Jump to content

2.5" (laptopa ) cietnis pie stacionārā


Nain
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Ga jau lamera cienīgs jautājums, bet - kā lai es pieslēdzu 2.5" SATA pie stacionārā kompja? Jā, zinu, teorētiski vajadzīga šāda pāreja, bet, pirms pasūtīt, gribu pārliecināties, vai patiešām derēs. Vismaz vizuāli izskatās, ka nederēs vis, jo manam cietnim izeja ir šāda.

Link to comment
Share on other sites

Stacionārajam SATA kontrolieris ir? Barošanas blokam SATA barošanas konektors ir?

Ja abas atbildes pozitīvas, tad nekādas pārejas nav vajadzīgas, spraud tik klāt!

 

(Tā "teorētiskā" pāreja ir priekš IDE (PATA) diskiem.)

Link to comment
Share on other sites

Njā, tiešām cienīgs jautājums.

 

Nepieciešamā info - mātesplates modeli / foto lūdzu studijā?

 

Tad arī visu varēs paskaidrot.

Link to comment
Share on other sites

Ja vien tavs PC nav aizvēsturisks, ar tikai IDE atbalstu, tad nekādus adapterus nevajag. Slēdz klāt un viss. Ja nu tomēr PC bez SATA slotiem - tad vajadzēs bildē redzamo pāreju.

post-602-0-40174500-1326364293_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

->Čaks Noriss

A ja viņam SATAs nav vispār? Tu zini, kas viņam par agregātu, tas stacionārais?

 

EDIT - nu ja, vēl par tām sata-ide pārejām - tur tomēr vienmēr var būt iespēja, ka ar konkrēto dēli nestrādās. Šitās diezgan daudz vienu brīdi izmantoju - loterija. Ta jau labāk sata->usb pāreju, to nu garantēti pieslēgsi un ātruma zudums ar nav katastrofāls.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Te būtu vietā jautājums, vai ir kur pieskrūvēt to 2,5 HDD. Nē, nu var jau ar skoču arī pielipināt pie sānu vāka )))

PS

Un GPU, kā arī PSU specifikāciju studijā )))))

Link to comment
Share on other sites

Un GPU, kā arī PSU specifikāciju studijā )))))

Domā, ka PSU varētu nepietikt jaudas priekš 2,5" cietā diska un GPU būs par švaku, lai spētu no tā filmas atskaņot?
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kā jau teicu, ja ir sata uz plates, bet baroklim nav tad atliek tik power pāreju sameklēt un viss. Ja nav satas uz plates, kas ir maz ticams, tad ir jāmeklē PCI karte.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Pieskruuvet standarta keisam var jebkuru 2,5" cietni bez visaadiem papildus agregaatiem. Par to sata paareju, nu esmu pircis taas kuras abos virzienos darbojas un probleemu nav bijis.

Link to comment
Share on other sites

Ja domā visu laiku turēt, tad ir iepērkami speciāli jaščiki kas ir pilnā veidā iestiprināmi arī korpusā, bet var arī mocīties ar floppy vai karšu lasītāja vietu.

Link to comment
Share on other sites

Lieta tāda, ka mans stacionārais ir patiešām aizvēsturisks, tāpēc viņam ir iespēja pieslēgt vien šādu (IDE) cietni. Citu konektoru nav nedz baroklim, nedz vadiem.

Tātad: ja vēlos piespraust savu laptopa cietni, man vajag šādu pāreju?

Pāreja uz USB šoreiz laikam nederēs, jo ir doma šo laptopa cietni izmantot kā primāro sistēmas turētāju.

 

Par piestiprināšanu - pie kājas. Man tāpat vecais HDD vien vados karājas.

Labots - Animall
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pieskruuvet standarta keisam var jebkuru 2,5" cietni bez visaadiem papildus agregaatiem. Par to sata paareju, nu esmu pircis taas kuras abos virzienos darbojas un probleemu nav bijis.

Bet ja man ir cieto disku ielikšana ir tā bezskruvju sistēma, mistiskā veidā kaut kā iefiksējas starp plastmasām, arī var ielikt 2,5" disku?

Link to comment
Share on other sites

ar skoču un drāti jebko var nostiprināt. man kādreiz kompim cietais šleifē karājās. tas gan bija IDEnieks.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...