Jump to content

ka pareizi salikt Jumperus?


krods
 Share

Recommended Posts

sveiki!uzinsteleeju vecu kompi 4 pentiumu!un nevaru tikt skaidriibaa ar jumperiem!lieta taada,ka iesleedzot kompi shis uzmet shadu tekstu-non system disk or disk error replace and strike any key when ready!cietajam diskam ir jumperi uzlikti lai buutu kaa masters,a par cd room nezinu,un ieejot bootos pie sunmary raada ka ir cd room,bet kur ir IDE draivi tur neraada!ko dariit?kur probleema?un kas ir tur pie IDE draiviem var uzlikt enable un disable?luudzu pastaastiet kaads kaa pareizi sasleegt visu!

Link to comment
Share on other sites

a ja liek katru uz sava kabelja?

 

megjinaaju visu kaa tu teici!neiet taapat!kaads pateiks kas par lietu?vienkārši nepalaizh vindowsu,kad kompis sleedzas iekshaa spaidot f12 uzmet to logu,tad izveelos lai palaizh no cietaa un kompis aiziet!kaapeec taa ir?

Link to comment
Share on other sites

drunk_lizard bezsmadzenju radiijums esi tikai tu!tev gruuta beerniiba bijusi?koka lelles?ko tu te vipendronus taisi?es neseezhu ka tu 24 h dienaa pie kompja un nedro4iiju!kaa es varu blje zinaat par kaadaam sekvenceem?taapeec te ir forums,lai taadiem kaa man paskaidrodu!

Link to comment
Share on other sites

laikam katraa forumaa ir neaarsteejami cilveeki! piedot es neesmu hakeris,takaa tu,:D un man prieks par to!lai tev dziivee veicas!

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

laikam tomēr d_l taisnība...

uz katras šleipes var būt viens master's un viens slave .

domā!

tu vispār saproti vārda "hakeris" jēgu ?

Labots - Arnis2002
Link to comment
Share on other sites

Izcils kadrs - neko nesajēdz, bet vēl sprēgā :hunter: . Bļin, saliec taču pareizu bootošanās secību BIOSā un uzliec sistēmās HDD kā primary master - un būs tev laime.

Link to comment
Share on other sites

man nekur nepiedaavaa uzlikt biosaa kaa masteru,tur nav nekaa taada!

 

probleema atrisinaata!var sleegt teemu!

Link to comment
Share on other sites

Liec jumperu tam bootablam HDD cable select "CS" modē, un master HDD Bootablo, kabeļa galā, ja vēl kāds disks (HDD, CD/DVD), kabeļa vidējā štekerī, ja tāds tai ides kabelī ir.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...