Jump to content

Nepiecieshams paligs ar siko lodeshanu


TaPaKaH
 Share

Recommended Posts

Saimniecibaa sakraajas dazi siiki lodeshanas darbi, kurus pats, delj skill'a un maza lodamura trukuma, nemaceshu izpildit.

Tapec, gribetos versties pie tiem, kas maak darit shadas lietas.

 

Darbu apraksts:

5 RAM modulji, noraudi 7 SMD elementi - bilde

videokarte, norauti 4 SMD elementi - bilde

videokarte, norauts xvz kaa saucaas - bilde

pirmam un otram darbam varu iedot dead videokarti, no kuras attiecigus SMD var nolodet

 

Samaksa:

+/- 10Ls skaidraa vai kada lidzvertiga prece no mana sale topika

Link to comment
Share on other sites

pagaidam aizrunats ar lietotaju kuku

bet ja nu kas - atrashanas vieta Riga, Sarkandaugava (pa Rigu varu pievest)

Labots - TaPaKaH
Link to comment
Share on other sites

Tubus, cik bieži un veiksmīgi šādi tev izdevies bez atbilstoša aprīkojuma?

Link to comment
Share on other sites

"Tubus, cik bieži un veiksmīgi šādi tev izdevies bez atbilstoša aprīkojuma?" - es nesapratu jautājumu?

A kā viņas var nepareizi pielodēt? polaritāte viņām pofig (ja ir C vai R)... SMD detaļas lodējas normāli, ja rokas neaug no pakaļas...

Galvenais atrast pareizu nomināli.. pieliekam, piespiežam ar ko asu, - pincetes, naža galu, zobubakstāmo, saspraudes galu etc, .. ieliekam parastā ķīniešu pajaļņikā kādu smalkāku uzgali, vai pietiek ar jaunu vēl nenosvilinātu skrūvgriežveida... Pieliekam pie detaļas.. gaidām kamēr alva neizkūst... izvērtējam lodējumu ar lupu... ja gribās, vēl var pārbaudīt ar testeri... viss... ja neiznāk, tad atkārtojam, kamēr nav pareizi...

ja kāds tā nedara,- tad viņš tūtiņdreiers un miglumērkaķis...

laikam specaprīkojums ir domāts,- curved brains un straight hands...

 

Man, piemēram, skatoties uz tām fočenēm rodas cits jautājums, - kāpēc viņas nosvila?

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

Pec dazam ljoti neveiksmigam pieredzem (darbojoties pec lidzigas shemas) man vairs negribas pasham meginat lodet kaut ko TIK mazu.

 

Nosvila tapec ka dazi cilveki nemak iepakot hardware starptautiskai sutishanai.

 

EDIT: Lietotajam kuku paradijas zinamas problemas netehniska rakstura.

Piedavajums atkal spekaa.

Labots - TaPaKaH
Link to comment
Share on other sites

Man sadzīvisks jautājums - a ja nu atratais masters tev salodē, ko prasi, bet devaisi nestrādā tāpat - šķirsies no apsolītās summas? Par SMD neko nesaku, ja ir no kā, tad OK (nominālu pielaides ar var būt so so... ) Interesē par to videokarti, kur hvz pēc marķējuma bildē izskatās, ka tā ir spole (L6), kur tu tādu izrausi (Henriji u.t.t) - maybe pa taisno abus galus ar vadu savienosiet? :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Visi dzelzi bija parbauditi pirms shiposhanas un bija ejoshi.

Lodeshana paveikta pateicoties lietotajam jdat, visi RAM modulji izskatas ka strada .. par video pagaidam neko nevaru teikt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...