Jump to content

Veļasmašīnas izmēri


2it.lv
 Share

Recommended Posts

Meklēju veļasmašīnu, vēlams AEG, Whirpool, Electrolux, kaut ko no tā gala, cenā līdz 300,-

Problēma sekojoša: vajag tādu, kurai platums ir mazāks par 60 cm, 58, ne vairāk.

Cik saprotu, tad pamatā viņām visām atšķiras tikai dziļums 45 cm utt. bet dziļums man kā reizi ir atliektiem galiem. Nišas platums gan 59.5 cm.

Vai varat ko ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

Jā, aizmirsu pieminēt, noteikti gribu ar frontālo, nevis augšas ielādi (iemeslu ir daudz, būtiskākais - nepatīk augšas ielādes kastes)

Telpa nav šaura, šaura ir niša, kura paredzēta veļmašīnai.

Labots - 2it.lv
Link to comment
Share on other sites

Es teiktu, ka tāda neeksistē. Bet gan jau, ka jebkurā veikalā pārdevējs šo vai apliecinās, vai arī ne.

Un, starp citu, arī toplouderiem nav ne vainas, ja vien tīši nelauž...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Eksistē gan mazās. Man mājās ir ļoti kompakta veļas mašīna, kas maza gan augstumā, gan platumā, gan dziļumā - H 69 cm x B 46 cm x T 46 cm. Jāsaka, ka priekš saviem izmēriem var diezgan daudz samazgāt. Es nerunāšu par to, cik "brīnišķīga" ir vadības sistēma, bet nu šādas eksistē un drošivien arī citiem brendiem pieejamas.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Augstākminētās kompaktās nav slikts risinājums, bet gribētos tādu, tuvu pie tiem 800x600x600, ji platums nišai ir tieši 600 mm (strādnieki neierēķināja hidroizolācijas slāni vai flīžu līmes slāni, līdz ar ko centimetrs pazuda), un 7 kg trumulis ļoti patīkami izklausās. Nemēdz būt tādas 58 cm. vai tmldz.?

Labots - 2it.lv
Link to comment
Share on other sites

nu ja ir tie 600mm, tad (varbūt mazliet piepalīdzot ar kuvaldu) mierīgi iestūķēsi standarta modeli.

Labots - tankalis
Link to comment
Share on other sites

Man šķiet, ka vajadzētu būt kādam centimetram brīvam, kur tai vešmašīnai zvalstīties, lai nesistos pret sienu, pat ja dabūtu viņu tajā nišā

Link to comment
Share on other sites

Jā, aizmirsu pieminēt, noteikti gribu ar frontālo, nevis augšas ielādi (iemeslu ir daudz, būtiskākais - nepatīk augšas ielādes kastes)

 

nu jā ar auksējo ielādi nvar lukoties notiekšoāja procesā un aiz neziņas iestājas panika kas tur iekšā notiekās :D bet ja nopietni tad no daudziem iemesliem mini kaut vai dažus, intreses pēc, jo cik ir nācies saskarties ar auksējam ielādēm nu neko sliktu nevar teikt, ideāls variants šaurām vietām.

Link to comment
Share on other sites

Augšējās nepatīk subjektīvu iemeslu dēļ, vizuāli, un arī tas, ka nevar redzēt procesu, kas man ļoti patīk :D

Funkcionāli, gan jau, līzvērtīgas klasiskajām.

Link to comment
Share on other sites

Vislielākais pluss no augšas ielādējamām ir tas, ka nosacīti jebkurā laikā var piemest klāt kkādu lupatu, ja ir aizmirsies.

Link to comment
Share on other sites

Varu tikai piebilst., ka pats jau kādus 10 gadus lietoju no augšas lādējamas veļas mašīnas un viņām nav ne vainas! Galvenais pluss ir tāds ka trumulis gultņos ir nostiprināts no abām pusēm - kalpo ilgāk.

Parastai veļas mašīnai gultņi trumulim no vienas puses - līdz ar to sanāk lauziens

 

Autoram jāskatās ko var ielikt atvēlētajā vietā - ņemot vērā ka veļas mašīna švunkājās - vajag brīvus vismaz pāris cm no katras puses. Bet nu frontālā vai top ielāde - pilnīgi nav arguments!!!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...