Jump to content
Sign in to follow this  
mazais-5

vai BluRay matricām vajag BluRay rakstāmo(diskdzini)

Recommended Posts

mazais-5

Vai var izmantot Blu Ray matricas,lai ierakstītu parastu DVD ar DVD rakstāmo.Vai var izmantot šajā gadījumā tikai DVD matricas. Doma ir BluRay matricās ierakstīt vairāk filmas(lielāka ietilpība)

postal1188

Īsti nesapratu jautājumu, tapēc citreiz centies saprotamāk uzrakstīt...

Ja pareizi saprotu tad gribi Blu Ray diskā ierakstīt saturu ar parasto dvd rakstītāju!

Domāju ka tas nav iespējams!

darklight

Nākamais jautājums būs, vai var ar patafonu televizoru skatīties?

Nē, nevar!

ju

Naktī jāguļ, nevis muļķības jādomā.

drunk_lizard

quo vadis...

e = d

var mēģināt ar naglu ieskrāpēt.

raiviic

Ne gluži par tēmu. Atnesa man pirms pāris dienām čoms bunduli ar pirms 5 gadiem sarakstītām TDK DVD-RW matricām un skumji stāstīja, ka ne dators, ne stacionārais pleijeris vairs nerāda viņa paša safilmētos video. Pamēģināju uz savas kastes. No 10 astoņas vispār neizrāda dzīvības zīmes, divas kādu laiku mēģina nolasīties, bet tāpat bezcerīgi. Nu, pamēģināšu kādu Bad Copy Pro uzrīdīt, bet šaubos par rezultātu.

Tad par ko es te? Nu nav jēgas kaut ko rakstīt matricās, neticu, ka BR ilgmūžības ziņā ir kas savadāk. Tikai un vienīgi 2 vai 3 (atkarībā no datu svarīguma) HDD, savukārt filmas - vai nu kaut kas līdzīgs WD TV, vai fleška.

Baigais Janka

Nu, iekš pārrakstāmajām ko nopietnu uzglabāt - tur tak dīvainam kvadrātā jābūt :)

Ghost_az

Es arī par šo baidos - ka var pazaudēt home video, kas ir ierakstīts DVD. Jāsaka - VHS kasetes rullē šajā ziņā! :D

Zux

Vai var izmantot Blu Ray matricas,lai ierakstītu parastu DVD ar DVD rakstāmo.Vai var izmantot šajā gadījumā tikai DVD matricas.

Cik vakar izdzēri?

Par to ko tu domāji, Blu Ray matricām vajag Blu Ray rakstīkli.

P.s. Kāda jēga filmas rakstīt diskos, kuri pēc gadiem tev mētāsies plauktiņā ar biezu putekļu kārtu? Tipa, pēc gadiem 20 varēsi lepoties kāda tev ir filmu kolekcija? Da sūdu, varēsi tos diskus izmest un varbūt nebūs kur viņus iebāst lai atskaņotu.

Vilx-

Piekrītu, ka HDD ir ērtāks, ātrāks, drošāks un lētāks veids, kā glabāt datus. Taču tomēr pats arī izmantoju DVD šim nolūkam. Kāpēc tā? Tāpēc, ka jauns HDD, pat pirmsplūdu ērā, maksāja vismaz 30Ls uzreiz. DVD matricu var dabūt zem lata. Varbūt sanāk muļķīgi, bet lieku latu šad un tad es izdot varu; bet, ja man būtu lieki 30Ls, tad tie uzreiz tiktu iegultīti citās, vajadzīgākās vietās.

Edited by Vilx-

mazais-5

Nu .........ko lai saka.Ir man arī daži DVD+R diski,kuros ir ar mini DV kameru filmēti sadzīviski notikumi,un dažādi ceļojumi.Diski ir 7 gadus veci,un bilde kāda bija tāda ir vēl šodien.Var atskaņot gan ar datoru,gan ar stacionāro atskaņotāju.

DeEK

CITĀTS

Var man kāds paskaidrot :) Kā ar DV kameru var iefilmēt DVD diskā??? :D

DV kamera ir bijusi pieslēgta pie datora vai kāda cita ārēja DVD rakstītāja?

Edited by Žaks Kustō

itanium

Ko tu no tā visa nesaprati?

Tas, ka diskos glabājas materiāls, kas filmēts ar DV kameru(pārdzīts uz pc, pieņemsim ka apstrādāts, kaut 101 reizi pārkonvertēts, ierakstīts matricā) vai arī kaut ko citu???