Jump to content

DVD matricas, kaadas lietojam?


Kona69
 Share

Vislabaaakaas DVD matricas ir ...  

26 members have voted

  1. 1.

    • Verbatim
      12
    • Infiniti
      0
    • eProformance
      9
    • Medianca
      0
    • citas
      4


Recommended Posts

Kashelz

Man pagaidaam nav DVD rakstiiklis, bet ir doma taadu iegaadaat, bet vienalga mana balss ir par Verbatim, taas ir superiigas matricas, vieniigi viena parastaa 52x matrica uzspraaga CD romaa icon_rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Despacho

aizmirsi pieraxtiit acme, to kaada puse toch lieto icon_wink.gif es toch vinas vairs nepirkshu(esmu tikai 1 nopircis, kad atnaacu maajaas, atveeru kaarbu, vinja jau bija ieplaisaajusi :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Kashelz
aizmirsi pieraxtiit acme' date=' to kaada puse toch lieto [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_wink.gif[/img] es toch vinas vairs nepirkshu(esmu tikai 1 nopircis, kad atnaacu maajaas, atveeru kaarbu, vinja jau bija ieplaisaajusi :lol: )

Tas tieshaam ka labaak nepirkt taas ACME matricas, pasham bija un 10 ierakstiijaas labi, a tad veel nopirku paaris un tad saakaas probleemas, nebija iespeejams tajaas suuda matricaas ieraxtiit, bija shkrobe un sapleesu taas ACME matricas icon_twisted.gif

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Verbatim gan CD-R, gan RW, gan DVD matricas ir augshgalaa - pashas labaakaas un kvalitatiivaakaas (un visdaargaakaas). Tad, peec manaam domaami, naak Sony un Fuji matricas, peec tam visi shitie Infiniti, ePerformance un taml. Vissliktaakaas laikam ir Acme un Princo...

Link to comment
Share on other sites

Kashelz

Eh taas Princo matricas arii ir reaalie meesli icon_rolleyes.gif Man bija CD-RW matrica, kurai nez no kaa saaka lobiities nost spiidiigaa virsma un nesuuda vareeja ierakstiit icon_evil.gif

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Vispaar, ja runaa par parastajaam CD-R un CD-RW matricaam, tad manupraat vislabaakaas ir Fuji - vismaz es kaadus 4 meeneshus pats peerku tikai taadas un neviena, jaa, neviena pati (no kaadaam 60 ieraxtiitajaam matricaam) nav izbraakeejusies - pilniigi visas labi ieraxtiijushaas (lielaakaa dalja ar 52x aatrumu uz mana Lite On raxtiitaaja), un es esmu paarliecinaats, ka arii DVD matricas raxtiitos taapat (es personiigi par DVD nezinu, jo man nav DVD RW raxtiitaaja). Un cena shitaam CD-R matricaam (biezajos vaacinjos) Capital datorveikalaa (Uz Briiviibenes pretiim Vidzemes tirgus ieejai) ir Ls 0,32 - briinos, kaapeec tur tik leeti (jo viss paareejais tur nezheeliigi daargs).

Link to comment
Share on other sites

Guest Wikings

Piekriitu, ka Verbatim ir labaakaas. Bet arii diezgan biezi izmantoju E-Proformance.

E-Proformance ir vienaa liimenii ar FujiFilm. Es taa domaaju.

Link to comment
Share on other sites

es lietoju gandriiz tikai eproformance, neviena veel nekad nav sagljukojusi, verbatim un fuji arii labas.

Link to comment
Share on other sites

Ko gvelzhat ? Skaidri noformuleets topiks manliekas, ne ?

 

Var kkads sakariigi uzraxttit kaut ko pa DVD shaibaam ? un pamatot ...

 

nevajag filazofeet - Verbatim ACME uutt. Skaidrs ka ne visi (lielaakaa dalja) nepirks verbatim DVD shaibu pa 2 Ls ja var dabuut ePerformance pa 40 kapeikaam. Taatad luudzu - atsauksmes par konkreetaam DVD matricaam uz kuraam ir reaali raxtiits. Ja kaaada ir slikta (peec juusu domaam, tad kaapeec. Un iesakiet optimaalo variantu = cenas/kvaitaates atbilstiiba)

 

PS. Arii domaaju iegaadaaties DVD raxtiitaaju un mani shie jautaajumi intresee.

 

icon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gif

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Vienreiz man draugs veikalaa Ma-1 nopirka 900 MB matricu bez vaacinja pa Ls 0,35 (firmu neatceros, bet bija kautkaada pirmo reizi dzirdeeta) un iedeva man, lai es shamajam tur vienu speeli ieraxtu - nu taa bija pirmaa un vieniigaa matrica, kura uz mana rakstiitaaja pat pie aatruma 40x (lai gan atbalstiija pat 52x aatrumu) sachakareejaas. Un veel viens kronis ir tas, ka jaunajaam Princo matricaam uz vaacinja un pashas matricas raxtiic, ka var ieraxtiit ar aatrumu 56x, bet uz mana 52x raxtiitaaja atljaava rakstiit ne vairaak kaa ar 40x - var redzeet, kaapeec maksaa 28 sant. Runaajot par DVD raxtiitaajiem, kursh ir pagaidaam aatraakais DVD raxtiitaajs un kuras firmas DVD matricaas var raxtiit ar visaatraako aatrumu?

Link to comment
Share on other sites

Kashelz
Vienreiz man draugs veikalaa Ma-1 nopirka 900 MB matricu bez vaacinja pa Ls 0' date='35 (firmu neatceros, bet bija kautkaada pirmo reizi dzirdeeta) un iedeva man, lai es shamajam tur vienu speeli ieraxtu - nu taa bija pirmaa un vieniigaa matrica, kura uz mana rakstiitaaja pat pie aatruma 40x (lai gan atbalstiija pat 52x aatrumu) sachakareejaas. Un veel viens kronis ir tas, ka jaunajaam Princo matricaam uz vaacinja un pashas matricas raxtiic, ka var ieraxtiit ar aatrumu 56x, bet uz mana 52x raxtiitaaja atljaava rakstiit ne vairaak kaa ar 40x - var redzeet, kaapeec maksaa 28 sant.[/quote']

Redz tajaas matricaas arii visticamaak ka var ierakstiit uz 56x, laikam Mitsumi taadus raxtiikljus razjo, vajag savam raxtiiklim jaunaaku firmware uzlikt, tad tavs raxtiiklis atbalstiis taas matricas, pasham bija probleemas ar vien CD-RW matricu, bija 10x, bet njeema tikai 4x, tad uzliku jaunaako firmware un viss aizlidoja uz 10x icon_twisted.gif

Link to comment
Share on other sites

No parastajām CD-R/RW matricām man tieši audio rakstīšanai ir iepatikušās Taiyo Yuden ražotās matricas. Visus Audio cd pēdēja laikā rakstu tieši uz tām un man liekas pasaulē tās ir plaši atzītas tieši šajā jomā.Parastos cd backupiem, progām utt. rakstu uz Verbatim vai Memorex matricām. Tā kā DVD rakstīkļa nav, par tām matricām neko daudz nezinu.

Link to comment
Share on other sites

pieodiet kungi !

 

Beet juus esiet AAMURGALVAS.

 

SKAIDRI UN GAISHI RAXTIITS - DVD R/RW

 

nav nekaada sakara ar cd r/rw

Link to comment
Share on other sites

Kashelz
pieodiet kungi !

 

Beet juus esiet AAMURGALVAS.

 

SKAIDRI UN GAISHI RAXTIITS - DVD R/RW

 

nav nekaada sakara ar cd r/rw

Nu nestāsti pasakas vecais' date=' lieta taada ka mees izsakaam savas domas par razjotaajiem un ja tie razjo labas kvalitaates parastaas matricas tad visticamaak arii taas firmas razjos labas kvalitaates DVD diskus [img']http://www.boot.lv/forums/public/style_emoticons/default/icon_rolleyes.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Despacho
icon_wink.gif nu 1 ir skaidrs - nenem acme, man braakeeta bija 1 no 1, paareejaas domaaju pofig, raxtiisies normaali...
Link to comment
Share on other sites

"Nu nestāsti pasakas vecais, lieta taada ka mees izsakaam savas domas par razjotaajiem un ja tie razjo labas kvalitaates parastaas matricas tad visticamaak arii taas firmas razjos labas kvalitaates DVD diskus"

 

ar "Visticamaak" neviens veikalaa neko nepeerk.

Link to comment
Share on other sites

par CD-R matricām. Atzīstu ePerfomance, tikai pāris saņi dargākas par vislētākajām, bet problēmas nav bijušas. Tikai es neatbalstu matricu cepināšanu ar max ātrumiem, man zūd ticība tādi ieceptam CD. Labi, kautkāda tur filma, ja pēc pus gada vairs nevarēs nolasīt, no ko, izlamāsies un viss OK. Bet kaut ko svarīgāku es max ar 16X atļaujos rakstīt.

Link to comment
Share on other sites

Guest Soul

Hmm a kāpēc neviens neviena laba vārda par TDK nesaka. Labas matricas, nekas neģ;luko, gan CD-R gan DVD+/-R. Tas ka vienīgi padārgas.

Link to comment
Share on other sites

Protams ka ACME uz 40x 52x netur bet ja cep uz 4x 8x tad viss ir shtokos! Esmu kaadas 200-250 ACME iecepis un neviena braaka! Par DVD tieshi taapt! Leenaak brauksi atrak tiksi icon_smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest mh
pieodiet kungi !

Beet juus esiet AAMURGALVAS.

SKAIDRI UN GAISHI RAXTIITS - DVD R/RW

nav nekaada sakara ar cd r/rw

 

heh... nu reku Dedzinaataaj manas domas...

nesen iehavoju SONY DVD-RW DRU-500A... mazliet gljukains tapeec iespeejams dalju suudu var norakstiit uz to icon_smile.gif nevis uz matricaam... bet:

* pirku Infiniti DVD-R matricas 666 bodee pa kaadiem 50-60sant... - neviena neierakstiijaas icon_smile.gif... marasms;

* pa kaadiem 70sant. pirku 2 eProfmance DVD-R matricas - viss ok... perfekti lasaas...

* pa kaadiem ~90 sant. pirku Digitex DVD-R un DVD+R matricas - viss ok... lasaas un rakstaas ar 4x... nav probleemu...

* katru 2 dienu rakstu ieksh 2 Melody DVD+RW matricaam - viss ok - iznjemot vienai jau paaris sektori ir nodegushi un katraa ierakstiishanaa 1 fails lasaas ar CRC error - tad to rakstu klaat citaa folderiitii... bet visumaa laba matrica... iespeejams ka sanaaca kautkur ieskraapeet vai nosviest zemee... pirku apmeeram pa ~90 sant...

* biju veel kautkaadas rakstiijis - bet taam nosaukumus neatceros...

 

resume: Infiniti sux... neviena no 4 matricaam nav ierakstiijusies bez gljukiem... 2aam matricaam rakstiiklis pie 40-60% izrubiijaas ar kautkaadu erroru... (NERO proga)... vienai beigaas pie LeadOut nomira... knapiknapi lasaas - tikai uz pasha rakstiitaaja... uz 3 citiem DVD lasiitaajiem neatpaziist... un peedeejo jau pashaa saakumaa nomira... netiekot pat liidz 10%...

tas mans... subjektiivais viedoklis...

 

no leetajaam CD-R/RW man tiiri labi patiik eProfmance... neviena nereizi nav mirusi... bet ar ACME taa ir kaa ir icon_smile.gif... aizvakar Olimpijaa iehavoju 25 bundle paku ar atlaideem pa 4.75... nu pagaidaam itkaa kaadas 10 ir ok... icon_smile.gif... arii lasaas... icon_smile.gif... pagaidaam.................

Link to comment
Share on other sites

Varbuut kaads padalaas kur juus tik leeti dabuujat taas matricas! Pa 40 un pa 70 santiimiem.?.Es peerku lielveikalaa ALfa un Olimpija pa 1 LS Proformance un Acme visu ko gribeeju arii ierkastiiju. Tikai ar Acme DVD-RW bija probleema! Lai pievienotu sesiju ir viss jaadzeesh aaraa taatad nevar neko pievienot, Visu paarkopee uz cieto kas uz diska un tad peec formateeshanas atkal raksti kopaa ar jaunajiem failiem ieksh diska

Bet vot M79 gan nevajag pirkt tos leetos suudus pa 0.60 4 nopirku un visas sachakareejaas !?!

Link to comment
Share on other sites

Guest mh
Varbuut kaads padalaas kur juus tik leeti dabuujat taas matricas! Pa 40 un pa 70 santiimiem.?

es taas augstaak mineetaas visas njeemu 636 (Olimpijas 2 staavaa) bodee... taas ir no bundle seerijas - bez vaacinjiem... tapeec taada cena... tur taadaa zinjaa labi - jo vairaak njem jo leetaak...

Link to comment
Share on other sites

Guest Jazz

Par cd-r/rw

 

O_o, nemaz necerēju sagaidīt šajā forumā vārdu "Taiyo Yuden"! Jā, tās ir patiešām labas matricas, tikai zem cita brenda. Viebiežāk zem Verbatim, tad nāk zem TDK, Sony. Pluss ir šo matricu labā atpazīstamība (matētais riņķis, kurš parasti matricām ir caurspīdīgs) Visbiežāk sastopamās ir Vernatim Pster Disc.

 

Kāda jēga pirkt Princo un Acme sūdus, un baidītyies, ka nebūs nolasāms? Es iemetu Taiyo Yuden, rakstu nevis ar Nero, bet ar BAO, CDRWIN vai EAC ātrums ne lialāks par 8x un viss kulē! VISS lasās!

 

Kur problēma?

 

A par DVD/R nezinu...

Link to comment
Share on other sites

VERBATIM - tām tiešām var uzticēties, un cenu var atrast gana zemu.

 

PRINCO! - nepērciet nekad!!! - man ir senāk rakstīti audio, - un tos esmu daudz klausījies - kājau audio diskus - un pēc pāris gadiem - skaņa palika aizvien klusāka, sāka raustīties, līdz kamēr vairs nav nolasāmi vispār. - secinājums - ierakstāmais slānis viņiem ir bijis par mīkstu - ja pat lasošā režīma stars to spēj izcepināt - uz neatgriešanos. - kopš tās reizes nēsu nekad lietojis, nezinu kā ir tagad, bet - UZTICĪBAS nav.

 

DVD - EPROFORMANCE - ārzemju rewiews lapās raksta labas atsauksmes, galvenokārt - savā cenu kategorijā:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Sunnukz

Es izvēlos VERBATIM , jo vienmēr ar disku viss ok un par pieņemamu cenu!

Link to comment
Share on other sites

Lietojis esmu daudzas, esmu izmēģinājis visas,ko var atrast veukalā

Pēc paša diska jau var nojaust gaidāmo kvalitāti (kā tas ir apstrādāts) - es nerunāju par noformējumu, bet par pašu matricu. Iteiktu acme, pieņemama cena līdz 1 ls vai mediaca (apm 0,80 ls) Ko neieteiktu - tas ir FUJI (tīrā statistika - vidēji katra 15, 20 nočakarējas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...