Jump to content

Hobby CNC. Soļu motori.


herbe
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Kāds vispār kaut ko līdzīgu CNC ir taisījis? Vēl jautājums, kur Rīgā par sakarīgām cenām var nopirkt 12V 1,80 soļu motorus?

Paldies! Argusa cena par 18 Ls domāju, ka nedaudz par dārgu. :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Reāli mazs pieprasījums tāpēc nav arī piedāvājuma. Neesi minējis cik jaudīgus. Pēc kā spried ka par dārgu?

Link to comment
Share on other sites

Tas motors var mašīnītei riteņus pagriezt nevis CNC frēzi dzīt metālā IMHO.

 

Es pazīstu vairākus cilvēkus kas taisa tādus projektus - visi pārsvarā lietas pasūta pa taisno no e-bay vai ķīnas.

Pa lielam - visi ir sākuši ar skatu uz lēto galu - pēc tam ir pirkuši gan dārgākus , bet labākus kontrolierus , jaudīgākus ,ātrākus motorus gan arī kārtīgus ballscrew vītņstieņus, gan pārtaisījuši visu uz biezāku un kārtīgāku metālu. Mazliet izglītojoties kļūst skaidrs kāpēc ietaupīt lāga nesanāk - kvalitāte tomēr maksā naudu.

 

Tepat forumā kādreiz bija Jetija threads:

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/37271-superinstruments-moddinga-entuziastiem/page__hl__jetijs

 

 

 

No tīri praktiskā viedokļa iespējams ir izdevīgāk ir nopirkt kādu Sherline/Unimat mazo CNC sistēmu vai manuālos Proxxon/Taig un pēc tam uzlikt gatavu CNC kitu.

Labots - zeds
Link to comment
Share on other sites

Paldies par atbildi - es netaisos metāla CNC veidot - tam tiešām motori būtu par švaku. Taisos pēc šādas pamācības - te links. Protams, ka kontrolieri pats netaisīšu - neatmaksājas, jau pasūtīju no Ķīnas (skat. te.). Tāpēc vairāk interesē, kur Rīgā var dabūt soļu motorus - OK - no 12V līdz 36V (1,80).

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Vai tu maz sajēdz kas ir jauda? Links arī tāds aizvēsturiskais - satura ziņā. Tak pieejami daudz kavlitatīvāki "Home made" projekti. Nevis šāds skaidu plašu karalis, kur motors par švaku lai to kasti kustinātu un vadīklu vietā atvilkņu roļiki :D

Principā zeds visu pateica - kā notiek pie mums. Pirmkārt, ar kaut ko ir jāaplaužas!

Labots - Amazons
Link to comment
Share on other sites

Amazon, un kas tad tev liekas jaudīgs? man nevajag 100W motorus...

OK... Paldies par to pašu!

Jauku dienu!

Link to comment
Share on other sites

Es vienbrīd siekalojos skatoties uz Zen toolworks pieejamajiem kitiem. Cenas likās seksīgas, kamēr nepieskaita šipingu un PVN.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...