Jump to content

Kā pārinstalēt windows 7 pie saplēsta ekrāna


dak23
 Share

Recommended Posts

Labdien. Tātad problēma sekojoša, ir saplīsis ekrāns datoram Acer Aspira 6930G, tiek lietots visu laiku pievienots pie datora monitora, bet ir radusies vajadzība pārinstalēt windowsu, viss itkā būtu ļoti labi, bet problēma ir tur, kad gan monitors gan televizors kas savienots ar HDMI kabeli, sāk rādīt attēlu tikai no brīža kad jau ir jāievada parole, ātrāk neko nerāda, vai ir kāda iespēja lai uz kāda no ekrāniem es redzētu instalācijas procesu?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Baigi sen nekas tāds nav darīts, bet aptuvenais ceļš ved caur BIOS ==> sameklē Default monitoru un nomaini. Bet HDMI varētu nebūt listē. Vajadzēs parasto monitoru ar VGA vai DVI (kāds nu laptopam ir paredzēts).

Link to comment
Share on other sites

Kā lai tiek biosā ar saplēstu ekrānu? :sarkasms:

 

Bet jā, jāmauc vien ar parastu vadu, tad viss izdosies.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ak, jā, Aceram laikam bija Alt+F10 un F2, lai ieietu BIOSā.

Link to comment
Share on other sites

Kā ir, ja portatīvo aizver, tas nepārslēdzas uzreiz uz ārējo?

Protams, vajadzēs arī atsevišķu klavieri un peli.

Link to comment
Share on other sites

Aizverot portativo viņš iemieg un atslēdz ārējo ekrānu, kā arī ar ALT+F10 un F2 nekas neatveras, man vienkārši trūkst ideju...

Link to comment
Share on other sites

Aizmirsu piebilst, tagad esmu pievienojis pie monitora datoru ar PARASTU VADU, bet tik un tā tas pats, arī monitors attēlu sāk rādīt tikai pie paroles ievadīšanas...

Link to comment
Share on other sites

Teksts no Acerīša manuāļa: <Fn> + <F5> Display toggle

Switches display output between the display

screen, external monitor (if connected) and

both

Link to comment
Share on other sites

Pārslēgt jau var, bet tikai tad, kad jau esi ticis lidz paroles ievadīšanai, bet man vajag lai no paša sākuma pieslēdzot jau rāda, lai varu windowsu pārinstalēt

Link to comment
Share on other sites

Pārslēgt jau var, bet tikai tad, kad jau esi ticis lidz paroles ievadīšanai, bet man vajag lai no paša sākuma pieslēdzot jau rāda, lai varu windowsu pārinstalēt

 

 

kāda velna pēc tev vispār k-ko tur jāredz ? nenormāli spamo F8 pagaidi kādas 15 sek vai hz cik, down, enter un gaidi kad iebootos no diska un tur jau tev rādīs visu ko vajag..

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ieliec disku un sākumā "press any key to boot from cd". Tad spied, spied, spied. Un tur jau neko redzēt nevajag. protams cita lieta ir tad, tev ir kāds "sen pārbaudīts bootabls disks" ....

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tur tak uz ausi var dzirdēt, ka lasītājs disku ņem priekšā un tad ar jāspiež any key.

Link to comment
Share on other sites

Es laikam nepareizi izteicos, lieta ir tāda, kad ekrāns ieslēdzās tikai tad, kad windows jau ir sācis darbu, respektīvi, attēls parādās tikai tad, kad parādās users, līdz ar to neredzu windowsa instalācijas gaitu, bet ja pieslēdzu citu portativo pie televizora vai monitora, tam attēlu rāda jau no paša sākuma, tāpēc arī domāju ka šī problēma ir risināma, un cerēju ka man kāds pateiks kā. Un pie windows 7 instalācijas, vismaz no usb, neparādās press any key, viņš automātiski ielādē no ierīces visus datus un sāk visu procesu, tikai es neko neredzu līdz ar to nevaru uzspiest next utt...

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Vieglākais risinājums būs - instalācijas ripulis.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...