Jump to content

Problēma ar Mixeri


puffzul1
 Share

Recommended Posts

Tātad nākošnedēļ nepieciešams paspēlēt sintezatoru skolā vienā pasākumā, taču ir problēma, ka nevaru dabūt sintezatora skaņu caur tumbām.

 

Krč man ir casio wk-6500 sintezators ar R un L/Mono stereo izejām. Mixeris izskatās šādi-http://www.behringer.com/EN/Products/UB1222FX-PRO.aspx

 

Esmu izmēģinājis pieslēgt viņu visos portos, bet nekā, skan tikai caur sintezatora tumbām. Izmantoju 2x parastos 6.3mm kabeļus.

 

Un problēma nav portos, jo mēģināju pieslēgt pie ģitāras kombja un viss gāja.

Vienīgais kā es varu dabūt skaņu caur lielajām tumbām ir slēgr caur sintezatora izeju, kas ir domāta priekš autiņām(PHONES), toties tad nevar dabūt stereo skaņu

Link to comment
Share on other sites

Kas ir porti? Kas ir 6.3mm kabeļi?

Varbūt bildes varētu? Es savu Casio un Behringer tieši esmu aizdevis draugam, nav kur uzmest aci...

 

Ja pareizi saprotu, tad tur tam Casio ir 2 x mono 6.3mm JACK izejas. Ausis ir (laikam) 6.3mm STEREO JACK. Ja tev vadi ir 6.3mm MONO JACK x 2, tad visam vajadzētu notikt. Bērinžera manuāli ātrumā sameklēt nevarēju.

Link to comment
Share on other sites

Varētu būt problēma ar tiem stereo vadiem. Tā kā tai pultij ir balansētās ieejas, bet Casio izejas nē, prasās pamēģināt mono JACK.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...