemegjini nemaz VIL aizstaaveet, 90to gadu marketings neies cauri un paarklaajums nav visur.

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Ņemam kaut kādu pieslēguma veidu pēc izvēles, piemēram, "Mūsējie".

Pievienojam "Internets telefonā 5".

Esam ieguvuši pieslēguma veidu ar iekļautu trafiku.

 

Rēķinā būs 4 rindiņas:

1) pieslēguma veida abonēšana

2) interneta abonēšana

3) PVN

4) Kopsumma

Link to comment
Share on other sites

Taatad VIL sareekinam, cik maksaa videeji meenesii ar visu PVN, tarifu plaans videeji 300min uz jebkuru tiiklu, neierobezhots sms skaits un 500Mb?

Piebilde, kur var buut taads nekauns iekaseet naudu par numura noteiceeju?

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

bet gribās lai jau ir iekļauts kaut 50mb pat tam mūsejam vai vienādajam,

ja ir bet neizmanto tas taču nenes zaudējumus ?

Link to comment
Share on other sites

nezinu ko jus tur stresojat

man LMT 2 pieslēgumi

kur vienam ir pielsegti 200Mb

un kopā mēnesi maksāju 10LS pa ABIEM

un zona man ir visur neviss tā ka bitei vai mele2

arī sarunas kvalitāte ir kā cilvekiem pienākas nevis mucas saruna

kaa tas ir bitei vai mele2

Link to comment
Share on other sites

dažreiz jau piegriežas, sūdzības par LMT cenām, nu, ja nepatīk cena nelieto :p

man arī nepatīk LMT cena, bet viņi ir vienīgie tik daudz ieguldījuši tīkla izveidē, lai man nebūtu lielas problēmas ar zonu (diemžēl ir gan dažviet), tā kā smaierinos un gaidu, kad bite sasniegs pārklājumu, kas man der...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nekur nesūdzos par cenām. Nesaprotu, kapēc nav tāda mūsdienu prasībām atbilstoša piedāvājuma, kur ir iekļauts noteikts trafika apjoms kopā ar sarunu minūtēm. Tas neliecina par progresu, bet gan atpalicību.

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kapēc nav tāda mūsdienu prasībām atbilstoša piedāvājuma, kur ir iekļauts noteikts trafika apjoms kopā ar sarunu minūtēm.

Ņemam kaut kādu pieslēguma veidu pēc izvēles.

Pievienojam "Internets telefonā 5".

Esam ieguvuši pieslēguma veidu ar iekļautu trafiku.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Negribu pretendēt uz absolūtu patiesumu un mans resurss gudriem.lv arī nebūt nav uzticams, bet kaut kādu priekšstatu radīs gan.

 

Tātad godājamais LMT jūsmiņš iesaka ņemt Internetu telefonā 5, kas par 5Ls dod 2GB mēnesī. Atļāvos pievienot klāt to, ka arī gribētu runāt 300 min mēnesī un nosūtīt 60 īsziņas. LMT ar Vienādais 12 + Internets telefonā 5 ieņem godpilno 7. vietu ar mēneša maksu 17.35Ls.

 

Tai pat laikā Bite pie šiem pašiem nosacījumiem dod Bite 3.5 + Internets telefonā 2000 par 8.50Ls.

 

Tele2 piedāvājums ar Nr.5 + Internets telefonam XL maksās 9.99Ls.

______________________________________________________

 

OK, tagad pieņemsim, ka esam baigi runātāji un mēnesī nolietosim 800 min + 100 SMS + 2GB

 

LMT piedāvā Vienādais 20 + Internets telefonā 5 par 26.62Ls

 

Bite piedāvā Bite 8.5 + Internets telefonā 2000 par 13.50Ls

 

Tele2 piedāvā Meteorīts 9 + Internets telefonam XL par 19.29Ls

______________________________________________________

 

LMT ar savu pārklājumu (par kuru vēl var diskutēt) it kā varētu būt dārgāks. Bet ne jau divas reizes dārgāks.

Link to comment
Share on other sites

Es saprotu, ka var kombinēt dažādus variantus. Par to šoreiz nebija jautājums. Jo to var visiem operatoriem. bet tas ir heavy useriem. Ja telefonā vajag nedaudz trafika tikai e-pastiem pamatā un dažreiz kādu lapu, tad LMT tāda piedāvājuma nav. Man ir gan sarunu pieslēgums, gan USB puļķis ar internetu atsevišķi.

Tagad vajadzīgas "standarta kompleksās pusdienas", kuras jāmeklē pie konkurentiem.

 

principā man šajā gadījumā sanāk izdevīgāk atstāt esošo sarunu pieslēgumu, vai to samazināt uz kādu pavisam mazu Vienādo, un ņemt kompleksu no konkurenta. Kas potenciāli var nākotnē novest pie zaudēta klienta.

Link to comment
Share on other sites

Tikai epastam un kādai lapai ir Internets telefonā 3

 

JA internetu vajag neregulāri un paretam, tad Internets telefonā dienai.

Link to comment
Share on other sites

aparapacis

Es pagājušā gada nogalē gribēju nopirk smārtfonu un lietot e-pastiem internetam utt. Skatījos uz LMT pusi, taču arī mani apurēja atgriezties pie LMT tikai tas, ka daudziem pieslēgumiem klāt nenāk līdzi iekļauta datu pārraide. Njem iStyle bez iPhone - neizdevīgi. Njemt iPhone un iSyle - negribu saistības n-to mēnešu garumā. Njemt kāu no pieslēgumiem un piepirkt datu apjomu - neizdevīgi, jo pašu t'alruni sarunām es izmantoju maz. Njemt letu pieslēgumu - nav numura noteicēja.

Link to comment
Share on other sites

Mūsējie ( 1000min un īsziņas) 3.99LVL

Internets 3 ( 200MB) 3LVL

=6.99LVL

 

 

 

Mūsējie ( 1000min un īsziņas) 3.99LVL

Internets 5 ( 2000MB) 5LVL

=8.99LVL

Link to comment
Share on other sites

Man te vienu dienu arī piesējās ar LMT pieslēgumu, kad prasīju cik būs gala cena, nosaucot ~ parametrus, neko citu par vārdu kombināciju maksā tik un tik un vēl tik nedzirdēju :D pateicu paldies un noliku klausuli ;)

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais, kas LMT pa lielam ir izdevīgāks kā pārējiem, ir InternetsDatorā7 - vislabākā maksas/apjoma attiecība(nesēžot torentos, pietiek un vēl bik pāri paliek)!

 

Sarunu/sms/interneta piedāvājums viņam diemžēl sūk.. :( Tur bite ar savu 3.50 tarifu un T2 ar Nr.5 ir stabili priekšā(tas protams katram pēc savām vajadzībām un vēlmēm - man Mūsējie neder, jo a) 1000 minūtes LMT tīklā norunāšu labi ja 3 mēnešos un b) par sarunām uz pārējiem tīkliem dabūšu piemaksāt!)

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi piekrītu Žakam Kusto. Arī beidzot nolēmu pāriet no LMT uz Biti. Vidēji mēnesī norunāju ap 300 minūtēm, zvanu uz visiem tīkliem, LMT 200min maksā 7Ls, 400min 12Ls + papildu par pārsniegto, kamēr Bite 350min piedāvā par 3,50Ls (+100sms). Vēl LMT dod tarifu Mūsējie ar 1000min savā tīklā par 4Ls + 0,08Ls/min uz citiem tīkliem. Uzrakstīju Bitei, viņi man solīja pat piegādāt līgumu + sim karti uz darbu vai mājām (kur izdevīgāk) bez maksas. Kamēr LMT teica, ka vienīgais, ko varot piedāvāt tarifam Mūsējie - 0,04Ls/min zvaniem uz citiem tīkliem + 0,15Ls/min zvaniem uz ārzemēm, kas man tiešām nav nepieciešams. Līdz ar to pieteicu Bitei pāreju 2dien, šodien (t.i. 4dien) - jau kurjers atveda līgumu + sim karti. Lieki piebilst, ka samazināšu savas izmaksas vismaz par 1/2!

Ar pārklājumu viss ir ok, vismaz posmā Rīga - Saulkrasti, pa kuru visbiežāk pārvietojos, tā kā, būšu tikai ieguvēja!

Link to comment
Share on other sites

es nesen pārgāju atpakaļ uz LMT un joprojām cīnos, lai rēķinu (ar internetu) ierūmētu 10 latos mēnesī.vēl kādu laiku paeksperimentēšu un tad laikam iešu prom. līdz mēneša beigām "manslmt" rāda "iztērēti 3-4lati", bet kad pēc pāris dienām pienāk rēķins, tad pēķšni šie attopas, ka jāierēķina internets telefonā, numura noteicējs un ko tik vēl ne.

nezinu ko jus tur stresojat

man LMT 2 pieslēgumi

kur vienam ir pielsegti 200Mb

un kopā mēnesi maksāju 10LS pa ABIEM

pastāsti, kādu tarifu plānu izmanto? es arī gribu. LMT vismaz līguma teksts sakarīgs, salīdzinot ar, piemēram, TELE2: http://twitter.com/K...166509517971456
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Izmaiņas LMT pakalpojumos

 

Iepazīsties ar izmaiņām LMT pakalpojumos:

LR Saeima ir pieņēmusi grozījumus likumā „Par pievienotās vērtības nodokli”, paredzot, ka ar 01.07.2012. pievienotās vērtības nodokļa likme tiek samazināta no 22% uz 21%. Attiecīgi no š.g. 1. jūlija LMT samazinās arī savus tarifus.

Izmaiņas pakalpojumos, kas stāsies spēkā no š.g. 15. augusta:

  • Tiks ieviests starptautisko zvanu virziens "Ārvalstu paaugstinātas maksas tīkli".
  • Visu pieslēgumu veidu starptautisko zvanu virzienu tarifikācijas solis būs minūte.
  • Pieslēgumiem iStyle, Īpašais, Vienādais balss pieslēgumu mēneša maksās iekļautās vienības un pazeminātā tarifa minūtes izmantojamas uz LMT, OKarte, Amigo, Tele2 un Bite numuriem.

 

Tas nozīmē, ka ar shiem pieslēgumiem, zvanot uz Lattelecom būs jāmaksā papildus minimālajai maksai.

Link to comment
Share on other sites

Tiks ieviests starptautisko zvanu virziens "Ārvalstu paaugstinātas maksas tīkli".

 

Tas ir kā? Ja es zvanu LMT abonentam, kurš atrodas ārzemēs, man būs paaugstināta maksa?

Link to comment
Share on other sites

tas ir tā, ka ja tu gribi sexu pa telefonu lietuviski, tad varēsi to dabūt.

 

bet kāpēc lattelecom tīkls ir ārā no vienādā? vienīgais iemesls, kāpēc tarifu plāns mani vispār interesē.

Link to comment
Share on other sites

Tas nozīmē, ka ar shiem pieslēgumiem, zvanot uz Lattelecom būs jāmaksā papildus minimālajai maksai.

 

Tas to nenozīmē.

 

bet kāpēc lattelecom tīkls ir ārā no vienādā? vienīgais iemesls, kāpēc tarifu plāns mani vispār interesē.

Lattelecom nav ārpus vienādā. Ja ar vienādo 4 norunāsi latu LMT tīklā un 2.50 uz Lattelecom, tad rēķinā saņemsi tieši 4 latus. Nekas papildus vienādā mēneša maksai nav un nebūs jāmaksā.

Link to comment
Share on other sites

nu ok, attiecībā uz vienādo tarifu Lattelecom nebūs iekļauts pazeminātā tarifa minūtēs, bet īpašajam pieslēguma veidam gan būs jāmaksā papildus.

 

Kāds tam visam iemesls, var kāds pateikt?

 

Vai no amigo zemcenu tarifa arī tiks izņemts Lattelecom tīkls?

 

Varbūt LMT mums gatavo kādu Nr.5 tarifu, kur Lattelecom būs iekšā un visi pāries uz to tarifu plānu :D

Link to comment
Share on other sites

Tas to nenozīmē.

 

 

Lattelecom nav ārpus vienādā. Ja ar vienādo 4 norunāsi latu LMT tīklā un 2.50 uz Lattelecom, tad rēķinā saņemsi tieši 4 latus. Nekas papildus vienādā mēneša maksai nav un nebūs jāmaksā.

 

nu, un es joprojām varēšu 100 minūtes mēnesī runāt ar lattelecom nemaksājot vairāk par 4 latiem?

Link to comment
Share on other sites

maritis

Jābūt nedaudz slimam lai izvēlētos vienādo4,zinot,ka LMT caur Amigo piedāvā 350 min pa 2,89 ls.

Link to comment
Share on other sites

Paņēmu viedtālruni patestēt uz nedēļas nogali.

Izrādās, ka 21 gadsimtā ir kantoris, kas spējīgs sarēķināt kautko tādu :D

Saprotams, ir iespēja sūtīt kautkādas īsziņas, lai maksātu 50 sant par dienu utmldz.

Padsmit gadu pat pragmātiskam cilvēkam ir gana lai beidzot nomainītu operatoru.

 

 

iceyzehi1c70g7jjpneu.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Starp citu Amigo internets ir bez ierobežojuma. Tikai pēc tiem noteiktajiem 100 mb ieslēdzās ātruma ierobežojums, kas ir diezgan slikti, bet lietot var.

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, pēdējais rēķins ko saņēmu, nezinu, neesmu mēģinājis veikt salīdzināšanu ar citiem operatoriem, bet ņemot vērā, ka visiem kolēģiem un radiem ir lmt, tad to pagaidām neplānoju darīt.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Tas to nenozīmē.

 

 

Lattelecom nav ārpus vienādā. Ja ar vienādo 4 norunāsi latu LMT tīklā un 2.50 uz Lattelecom, tad rēķinā saņemsi tieši 4 latus. Nekas papildus vienādā mēneša maksai nav un nebūs jāmaksā.

 

nu, un es joprojām varēšu 100 minūtes mēnesī runāt ar lattelecom nemaksājot vairāk par 4 latiem?

 

spriežot pēc atbildes neesamības, atbilde noteikti ir nē. paldies par kūkām.

 

nu ko, LMT ir nākuši klajā ar savu pieslēgumu ar trafiku n shit. gana dārgi, lai gribētos vemt.

 

P.S. man šodien pa telefonu LMT apstiprināja, ka, ja pēc 1. augusta gribu turpināt uz Lattelecom zvanīt pa lēto, tad man jāmeklē labāks operators.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...