Jump to content

Kādas atsauksmes par LG PT353 plazmām?


ORiONz
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Lasu, ka daudzi ir iepirkuši LG PT353 vai līdzīgas lētās plazmas.

Tad nu gribētu dzirdēt kādas atsauksmes par šīm HD Ready plazmām.

Pats skatos uz kaut ko max 350Ls, bet ekrāns tiks pārsvarā izmantots MKV un xbox/PS3.

Varbūt ir kaut kas par Samsung PS43D490 sakāms?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Izskatās, ka neviens negrib dalīties ar atsauksmēm :D

 

Pats esmu nesens (nepilna nedēļa) 42PT353 skatītājs.

Teikt varu tikai to labāko.

Bilde skaista, gļuku nekādu, funkcijas diezgan daudz.

Man pieslēgti WD TV media pleijeris, Lattelecom iTV un PC.

 

HD pleijera bilde ideāla... Galīgi neprasās pēc 1080p. Pietiek ar tiem pašiem 720p.

Arī SD materiāls vairumā gadījumu izskatās tīri ok.

 

PC pieslēgts caur SCART, takā tam bilde pašvaka, bet arī nav tik traki kā varētu gaidīt... PC gan uz TV laižu ļoti maz.

 

Un arī Lattelecom iTV caur SCART... Bildi varētu gribēt smukāku, bet tur nav TV pie vainas. Cik esmu dzirdējis uz LCD/LED ar šamo vēl trakāk.

 

Ja jāmeklē mīnusi, tad varētu būt par maz HDMI ieejas (divas), ja daudz aparātus paredzēts pieslēgt.

Un ja domāts no USB video skatīties, tad atbalstīto formātu klāsts ir šaurs, bet precīzi kāds nezinu (avi spēlēja, bet mkv nē).

Link to comment
Share on other sites

Man majas jau pusotru gadu ir 42PJ350 plazma. Ir enablots DivX HD playeris, rada .avi bez jebkadam probleemaam ar MKV gan ir probleemas, jo nav DTS supports un nākas partaisit uz ac3 skanjas celiņu vai arii mkv2mp4 konverteeju un nekaadu probleemu! :) Veel dazhreiz nepatiik tam playerim MKV settingi un rada ka fails ir sabojaats.... tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos parasti probleemas ir ar kkdiem kresajiem mkv failiem, bet ar lielajam ripperu grupas reliizem nekad nav probleema vieniigi DTS....

 

P.S

Tavs tv arii speej gremot mkv, vienkārši ja kachaa tad njem no kadam zinamam ripperu grupu reliizem......

Link to comment
Share on other sites

Man tā USB funkcija maz vajadzīga... Visu to pašu un vēl vairāk un labāk dara WD TV, bet būs jāpaprovē... HD formulas 1 pārraidi viņš man atteicās rādīt.

 

Ā, un vēl, nepatīk, ka nav audio tulpju vai minijack izejas... Tikai optiskā, takā tādas parastākas tumbiņas vai austiņas pieslēgt nevar, ja signāls tiek laists pa HDMI.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Man ir LG plazma lielas PK50 vai kaut ka tā, teoretiski atbalsta MKV, tacu parsvara gadijumu filmas no USB Flash ar MKV nelasa, ja tiesam velie s parsvara darboties ar MKV, tad iesaku sarakstit visas iespejamas flewkas MKV filmas un uz veikalu testet vai spej atskanot

Link to comment
Share on other sites

Kā LG 350 sērijas 42" plazmas tv attēlo bildi no datora? Paneļa izšķirtspēja ir 1024x768 ar taisnstūra veida pikseļiem, lai dabūtu nepieciešamo platekrāna malu attiecību 16:9.

 

Dators, protams, pie izsķirtspējas 1024x768 dod ārā 4:3 bildi. Kāda bilde ir redzama uz LG ekrāna? Ar menlām malām?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...