Jump to content

release ip


Xeodium
 Share

Recommended Posts

nu tad taa... ir mana stulbaa kaste.. ir windows xp un fedora core 3, un ir pdsl.. :D windowsaa uztaisju ipconfig /release lai linux vareetu ip savaakt t.i lai nets buutu.... nu bet tagad esmu nonaacis tadaa stulbaa situaacijaa ka winam ta ar to netu vajag a kaa nomest ip ieksh linux nezinu... :oops: "ifdown eth0" neder :cry:

 

vaardu sakot vai kaads zin kaa to ip nomest lai win vinju vareetu savaakt? :roll: :D

Link to comment
Share on other sites

nu ja ievadu "dhclient /release" tad izmet shitaadu penteri -

Internet Systems Consortium DHCP Client V3.0.1

Copyright 2004 Internet Systems Consortium.

All rights reserved.

For info, please visit http://www.isc.org/products/DHCP



sit0: unknown hardware address type 776

/sbin/dhclient-script: configuration for /release not found. Continuing with defaults.

/etc/sysconfig/network-scripts/network-functions: line 47: /release: No such file or directory

SIOCSIFADDR: No such device

/release: unknown interface: No such device

/release: unknown interface: No such device

sit0: unknown hardware address type 776

Bind socket to interface: No such device



If you did not get this software from ftp.isc.org, please

get the latest from ftp.isc.org and install that before

requesting help.



If you did get this software from ftp.isc.org and have not

yet read the README, please read it before requesting help.

If you intend to request help from the dhcp-server@isc.org

mailing list, please read the section on the README about

submitting bug reports and requests for help.



Please do not under any circumstances send requests for

help directly to the authors of this software - please

send them to the appropriate mailing list as described in

the README file.

 

a ifconfig.. nu nez... ar neliidz :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Juno

veel tur bija piesaukta

pump

komanda. Tiesaam nezinu... Mos meegini izurbties tam dhclient cauri, kaa tas pareizi jaadarbina.

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt: es nedomāju ka tev vajag to IP atbrīvot jo tīkla karte ta tev nemainās. IP adrese piešķirās konkrētai tīkla kartes MAC adresei un pofig ka tev tur bija Linux un tagad Win vai otrādi. Pats esmu pārbaudījis, man uz laptopa ir Win un Mandrake

Otrkārt: Varēji paskatīt pāris tēmas iepriekš, es jau te ( http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=14380 ) vakar vaimanāju precīzi par to pašu. Taisnību sakot, vēl neesmu līdz uzvarai ticis, vienk šovakar nebija nemaz laika paeksperimentēt. Vajadzēja vienu kasti pārinstalēt (ar dokumentu, favorītu, vēstuļu, savilktās drazas utt saglabāšanu), nočakarējos 3x vairāk kā instalējot jaunu kasti. Tā, atpakaļ pie tēmas. Man jau ar šitas ir aktuāli, domāju staigāt pa klientiem pārbaudīt interneta esamību ar linuksi: gan drošāks pret interneta draņķiem, gan neviens nepārmetīs ka es nelicencētu OS strādāju. Tikai te tā bēda, pieslēdzu pie tā paša pDSL savu ljaptopu parādīju ka nets iet un čau! Aizeju ar visu IP :wink: Klients pēc tam var ņemties melnu muti, internets tur tik drīz nebūs. Kamēr nepazvanīs uz LTK lai noresetē vai nepaies pietiekoši ilgs laiks kamēr IP pati nometīsies. Pagaidām es vēl turpat kur bijis - pie Win :cry:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...