Jump to content

Kur pirkt normālas kurpes?


lexxx
 Share

Recommended Posts

Nu nez, ir diezgan "strjomna" pirkt kurpes inetā...

Ja nu vienīgi šeit uz vietas uzmērot attiecīgās firmas ražojuma modeli un tad netā nopērkot.

Bet pirkt nemērītu apavus ("kaķi maisā") netā - nu nē, es neesmu sadomazohists...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Donkeyhot

    7

  • Fruzz

    6

  • lexxx

    7

  • Žaks Noriss

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu nekad nesapratīšu, kā kurpes var nopirkt internetā. Ja nu vienīgi kautkāda apsolūti standarta kāja. Es bez uzmerīsanas nekad neko nepārku. Pēdejos gados kurpes pērku Baltkrievijas apavos. Tas ir iepretī Doles veikalam. Par cik tur darbs bija, nejauši nopirku vienu pāri pa 25Ls un biju pārsteigts, ka nostaigāju diendienā vairak kā gau. Tagad tikai tur pērku, jo kurpes no īstas ādas un ļoti labi kalpo. Jā, varbūt nav paši modernākie modes apavi, bet man pofig, ne jau uz modesskati jāiet- vienkarši klasiskas kurpes. Es ciest nevaru pa bodēm staigāk un apģērbu meklet. Man vajag tā, ieej un nopērc.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Internetā esmu nopircis sev kādus sešus pārus dažādu apavu. Parasti ņemu nedaudz lielāku izmēru. Normāliem ražotājiem tas izmērs arī sakrīt. Vienu reizi sanāca pārāk lielas vasaras čības (lapai bija nepareizi norādīts pārveidojums no UK izmēra un EUR), tad tas pārdevu ss.lv pa pirkšanas cenu, jo tā bija zema, bet kvalitāte toties normāla

Link to comment
Share on other sites

pirms dažiem gadiem Belwestā ieķēru kurpes bez šņorēm, t.i, vienkārši ievelkamās, samaksāju 22ls, iet jau kādi 4 gadi bez problēmām, papēdis pilnais.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

olimpijas otrā stāvā ir pēdējo pāru/nelikvīdu outlets. sākot no ecco un loyds un beidzot ar franko kitajazzi - cenas ļoti patīkamas, piemēram ecco pa 35-45Ls

 

bet vispār ja esat pamanījuši tad lielveikalos euroskor, elche, aleksandra, zb shoes, danja, salamander un citi veikali tirgo vienu un to pašu preci tik atškiras cena.

Piemēr tas pats reiker modelis ir jebkurā lielveikalā vismaz 3 veikalos ar cenas amplitūdu 10-15Ls.

Link to comment
Share on other sites

Apavi ir domāti rudenim ārā/telpās un tagad ziemā, tikai telpās kā maiņas apavi.

Ir arī pa retam darbs ar klientiem, tā kā čības atstāšu mājās.

Interneta veikalos arī negribās pirkt, jo nu, tomēr kaķis maisā. Kas zin, LV tirgum vienu mēslu ved, UK vai citur citādākus.

 

erny, izklausās labs variants. Olimpija man 40 min gājienā no mājām :)

Labots - lexxx
Link to comment
Share on other sites

Ja runa ir par zābakiem, tad rekomendēju Magnum militāros zābakus, tiešām izturīgi, silti un mitrumizturigi.

Var pasearchot googlē pēc atslēgvārdiem "magnum boots", labi ari izskatās. Var iegādāties veikalā "Patrioti" vai "Fans", iespējams vēl kur.

Labots - wxy
Link to comment
Share on other sites

Tā pat vien

Nelielas pārdomas:

 

1) Par ECCO piekrītu biedram YODA. Vēl vajadzētu pievērst uzmanību ražošanas vietai - ražots Dānijā ir labāks par ražots Portugālē. Protams, cena ... Citādi, ļoti ērti un izturīgi apavi.

2) Par TIMBERLAND. Neko sliktu nevaru teikt, bet ir viens liels BET, kas ietekmē šā zīmola izturību mūsu klimatiskajā joslā. Kompānija cenšas būt ļoti zaļa, t.i., daudz izmanto dabiskos materiālus un dažādus to savienojumus ar otreiz pārstrādātiem produktiem. Var sanākt, ka rudens sezonai cilvēks nopērk zābaciņus, kuru zole ir ar presēta kartona piejaukumu. Rezultāts, domāju, ir skaidrs!

3) CLARK`S. Pašlaik valkāju zābakus, kuriem šī ir piektā ziema.

4) Baltkrievu apavi. Kā paveicas...

5) Sporta zīmolu ielas sērijas. ADIDAS - ir labi. NIKE - varētu būt labāki. Hi-Tec - ja izdodas atrast sev ideālu izmēru, tad ir perfekti apavi par ļoti demokrātisku cenu.

6) Tūrisma veikalu produkcija - bezmaz vai labākā vieta apavu iegādei.

Jebkuri apavi kalpos ilgāk, ja tos mainīs un kops. Mūsu platumu grādos no rudens līdz pavasarim izstaigāt ar vienu apavu pāri ir pilnīgs neprāts. Apaviem ir jāizžūst!!! Un noteikti, ne jau uz radiatoriem.

Link to comment
Share on other sites

Žāvēt apavus uz radiatoriem ir pilnīgs čau - tas ir drošs ceļš uz apavu ātru izbeigšanos.

Tāpēc apavus vajag vilkt ik pārdienas, lai tie paspēj izžūt normālā istabas temperatūrā. Piemēram, apavus, kuros ir elpojošā mitrumizturīgā membrāna (GoreTex, Climactive utt), vispār ir aizliegts žāvēt pie radiatoriem, ugunskura vai sazin kur vēl, jo tādējādi membrāna sačakarējas momentā un vairs nepilda savas funkcijas.

Link to comment
Share on other sites

Nu kātad, vēl kāda nejauka ādas slimība un arī halātā sēdēsi? :D

Man būtu diezgan neērti strādāt ar klientiem čībās, halātā un miega micē. Bet nu katram jau savs.

Ne jau čībās, kaut kādos vieglākos apavos. Vasaras kurpēs (ne jau sandalēs) vai kā taml...

 

Uzjautrina Sky-High teksti par to ka viņš zaudējis ticību brendiem.

Pa 60ls Latvijā brendus nopirkt nevar. Var nopirkt to pašu 1as sezonas drazu, ko Centrāltirgus aizmugurē, tikai ... par 60Ls.

Daudzi "it kā" prestiži veikali tirgo to pašu ķīnīzeru un pšeku drazu ko tur. Tikai cipars cits.

Vislabāk kvalitatīvus apavus gādāt no ārzemēm. Diemžēl tā nu sanāk. Pie reizes apejot slimos vietējos uzcenojumus.

 

Tirgoņiem ir tikai viena vājā vieta - viņu maciņš. Pa to arī jāsit. Tad viņiem sāk pielekt. Ja nepielec - būs par vienu lupatbodi mazāk.

Dažiem šķiet ir pielecis :)

Vispār guvu dažus derīgus padomus apavu kopšanai, lai gan apavus uz radiatoriem nemēdzu žāvēt.

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Galvenais, nepērc NS King!

Arī gribēju lētāk, paņēmu tur vienas, ka sno Ls 40 bija atlaistas uz Ls 30. Pēc 2 mēnešiem zoles sāka izdilt, pat izdrupt gabaliem. Veikalā, protams, pateica, ka es esmu pārāk novalkājis, bet varu, protams, pasūtīt neatkarīgo ekspertīzi par Ls 30. Tā kā nebiju pārliecināts par tās ekspertīzes neatkarīgumu, nolēmu vienkārši nīst NS King un mūžīgiem laikiem un turpmāk iepirkties citur :)

Link to comment
Share on other sites

Uzjautrina Sky-High teksti par to ka viņš zaudējis ticību brendiem.

Pa 60ls Latvijā brendus nopirkt nevar. Var nopirkt to pašu 1as sezonas drazu, ko Centrāltirgus aizmugurē, tikai ... par 60Ls.

Daudzi "it kā" prestiži veikali tirgo to pašu ķīnīzeru un pšeku drazu ko tur. Tikai cipars cits.

Tad tu pats tici brendiem? Tici, ka samaksājot vairāk dabūsi labākas kvalitātes preci, vai, drīzāk, ka, samaksājot mazāk, noteikti dabūsi sliktākas kvalitātes preci?

Link to comment
Share on other sites

Kad Ryanair pa lēto lidoja uz Brēmeni, tad tas bija labs variants. Izvēle ļoti plaša, cenas labas, pat smieklīgas, ja trāpās atlaides vai pēdējais pāris. Par kvalitāti nekādu pretenziju, Vācijā nevar atļauties smērēt sūdus klientiem.

Link to comment
Share on other sites

azarbaidzz

savai pleznai 45/46 nopirku crokos ar atlaidēm 32 ls, izskatās nedaudz, nepārāk (vismaz man tā šķiet) beeeet tikuntā tas ir labākais kas ar manām kājām ziemā ir noticies pēdējo pāris gadu laikā. (protams tās nav kurpes, bet ziemia piemēroti apavi.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Par Baltkrivijas apaviem runājot, ir bijusi darīšana. Daži modeļi ļoti atgādina to pašu Salamander produkciju. Kvalitāte tik ap 50% salīdzinoši, bet cena arī gandrīz uz pusi mazāka. Tas par kurpēm runājot. Nu no vecajiem Eiropas brendiem vēl varu ieteikt to pašu "Rieker", laba kvalitāte par demokrātisku cenu. Tālāk jau iet dargāki brendi. Pašam vēl ir Amerikā ražoti ziemas zābaki, ar kuriem jau vairāk kā 5 sezonas nostaigātas, super kvalitāte. Tie protams nav vienīgie zābaki man, bet es par to kvalitāti. Te tādus neesmu redzējis pārdošanā.

Link to comment
Share on other sites

par brēmeni piekrītu - nopirkās tur vienas adidas botas (LV līdzīgas neesmu redzējis,kaut kas uz tūrisma apavu pusi),pa 4 gadiem nevienas sūdzības,tik nodilusi zole no nēsāšanas.

Link to comment
Share on other sites

Tad tu pats tici brendiem? Tici, ka samaksājot vairāk dabūsi labākas kvalitātes preci, vai, drīzāk, ka, samaksājot mazāk, noteikti dabūsi sliktākas kvalitātes preci?

Te nav runa par ticību, bet garantijām. Ja vispār runā par "ticību" un ražotāju, tad ir "uzticība" vai tās trūkums.

Sevi cienošam ražotājam, tā "ticība" par kuru tu tik nicīgi izsakies, ir svarīga. To sauc par "reputāciju".

Normālā pasaulē tā arī ir ka par augstāku cenu ir augstāka kvalitāte. Līdz zināmai robežai. Aiz tās sākas ineresantā pasaule, kuru sauc par modi.

To atstāsim tiem, kuri par to gatavi maksāt, un ja ir gatavi maksāt - lai maksā. Neuztrauc.

 

Ja tevi tik ļoti interesē mana "ticība", tad varu pateikt, ka man sen jau vairs nav ticības ka Latvijā starp preces cenu un tās kvalitāti vispār eksistētu kaut kāda sakarība.

Te pa lēto var nopirkt lieliskas kvalitātes preces un pa dārgo - galīgus draņķus ar "brenda" logo made in kautkuraizstūra.

Nav pārliecības, ka tā "brenda" prece tiešām ir no viņa.

 

Latvijā normālu brendu preces tiek tirgotas ar tik psihu uzcenojumu, ka vairumā gadījumu tās pirkt nav vērts.

Piemērs - Adidas veikals Barona ielā kur atlaižu laikā rinda stāv, toties pārējā laikā tas veikals ir tukšs.

Pie tam nez kāpēc amazon.co.uk tās pašas krutās Adidas basketbolam domātās čības maksā 2x lētāk pat ar visu piegādi.

 

Savukārt, "it kā" brendu preces, kuras ir tās pašas kuras tirgo čainataunā vai centrāltirgus aizmugurē, var nopirkt arī prestižos veikalos ar 3x uzcenojumu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Par apaviem runājot, varbūt kāds var ieteikt pārbaudītu līdzekli pret baltajiem sāls traipiem uz melniem apaviem, citādi izej 50 metrus pa šito pārsālīto sniega pļuru un ir "pilnīgs čau"?

Link to comment
Share on other sites

Reku ir riktīgās! Beidzot atradu.

Ja pirktu, tad vēlreiz tās pašas Adidas outdoor:

http://www.cheapadid...lack_17988.html

 

+1 !

 

Pirms kādiem gadiem trim nopirku tieši šādas tikai gaiši brūnā krāsā. Varu teikt tikai to labāko, ērtas, kājas siltas arī ziemā, ja galīgi pa peļķēm nebradā tad mitrumu nejūt. Valkāju gandrīz katru dienu, izņemot vasarā un bez nekādām kopšanām izskatās, ka vēl labu laiku turēs. Birojam gan tādas nederēs, bet brīvajam laikam lielisks variants.

Kad pirku bija ap 30Ls uz atlaidēm.

Link to comment
Share on other sites

Esmu savulaik pircis visādu marku kurpes, tagad palieku pie Baltkrievijas apaviem, mūsu mainīgajiem laika apstākļiem vispiemērotākie, laba kvalitāte, kā arī cenas ir ok. Veikals ir, piemēram, uz Čaka ielas netālu no Matīsa, virzienā prom no centra.

Link to comment
Share on other sites

Man ar tām baltkrievu slikta pieredze: kurpes labas bet lūzt zole. Nu ar ECCO nekādu problēmu. Var valkāt 5 gadus un nekas ne plīst ne lūst. Vienīgi cen ''kožas''. Bet ja parēķina cik ilgi iztur, tad beigās lētāk

Link to comment
Share on other sites

Es kurpes parasti pērku "Euroskor", vai "Stylebeat", tad, kad ir vecās kolekcijas izpārdošana. Ļoti sakarīgu un kvalitatīvus apavus var dabūt uz pusi lētāk. Tā, kā modei baigi pakaļ neskrienu, tad man pie kājas kas tā par kolekciju.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu nezinu... man nav skaidrs kā vienus apavus var vairākus gadus nēsāt. It īpaši kaut kādas kedas/botas vai zābakus, ko velk katru dienu vai ik pārdienas. Divas sezonas max, pēc tam jau ir izmīti nejēgā, zole šķībi izdilusi un nekāda kaifa.

 

Pats aktīvi lietoju 2...3 botu pārus cauru gadu. Un nav ne mazākās nojēgas kā kaut kādos overpraisotos Ecco apavos 5 :shok: sezonas vazāties varētu. Turklāt, ja izkož kādiem 3 ražotājiem vēlamos izmērus, tad internetā var par tiešām labām cenām dabūt superīgākos apavus. Pats esmu piefiksējis savu izmēru Nike, Vans, DC un Es.

 

OK, ir arī kurpes, vasarīgas čības un zābaki galīgi ekstremāliem apstākļiem vai atbilstošam pasākumam, bet ne par to stāsts.

Link to comment
Share on other sites

Es atkal nesaprotu, kā var botās cauru gadu staigāt.

 

Lai nu kā, kvalitatīvs apavs jau ir tieši tas, kas nenošķiebjas, neizminas un neizdilst tā gada laikā :>

Link to comment
Share on other sites

"Un nav ne mazākās nojēgas kā kaut kādos overpraisotos Ecco apavos 5 sezonas vazāties varētu."

 

kāpēc ne korsenes un kāpēc 5 gadus vienas kurpes:

1) 5 sezonas ir jāvazājas tieši tāpēc, ka kurpes ir overpraisotas (neticu gan, ka kāda latvijā pirkta kurpe izvelk 5 sezonas, valkājot to ikdienā);

2) darba tirgū cilvēktiesības ir otršķirīgas. ir darba devēji, kas uzskata, ka drīkst aizliegt darbiniekiem ģērbt džinsus un krosenes, vai kautko tamlīdzīgu un paši ar to lepojas. iedomājies, kāda pašsajūta - vasaras svelme, bet 500 cilvēki visā kantorī pacietīgi klausa un nāk uzvalkā, izgludinātā kreklā un slēgta tipa kurpēs. :) ir žēlīgi atļauts karstā laikā žaketi nevilkt, tomēr tai ir jābūt līdz, lai uzvilktu, ja sapulce, vai cita kāda darīšana. kamēr citi no darba pa taisno lec jūrmalas vilcienā, vai auto, tikmēr 500 paklausīgie dodas uz mājām vispirms pārģērbties, lai saglabātu savu darba apgērbu nesaņurcītu. kamēr citi sen jau atpūšas, tikmēr pirms gulētiešanas, paklausīgie 500 vēl spodrina kurpes un gludina kreklus rītdienai. un, paši par savu naudu ir spiesti to visu nopirkt - gan overpraisotās kurpes, gan uzvalkus, gan n-tos kreklus, kamēr apģērbam, kas pašam patiktu, visbiežāk naudas vairs neatliek.

kāpēc gan, lai tādā vidē bodnieki neskrūvētu cenas augšā, ja ir stabils noiets, kur pieprasījumu diktē darba devēji?

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Žaks Kustō: gandrīz 2 gadus praktiski diendienā nokalpojuši Clarks Flux Spring melnā krāsā par 47Ls. Latvijā 80Ls 0_o Tā kā tie ir forši un glīti, tad bieži vien staigāju diendienā, pat nepamainot, ik pa laikam notīrot un nopucējot. Arī ziemā. Formu vai izskatu nav mainījuši.

 

Vasarās sausā laikā un iekštelpās jau 3gadīgas sandales par 21Ls.

 

morāle: apavi NAV vienai sezonai. Būtu tikai Latvijā bodes ar labu price/performance vai normālām pavasara atlaidēm nevis pseidoatlaidēm

 

paskaidrojums bildei: tā ir Spices "50%" atlaižu nakts Ecco veikalā.

Vidusmēra "nasing spešel" kurpēm no staipīgas ādas izskatās uzskrūvēta 2x cena, lai pircējs būtu laimīgs par to "50% atlaidi", rezultātā samaksājot to pašu oriģinālo cenu +/- kādu kapeiku.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

usver, es jau vairāk par to, ka nopērk mega dārgus apavus un tad 5 gadus staigā, jo žēl mest ārā, lai arī tie jau galīgi šķībi un greizi.

 

Pie ierobežotiem līdzekļiem labāk 3 apavu par 25Ls katru, nekā visus 75Ls iegrūst vienā pārī un tad staigā, kamēr pāri paliek tikai metāla šņorcaurumu kniedes.

Link to comment
Share on other sites

Tur tas joks ka agrāk kad nelietoju ECCO ziemas kurpes pēc vienas ziemas varēja pa taisno miskastē. ECCO ne zole lūzt, ne nošķiebās. Nu , ja regulāri kopju un smērēju ar NORMĀLU kurpju smēri. Ja nekopj, tad pad ECCO būs pagalam pēc gada. Vasaras kurpēm varbūt ne tik aktuāli kas ražojis, bet ziemas nu izteikti. Lai gan normāla ražotāja arī lietišķās kurpes ir labākas. Itkā vizuāli viens un tas pats, bet kājas nenogurs, zole un papēži nenodilst. Vispār pēc manas saprašanas ECCO ir balans starp cenu un labumu. Ir citi brendi, kuri pulku dārgāki , bet ērtumā/izturībā tik nedaudz labāk kā lētie tirgus. Nu maksā cilvēki par vārdu ne labumu.

Starp citu,lētajiem ziemas ir viens liels mīnuss (bez tā ka pie -10 lūzt zole, bieži) - uz slidena slīd kā īstas slidas. Nu normālās kurpēs staigā un brīnies ko tie pārejie tā slidinās.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Man ar ECCO ir pieredze,ka taisni zole ir vājā vieta,bet nu virsma,šuves-nav bijušas ne mazākās problēmas.Es nevainoju apavus,bet gan sāls daudzumu uz ietvēm un paša nevīžību.Esmu piekritējs domai,ka labāk kādu latu vairāk un aizmirst par apavu pirkšanu gadus 5 vismaz.Valkāju 46-47.izmēru un šad un tad notrāpu uz "pēdējo pāri"...ja maksāja ap sotaku,tad var atrast uz lašiem 50-60.Pašlaik iztieku ar apmēram tādiem http://www.ecco.com/...074-01482?i=105

Link to comment
Share on other sites

pie ierobežotiem līdzekļiem jāpēr kvalitatīvi apavi. minēšu piemēru. man ikdienas apavi ir labi trekinga zābaki. rudens , ziema, pavasaris. vasarā protams retāk, bet pietiekoši bieži. parasti cenā ap simtu. kalpo ap gadi 4. divus normāli , divus kā darba apavus. pa darbu visu var nodzīt. kaut kā sanāca pērn , ka palika žēl vecie zābaki Millet Light Peak , vēl joprojām ir pat ļoti ok, lai ar citi jauni iepirkti uz atlaidēm. nopirku sev darba apavus. samaksāju ap 40, lai jau kādu laiciņu iet. nepilnu trīs mēnešu laikā nokāvu. nevienu savu lietoto trekinga zābaku nav izdevies tik ātri nokaut. ikdiena lietoti pietiekoši. kilometri 10 praktiski katru dienu tiek nostaigāts.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Šodien paņēmu Baltkrievu Belwest pa 30 latiem. Dzirdēju labas atsauksmes.

Garantija 2 gadi.

Ērtas.

Cerams, ka kalpos labi.

Link to comment
Share on other sites

Danijā pārdod itāļu produkcijas brīnumus, kas LV sāls maisījumiem un klimatam nav piemēroti.

To zīmolu neatceros, bet ar pilnīgi visiem dienvidu ražotājiem jāuzmanās.

Link to comment
Share on other sites

Nevar ņemt no plānas mīkstas ādas, es sev šitā sabeidzu ar sāli smalkus itāļu puszābākus. Un jā, Vācijā arī var atrast feinus apavus pa 50 eiro. Es pat teikšu vairāk, arī Rīgā viņus var atrast pa tādu cenu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Šodien izskrēju Dominu. Tādas kurpes kas man interesēja bija tikai divās vietās. Danijā, bet tur nebija mana izmēra un LLoydā, bet nu cena nelika mieru. Pārējais tukšums.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...