Jump to content

Videokamera Canon kā web kamera?


kristapsz
 Share

Recommended Posts

Sveiki, vēlējos rast risinājumu kā pieslēgt savu Canon videokameru kā webkameru, ceru uz kādu lietderīgu padomu kā to izdarīt!

 

Lieta ir sekojoša man ir Canon MVX33i video kamera ar šādām izejām (USB, DV, AV)

USB mēģināju, tas ir paredzēts tikai atmiņas kartes info nolasīšanai.

 

Tad vēlējos jautāt kā var pareizāk saslēgt un ar ko sākt?

Varbūt kādam ir zināma kāda pāreja no AV lineārajiem vadiem uz USB vai kaut kas tamlīdzīgs?

 

Paldies jau iepriekš!

Labots - kristapsz
Link to comment
Share on other sites

Ar DV (FireWire jeb IEE1394) izejas palīdzību to var izdarīt.

Ja datoram nav FireWire ieejas - iegādājies atbilstošu kartiņu.

Link to comment
Share on other sites

mani interesētu kā canon G7 sataisīt kā webcameru !

ir kādas idejas ?

Link to comment
Share on other sites

Jā, "easycap" sanāks lētāk nekā FW karte un vads. Taču - FW noderēs arī lai safilmēto materiālu "pārdzītu" uz datoru.

Link to comment
Share on other sites

Kādreiz, pirms gadiem ~5-6 spēlējos ar vienu, ja nemaldos, japāņu, bezmaksas softu. kuram varēja iebarot jeb kuru lodziņu uz ekrāna. Respektīvi, ja, piemēram, canon kameras softa logā varēja redzēt live no kameras, tad to logu tā progza spēja kapčurēt un tālāk to varēja izmantot Skype. Ar to softu es Canon A75 laidu skype. Progzas nosaukumu neatceros

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt tas "canon remote capture task" nāk līdzi kamerai uz oriģinālā CD. Bet tas jau tik "live view" dod ārā uz monitora. Pēc tam vajadzēs jebkuru screen capture softu ar ko to tālāk skype un citiem softiem to bildīti iebarot.

Link to comment
Share on other sites

Man tas disks kaut kur mētājas. Ja neesmu izsviedis, varu padalīties. Tomēr, ja atmiņa neviļ, tad patiešo nevarēja, jo pats eksperementēju un citus softus meklēju dažus gadus atpakaļ. Vispār kameras vadībai no datora man labāk šis patīk: "Breeze Systems PSRemote" Bet nu jā, tas arī nav bezmaksas.

 

Ja nu kādam interesē tā extrawebcam par velti un legāli (Ja vien nejūties aizvainots nosaucot sevi par: "Sovetskij" :D ), tad:

 

extrawebcam:

Я автор этой проги

Соотечественникам могу пока за спасибо ключики погенерить, все равно из России почти нет продаж. Единственное тогда требование - имя и фамилия на которые зарегистрирован фотоаппаратдолжны быть русские (советские).

Кому надо - давайте свои OWNER ID (это код, который генерит демо-версия).

Кому будет нужен ключик дублируйте запрос на extrawebcam@gmail.com

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...