Jump to content

2 dažādi skandu komplekti reizē


MIIKLA
 Share

Recommended Posts

nu oskar, kaa tu nesaproti 5.1 + 2.1 = 7.2

kam veel ir taada sisteema maajaas ??? :D Dzeks buus krutaakais choms rajonaa, skanja no visurienes, 2 subi, perfekts surrounds :D

Jeega tam noteikti ir :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Ja cilvēks grib, lai klausās, kāda jums starpība vai viņš krutākais čoms rajonā vai nē? Labāk būtu paskaidrojuši kā to izdarīt un miers.

Vieglākais kā pieslēgt būs nopērkot 3,5mm splitteri un spraust aizmugurējās 3 izejās - http://www.amazon.co...r/dp/B0007OC96W

Man pašam bija viens pasīvais un viens aktīvais subis mājas, tā ka sanāk 5.2, jo likās ka ar to RRR x-line subi nepietiek un pieslēdzu vēl pioneer mašīnas subi caur atsevišķu stereo pastiprinātāju un visu varēju smuki regulēt, kad gribas vairāk basus vai vispār izslēgt pastiprinātāju. Filmām ļoti patīkams efekts bija. Katram sava gaume!

Labots - eddyboi
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Protams, par gaumi tiešām nestrīdas, par gaumi brīnās... :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

spainiss2

saprastu šitā varētu eksperimentēt ar resīveri un dvd pleijeri ,kur tīrs dd un dts nāk ārā bet no stereo taisīt 7.2 ir sadomazo...

Link to comment
Share on other sites

Ja cilvēks grib, lai klausās, kāda jums starpība

 

taapeec jau latvijaa viss ir vienā vietā, visaas jomaas... ka visiem ir pofig, kursh ko un kaa dara.

Link to comment
Share on other sites

Šobrīd tēma nav par Latviju, bet gan par to kā saslēgt 2 skaļruņu komplektus kopā.

Labots - eddyboi
Link to comment
Share on other sites

tēma ir par to, ka 2 skaļruņu komplektus kopā vēlas saslēgt tikai pīpls (un viņa līdzjutēju grupa), kam nav nekādas sajēgas par elektroniku, akustiku, skaņu ierakstu un atskaņošanas tehnoloģijām, bet vajag tikai kolbasīt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Un tādēļ man monitori jāpērk, ka Tev nepatīk ka citiem vajag tikai kolbasīt?

Mana gadījumā variants 5.2 skanēja ļoti patīkami. Kā jau teicu man nepietika basi ar RRR subi, tad kas man liedz pieslēgt otru, ja man tā labāk patīk klausīties mūziku.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

3. postā jau atbildēju autoram, kas nepieciešams. Slēgt ciet šo murgu, lai citi nesalasās :D

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

miikla varēja iemest modeļus studijā, ja tas ir z5500 un kaut kāds philips mēsls pa 20ls, tad tas ir tikai apbrīnojami :D

Link to comment
Share on other sites

jēziņ, atkal taisa trobeli no nekā. Lai tak cilvēks pamēģina, vai jums žēl. Jāskatās, kas pa plati, daudzām tā arī ir domāts - daudzkanālu skaņai papildu izmanto priekšējās ligzdas. Jāskatās BIOS kā ir iestatīts. HD audio - izejas apvienotas daudzkanālu variantam, AC97 - priekšas un aizmugures izejas ir neatkarīgas.

Link to comment
Share on other sites

No krēsla jākrīt, lasot, cik daudz tomēr ir absolūti nejēgas akustikas jomā. Par kādu skaņu var būt runa, saslēdzot vairākas, projektējot un ražojot nesabalansētas sistēmas, jo vairāk - stereo izvēršot uz 5.1 vai 7.1? Kās var skanēt, izvietojot sistēmu tā, kā tajā youtube klaunādē (par "eksotisko" komplektu vispār nerunājot). Kaut gan - 90% jaunatnes jau neko vairāk kā troksni nevajag - un tas būs iegūts 100%.

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

man vienkārši bija iespēja dabūt velvienu komplektu tikpatkā par velti .

saslēdzu kopā , abi komplekti individuāli ir mazas jaudas , 70 w un100w, sūda philips kas skan sūdīgāk par 70 w logitech, bet abi kopā skan diezgan labi un man neitresē vai tā skaņa ir pareiza , profesionāla vai kāda tur vēl , mani apmierina , paldies tiem, kas palīdzēja.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...