Jump to content

HP LaserJet 1022nw un drukas problēmas uz Vista-32


Recommended Posts

Ir tīkla printeris HP LaserJet 1022nw (modelis ar wlan) un vesela datorklase ar Vista 32bit. Wlan atslēgts, izmantojas tikai LAN.

Problēma diezgan amizanta. Drukājot jebko vienā eksemplārā printeris pamanās izdrukāt divus eksemplārus.

Visi setingi pārrakti, visi draiveri pārkauti (sākot no Vistas draiveriem, beidzot pat ar Win7 un XP) rezultāts nemainās. No visiem datoriem situācija analoģiska. Varbūt kādam ir bijis līdzīgi?

Pat pāršuvu printerim firmwari uz pēdējo pieejamo. Nekas :(

Trūkst ideju.

Edited by IpMan
Link to post
Share on other sites

No Win7 problēmu nav. (No XP nav baudīts, bet domāju, ka arī bez problēmām.)

Setingi izrakāti pilnībā. Pat printera web interfeiss izspaidīts no viena gala līdz otram, eksperimentējot ar drukājamo kopiju skaitu.

Aizdomas krīt uz kaut kādu šaizi ar draiveriem, kas uzlikti uz visām vienādi. Labākais ir tas, ka problēmu iepriekš it kā neesot bijis. Parādījušās pēkšņi un uz visām kastēm vienlaicīgi.

Lieki piebilst, ka ikdienā kastes lieto cilvēki vienīgi ar jūzeru tiesībām. Sainstalēt neko lieku nevarēja. Kaut kādi apdeiti? Arī apdeiti ar jūzera tiesībām tur nenotiek. Uztaisīts tā, lai kaste būtu tāda, kāda sākumā.

Pilnīgi un galīgi nav vairs nekādu ideju. Otrs datorspecs mums arī plāta rokas.

Link to post
Share on other sites

Polārlapsa ...

windows apdeiti atslēgti pilnībā? Ja visiem reizē tas sākās kaut kas kopējs visiem. Usera tiesības tur nepričom, win apdeiti liksies tik un tā.

Skatīties apdeitu vēsturi, nest nost pa vienam aizdomīgajam.

Nu nezinu .. tā tāda teoretizēšana. Jāredz dzīvē kā izskatās :)

Link to post
Share on other sites

un ko saka printera konfigurācijas lapa par kopiju skaitu ? iestādijumus var arī apskatīties un mainīt, ierakstot pārlūkā printera adresi, ja tur viss kārtībā, tad jāmēģina uz citas kastes vispirms caur usb, pēc tam caur lan'u

Link to post
Share on other sites

Drīzāk jau polārpele :D

Kastes visas vienādas, instalētas pirms 3 nedēļām. Apdeiti ar jūzera tiesībām nenotiek, nav paredzēts.

Dzīvē izskatīsies visdrīzāk tā, ka vienkārši jāgāž viena kaste nost, jāizvelk klons no veciem krājumiem un jāskatās. Šodien jau piegriezies. Atgoglēju, ka ir cilvēki, kam ar citiem printeriem ir bijis līdzīgi, taču nekas no ieteikumiem un portu iesrarījumiem pagaidām nepalīdz manam gadījumam.

 

un ko saka printera konfigurācijas lapa par kopiju skaitu ? iestādijumus var arī apskatīties un mainīt, ierakstot pārlūkā printera adresi, ja tur viss kārtībā, tad jāmēģina uz citas kastes vispirms caur usb, pēc tam caur lan'u

 

Ar to es sāku. Tur viss ok. Stāv 1 eksemplars. Pamainot uz lielāku skaitu, nekas diži nemainās, jo lokālie iestatījumi overraido printerī iestatītos. Značit problēma ir datora galā. USB draiveris ir savādāks, nekā tīkla versijas draiveris. Tiesa, neesmu mēģinājis pie USB. Varbūtība, ka caur USB viss ir ok un poblēmas tikai ar tīkla versiju, ir 99%

Edited by IpMan
Link to post
Share on other sites

palaidu gar ausīm, ka no sveša w7 viss kārtībā, bet neredzu nekur, ka usb draiveris būtu savādāks, kā tīkla

kā tika likti draiveri uz kastēm - lokāli ar setup.exe vai add printer, vai no šārēta servera? vēl var mēģināt izķeksēt afektētajām kastēm portu setingos bidirectional support, bet kaut kā neticās, ka nav bijuši nekādi apdeiti vai citas kopīgas izmaiņas, lai gan hp draiveri izceļās ar savu specifisko portu instalēšanu...

Link to post
Share on other sites

Tā. Arvien interesantāk :moil:

Caur mmc izvācu laukā visu, kas attiecās uz ieinstalēto printeri. Tātad, gan pašu printeri, gan nodefinēto portu, gan visus draiverus no visas sistēmas. Pilnībā tīrs. Ok. atvelku pēdējo jaunāko oficiālo draiveri (kas ir nevis konkrētam nw modelim, bet visai strīpai no 1022), lieku klāt printeri, norādu, kur stāv draiveris... Viss bumbās. Atrod, pieinstalē. Uzrādās, tātad, kā 1022. Testa lapa vienā eksemplārā, pārējais - atkal vecā dziesma.

Metu atkal visu ārā, ņemu vecāku oficiālo draiveri, kas satur tieši nw versiju, lieku klāt... Uz vienas mašīnas viss ok, uz otras - viss pa vecam.

Ņemu vēl citu draiveri. Pielikšanas brīdī noklājas ar kļūdu, ka spoolera serviss nedarbojas. Nolamājas, bet printeris pieliekas. Reboot=> printeris strādā. 20 mašīnas pacēlu, viena tik un tā taisa to pašu joku. Prikols - bet sistēmas ta identiskas! Viens un tas pats dzelzis, viens un tas pats klons, viens un tas pats draiveris, viens un tas pats printeris!

Varu izskaidrot vienīgi ar to, ka laža ir tieši ar draiveri vistai. :beee:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...