Jump to content

peec parinstaleeshanas utorrents bremzee netu pat pie mazas slodzes


Verneris
 Share

Recommended Posts

Ir LTC 100mbit piesleegums, uzliku svaigu win7 64bit un saakaas probleemas. Ja agraak es paraleeli utorrentam, kas vareeja up/down iet tuvu maksimumam vareeju briivi runaaties skaipaa un klausiities i-radio, tad tagad pat pie mazas utorrenta slodzes up/down ~100kb/s bremzee gan radio, gan skaips, gan lapas veras daudz leenaak. Atceros kad pirms tam liku win virsuu, bija probleema ar tiikla kartes draiveri, tas pie lielaakas slodzes meta BSOD, atrisinaaju probleemu atrodot svaigaaku draiveri. Uzliku to pashu draiveri, kas paliidzeeja ieprieksheejaa reizee, BSOD nelec, bet gan internets bremzee.

izmeegjinaaju vel 2 vecaakus draiverus, bet probleema nepazuud.

Juusu varianti?

 

Plate Asus P5KC

Labots - Verneris no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

un shitaa ir ja utorrents palaists

 

ping2w.th.png

 

 

Meegjinaaju uz ubuntu, tur nekaadu paarraavumu nav....

 

pingr.th.jpg

 

No kaa tie paarraavumi vareetu buut?

Labots - Verneris no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

tak paskaties pingu un taimautus, jebjo!

tas 64bit windis labs, nav kaut kāds dim0n edition?

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

ok, pirmajaa bildeee, bet otrajaa... tas pings tik liels nav

 

NU un tajaa "request timed out" viss uzkaraas, kas saistiits ar netu. Agraak taa nebija.

 

nav nav nekaads " twilght edition"

Labots - Verneris no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

pardon? viss uzkaraas, kas saistīts ar netu? kas tev tur uzkarās? browseri, skaipi utt.? tad pašsaprotami, ja ubunts iet kā nākas, tad probza tev ir windā.

Link to comment
Share on other sites

nu jaa, bremzee radio, skaipa sarunas utt... ar sho pashu win instalaaciju pirms ierieksheejaa formata taa nebija...

Link to comment
Share on other sites

Tu lieto integrēto tīkleni? Vari joka pēc, ja ir iespēja dabūt citu neta karti un piespert klāt to. Vēl uzmet aci plates stāvoklim - kondieri nav sapūtušies?

Link to comment
Share on other sites

Jaa integreeto, ir arii otra pieejama. Bet... kaa jau teicu, pirms tam bija probleemas, ka vispaar leca BSOD pie tiikla kartes slodzes, to atrisinaaju atrodot jaunaaku draiveri netaa, kaa win7 piedaavaaja.... peec formata tagad arii tas jaunais draiveris nepaliidz.

Link to comment
Share on other sites

neesmu meegjinaajis, vienkārši zinu, ka kkur softos vaina, tik vairs nezinu kur mekleet. esmu izmeegjinaajis visaadus draiverus, chakareejies utorrenta settingos, bitComet settingosa un tiikla kartes settingos... jau 3 dienas pi*os

Link to comment
Share on other sites

Kaadi uzstaadiijumi utorrentam salikti? -

global max number of connections;

maximum upload rate;

maximum download rate.

Link to comment
Share on other sites

global max number of connections; 200

maximum upload rate;{0: unlimited}

maximum download rate. {0: unlimited}

 

viss, kas defaultaa naak

 

 

p.s ar bitcometu ir daudz labaak, pings nelez augstaak pa 20ms. utorrents pat paari 700ms uzdzen

Labots - Verneris no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

Tad meegjini salikt ierobezhojumus, vispirms - max upload rate.

Saakot ar kaadiem 2000, tad maini uz augshu/leju atkariibaa vai situaacija uzlabojas vai nee.

Link to comment
Share on other sites

nu tur shausmas notiek, pings uzlec liidz pat 1700ms un " request..." lec baigi daudz. meegjinaaju gan uz augshu, gan uz leju.

atkal pie bitcomet meegjinaaju, tur viss ok, pings kaa jau teicu nebija nereiz augstaaks pa 20ms un " request..." ar tik paaris reizes izleca.

 

93623753.th.jpg

 

Tagad vienkārši vai no nofriizo un viss, neko nevar izdariit, vai vienkārši atsleedzas nets...

Labots - Verneris no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

meegjinaaju jau! Ja nu kaads vareetu palidzeet ar draivera piemekleeshanu... Es esmu jau izmekleejies, izmeegjinaajis kaadus 6us! Plate Asus P5KC

Labots - Verneris no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

Man bija analoģiski,kad es uzdevu šo jautājumu šeit par mani pasmējās kā par "n00bu" . Man pārliecība ir tā ka kopš uTorrentam ir nomainījusies developeru komanda v3 un augstāk ir sapists viss ko var sapist. Lasīju forumus un slēdzu pēc kārtas iekšā visu un ārā - rezultāta nekāda. Arī caur ssh/socks tuneli maita negribēja iet.

Es nomainīju torrenta klientu atpakaļ uz bitcomet un "magic" viss notiek perfekti gan tā , gan caur ssh tuneli, gan arī ar antivīrusu problēmu nav.

Mans personīgais viedoklis - uTorrent ir pievienojies to softu sarakstam ko sačakarē bizness un līkroči. Ja gribas normālu darbu ņem vecās versijas 2.x

Link to comment
Share on other sites

Es visu utorrentu izspaidiju, nekaa.... vecaakas versijas ar meegjinaaju. Es vairaak sliecos, ka pie vainas ir draiveris! Uz ubuntu probleemu nebija. Arii ar bitcomet darbojoties pazuud pakas, bet daudz retaak kaa ar utorrentu.

Izmekleejos draiverus visur! ieksh razhotaaja lapas, ieksh pashas tiikla kartes chipa razhotaaja lapas, ieksh devid.info ar mekleeju + vel kaadaas vairaakaas vietaas meegjinaaju. Es saktu domaat, ka tiikla karte nav domaata win7, bet ja jau pirms formata viss gaaja bez probleemaam...?

Link to comment
Share on other sites

NU ja deelj tiikla kartes meta zilos logus, maini tiikla karti. Karte droshi vien ir kirdikt un nespeej notureet slodzi.

Cerams ka zilo logu pazinjojumos ar bija teikts ka tiikla karte taisa probleemas. Preteejaa gadiijumaa, ziil;eeshana, jo zilo logu pazinjojumi sheit neparaadaas.

Link to comment
Share on other sites

bija jaa, samekleeju draiveri netaa un viss straadaaja ljoti labi liidz formatam :( mazliet jau zb 10x dienaa resetot kompi jo vienkārši sastingst! Un vairaak zilais logs nelec, vienkārši sastings, vai atsleedzas nets, kaa kuro reizi.

 

 

TE vel cilveekiem probleema liidziiga maneejai.

Labots - Verneris no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ieliec citu tīkla karti un pamēģini. Kapeikas maksā! Bija man viena bojāta plate. Ar vienu gatavu instalāciju strādāja ok, savukārt ar otru nu ne par ko, bik padarbini un BSOD! Izskatās, ka tev varētu būt dzelžos vaina!

Link to comment
Share on other sites

Tak 11 postā tika ietiekts pamēģināt ar citu karti, bet jau nākoša postā šis spirinās pretī.

Link to comment
Share on other sites

vienā vietā to citu karti! Karoche atradu risinaajumu! Atheros agraak saucies Attansic. Un mekleejot shaadi draiveri, viss darbojas korekti! pakas zuud, bet nu jau pavisam reti.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...