Jump to content

Access 2010 neļauj pārveidot uz pdf


spreslijs
 Share

Recommended Posts

Labdien!

 

Esmu izveidojis access datubāzi. Izveidoju iespēju, ka var no pārskata izveidot pdf. Kādreiz tas viss ļoti labi strādāja un smuki pārveidoja failus, taču tagad vairs neļauj. Izveidoju caur Macrosu - neiet, mēģināju Visual Basic - tas pats. Taču man ir Acrobat tabs, kur es varu pārveidot uz pdf, bet uz datoriem, kur ir tikai Readers, tādas opcijas nav, tāpēc tas neder.

Errors saka, ka trūks faili no Windows reģistra. Man ir jāizmēģina pārinstalēt sava datubāze vai, ja esmu pietiekami gudrs, jāpārveido reģistru.

 

Lai vai kā, internetā atradu, ka tas ir saistīts Security update. Respektīvi, ir izveidots atjauninājums, kas liedz iespēju pārveidot failus ar manu iecerēto veidu. Tad man ir jautājums, vai vēl kādam sagādā problēmas šis, vai tomēr es kaut ko esmu ne tā izdarījis?

 

Pilnais errors.

1mdrzen9njyp0ytyvhvv.jpg

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Te maz ticams ka tev palīdzēs. Drīzāk aizej uz Microsoft technet forumu par Access un paprasi tur.

Labots - it.kroplis
Link to comment
Share on other sites

mandersons

Ja nemaldos, tad Office2007 kopā ar SP2 automātiski uzinstalēja/integrēja šo "Save as PDF/XPS". Varbūt pirms tam tev viss strādāja uz cita datora ar atjauninātu Offisu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...