Jump to content

LG LCD Smart share kodējumi caur tīklu un 3D.


smartdevil
 Share

Recommended Posts

Ir pārs lietas ar ko gribētu tikt skaidrībā.

Iepirkts ir LG 42LW5500

 

1)Netieku skaidrībā ar Smart Share programmiņām.

Piedāvāti defaultā divi virtualā servera varianti.

Nero MediaHome 4 Esential un Plex Media Server

Ja caur pirmo vairāk vai mazāk atpazīst "iebarotos" failus, tad Plex vispār daļu neredz. Un tad vēl daļai no video failiem neatpazīst skaņu.

Es pareizi saprotu, ka iekš TV ir tikai kodeku atbalsts un serveru emulatoriem nav nekāda sakara ar to, ko var padot uz TV caur rūteri? Ja tā ir, tad kāpēc viena programma atpazīst to ko otra nē?

 

2) Nedaudz nesaprotu ar 3D.

Veikalā skatoties demo 3D perfekti radīja vizuālo efektu, ka objekti lido no TV ārā.

Esmu tagad daudz video pārskatījis un arī novilcis i-netā LG demo, kuru redzēju veikalā un nu nekādi neredzu to efektu. Youtubē arī ir 3D video skatīti. 3D video skatīšanās režīmu esmu regulējis visādi. TruMotion arī ir uz max. Ir, protams, iekšējs 3D efekts, kur attiecīgie objekti plaknveidīgi izskatās tālāk un tuvāk, bet nu nekas no tā "nelido" ārā. Es kaut ko ne tā varbūt daru vai kaut kas vēl ir regulējams?

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

2.tev bd pleijers ir pie tv ir pieslēgts vai no kompja visu skaties , gribi to kruto 3d ar supers puper skaņas formātiem,nāksies vien disku veikalā pirkt.

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

No kompja visu skatos. Tieši 3D formātiem man visiem gabaliem skaņa ir bijusi. Dažiem avi formātiem nav.

Par 3D man bija cits jautājums.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...