Jump to content

PC + Media player + TV


Lienīte
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

 

Ja es saslēgšu pa "taisno" datora videokarti (ar HDMI kabeli) un televizoru SONY - KDL-40EX720 http://www.sony.lv/p...lcd/kdl-40ex720 vai man televizors rādīs datorā ievilktās filmas MKV 1080p formātā?

 

Jeb man starp datoru un televizoru ir vajadzīgs kāds no Multimedia player'iem, piemēram WESTERN DIGITAL WDBGXT0000NBK http://www.pixmania....TMyNzY5NDYyNTs= ?

 

Jau iepriekš pateicos par atbildi.

Link to comment
Share on other sites

CITĀTS

 

:)Pāāldies !!! Tu man garīgo pirms brīvdienām uzlaboji, no manis aliņš. ;)

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

CITĀTS

 

Pie nosacijuma ja filmas palaidīsi uz datora pleijera...

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Pieslēdzot kompi pie tv ar hdmi vadu, televizors pārvēršas par milzīgu monitoru :spruce_up: Viss , ko atskaņos dators - gan skaņa, gan bilde būs redzams tv ekrānā. Ja neko neatskaņos, tad būs redzama darbvirsma ar ikonām. Atverot boot.lv lapu, varēsi to aplūkot 40" izmērā. Kāds pleijeris tiek izmantots Tavā datorā mkv atskaņošanai - mēs nezinām. Varbūt VLC, varbūt kāds cits.

Link to comment
Share on other sites

CITĀTS

 

Pašlaik lietoju VLC, man labāks nemaz nav vajadzīgs, jebkurā gadījumā filmas no datora neskatos, kad nopirkšu HDMI kabeli laikam uzinstalēšu AVS DVD Player'i, varbūt ir kāds labāks?

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Kur tādi jautājumi rodās ?! Tiešām cilvēki degradē aizvien ātrāk. Kā var nespēt salikt kopā to, ka pieslēdzot datoru pie TV, šis TV neko citu kā bildes rādīšanu un skaņas atskaņošanu no datora neko citu darīt nebūs spējīgs. Nez kur ir dzīvojusi šī Liene. Izskatās praktiskā pasaulē nav atradusies nevienu pašu dienu. Un loģiski domāt ar nejēdz.

Link to comment
Share on other sites

Kur tādi jautājumi rodās ?! Tiešām cilvēki degradē aizvien ātrāk. Kā var nespēt salikt kopā to, ka pieslēdzot datoru pie TV, šis TV neko citu kā bildes rādīšanu un skaņas atskaņošanu no datora neko citu darīt nebūs spējīgs. Nez kur ir dzīvojusi šī Liene. Izskatās praktiskā pasaulē nav atradusies nevienu pašu dienu. Un loģiski domāt ar nejēdz.

Kaur tu saskati kādu neloģisku jautājumu?!! Man vaicāja kādu pleijeri es lietoju, es atbildēju un pavaicāju vai ir kāds labāks.

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka var arī filmu iekopēt USB flash/hdd un to pieslēgt pie TV USB porta kamēr HDMI vada nav (specenē rakstīts USB Video Player: YES). Formātu sarakstu gan neatradu, tomēr mēģināt var droši.

Ak jā, 1080p var būt arī 30GB, kuri USB flash neielīdīs...

Un arī par DLNA var palasīties - tā ir iespēja skatīties filmas/bildes no kompja pa lokālo tīklu.

Labots - Xirx
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Es tik redzu, ka toč ar galvu nedraudzējies. Mana konstatācija ir uz pamat jautājumu, nevis starpjautājumiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...