Jump to content

Kā apvienot vairākas partīcijas vienā?


markei
 Share

Recommended Posts

Sveiki biedri piektdienā.

 

Kā teiktu DL- Ko dara suns, kad viņam nav ko darīt?

 

Tā arī man saradies brīvs brīdis un esmu sācis nodarboties ar muļķībām. Tātad ir viens 2.5nieks disks 80gb ar bēdām. Notestēju disku un apzināju problemātiskos sektorus. Tad sāku veidot partīcijas, līdz bēdām un nākamo sākot aiz bēdām, tā ka bēdu sektori paliek starp partīcijām. Galarezultātā ieguvu 5 partīcijas ar vidējo izmēru ap 14gb. Šis cietnis ir padomā priekš USB TV filmām.

Tātad jautājums- vai ir iespējams kaut kādā veidā apvienot visas šīs partīcijas, lai redz kā vienu vienotu vietu, neizjaucot esošos sadalījumus? Mēģināju vairākus partīciju menedžerus, bet šie visi pie apvienošanas pārstumda partīcijas, lai apvienojamās partīcijas būtu blakus.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc izmest, ja var lietot priekš filmām? Ja jau nesanāks apvienot, tad lietošu tādu kāds ir 5 partīcijām. Vienkārši ērtāk būtu, ja būtu iespējams visas piecas apvienot vienā.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu nezi, ja viņu pastāvīgi pie kompja pieslēgtu, varētu vēl domāt kā samuhļīt, lai rāda kā vienu, tobiš - uz kompja to sastellēt, nevis pašā diskā. Bet, ja Tu gribi viņu kā USB HDD staipīt un slēgāt visur klāt, un gribi, lai rāda kā vienu partīciju - stipri apšaubāmi izklausās.

Link to comment
Share on other sites

Šādās reizēs uztaisa partīciju arī no atlikušā tukšā slimā gabala, lai manipulējot tas netiktu uztverts kā neparticionētais speiss. Tālāk jau vienkārši - dzēs "labās" pārtīcijas un uztaisa vienu veselu.

 

Nav teikts, ka bēdām obligāti jāparādās citur. Vispār atkarīgs no bēdu cēloņa. Šādi saparticionēts viens disks man strādā jau 4 gadus.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

-> raiviss

 

A nava teikts. Cita lieta, ja seko dinamiski un redz, ka visu laiku nāk jaunas bēdas klāt - tad nav jēga. Man šitādā stilā (badi izslēgti partīcijā) viens disks bez problēmām gadus divus noteikti rukā - drošības nav, neko jēdzīgu virsū nelieku, ta pr0nim lepni 750 GB atvēlēts :) Esošajās, vismaz līdz šim brīdim, nekādi badi nav.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Šādās reizēs uztaisa partīciju arī no atlikušā tukšā slimā gabala, lai manipulējot tas netiktu uztverts kā neparticionētais speiss. Tālāk jau vienkārši - dzēs "labās" pārtīcijas un uztaisa vienu veselu.

 

Jā, slimos apgabalus arī uztaisīju par partīcijām un noņēmu šīm partīcijām burtu, lai explorers viņus nerāda. Bet izdzēšos visas labās partīcijas pēc tam neļauj veidot vienu partīciju no sadrumstalotiem apgabaliem. 1 partīcijai viens nesadrumstalots apgabals un viss.

 

Bet nu laikam jālieto vien viens tāds kāds ir ar 5 partīcijām. Nav ko te pataisīt to problēmu lielāku nekā tā ir. Priekš TV žēl turēt veselīgu disku, bet šis te mētājās plauktā, vismaz kaut kāds labums būs.

Link to comment
Share on other sites

win vidē to var realizēt kā dynamic disk, bet pie usb tv nekas no tā visa, protams, nestrādās.

Link to comment
Share on other sites

tādā veidā sabīdītas partīcijas ir lietotas gadiem ilgi - uz vismaz 3 dažādiem diskiem. jaunas bēdas neradās nevienam.

 

variantu, kā smuki apvienot, zināms tikai viens un tas pats nosacīts - "directory junction". Uz XP/win7 darbojas. Uz 1. partīcijas būs folderi: 2, 3, 4, 5. Katrā varēs iestumt vidēji 14GB. Varēsi skraidīt nevis pa diskiem, bet pa folderiem. Tā tas darbojas uz datora.

Kā ar TV - tumša bilde, nekad nav bijusi iespēja paspēlēties. Kāda OS tam ir?

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Aha, klasiskais "partīciju" variants neatbalsta "raustītas" partīcijas. Tad vajag kaut ko citu. Enīvei, ja domā lietot kā USB devaisu pie gadžetiem, tad tā droši vien nesanāks, jo gadžeti ir stulbi, un parasti neatbalsta visādas eksotikas. Moš var mēģināt ar to Directory Junction, kā ieteica usver, bet tas arī strādā tikai uz NTFS, un tad jāskatās, vai gadžets uztur NTFS.

 

Nu, moš var kaut kādu ķīmiju taisīt, kur ir viena partīcija, bet pāri badiem ir izstiepts kaut kāds fails, kuru nevar kustināt... bet nezinu, kā to sarīkot.

 

Ā, btw, negribi pamēģināt softiņu no mana paraksta? Moš izdodas "salabot" badus. :)

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

TV atbalsta NTFS, bet tas variants ar folderiem, kuram katram ir sava ietilpība stipri neatšķiras no esošā varianta. Par bēdu salabošanu man uzticības nav. Ja jau ir tur problēmas, tad labāk nelietot to apgabalu.

Par to kādu failu uzkopēšanu sliktajiem sektoriem būtu jau labs variants, tikai kā to realizēt!! Tad jau varētu uz bēdām uzrakstītos failus samest vienā mapītē, lai īpaši nemaisās un viss.

Link to comment
Share on other sites

Aha, to norealizēt būs pagrūti, lai arī es kā pa miglu atceros, ka kaut kur tādas programmas bija redzētas... Protams, otra lieta ir, ka es nestādos priekšā, kā marķēt failu par nekustināmu. Citādi pirmais defrags (tīšs vai netīšs) to visu aizsūtīs dillēs. :(

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...