Jump to content

Galaxy S II system update


ragnis
 Share

Recommended Posts

Skatos netā, ka Samsung Galaxy S II esot pieejams system update, kā rezultātā vajadzētu tikt pie Android 3.3.5.

HTC-istiem decembra vidū bija updeits uz jauno Android versiju, bet Samsung-am pie Settings > About Phone > Software Update nekas jauns neparādās joprojām.

Protams, var manuāli likt virsū jaunāko Androidu, bet tas nozīmētu manuālos backupus visam un app-u pārinstalēšanu.

HTC upgreids bez visu appu pārinstalēšanas un backupu taisīšanas.

Vai ar Galaxy S II arī kkas tāds nesāpīgs (t.i. maz laiku patērējošs) ir iespējams?

Link to comment
Share on other sites

Man pašreiz Galaxy Ace arī apdeitojās. Bet vai man nāksies visu softu no jauna instalēt?

Link to comment
Share on other sites

Uz S2 oficiāli ir pieejams tikai 2.3.5 (āzijā ir 2.3.6 speciālam modelim). Un es stipri šaubos ka eksistē tāds 3.3.5. Neoficiāli var uzlikt 2.3.7 ja nav žēl garantijas, un gribas daudz lasīt un čakarēties.

Link to comment
Share on other sites

Fūuu, labi, ka viss palika pa vecam, nu softu, kontaktu ziņā. Savādāk gemorojs uz pāris stundām būtu garantēts. Tā esmu arī ticis pie 2.3.5 Nekādus jaunumus gan neesmu manījis UI. Laikam jau tikai kaut kādi iekšēji uzlabojumi vien ir,

Link to comment
Share on other sites

Operatoriem tur būtībā mazs sakars. Katram aparātam ir vienai versijai vairākas firmware, kas paredzētas dažādiem reģioniem, un kā parasti, Baltijas reģionu atjauninājumi iznāk vēlāk nekā lielākā daļa citu reģionu.

Link to comment
Share on other sites

Tā esmu arī ticis pie 2.3.5

 

Tev Ace vai S II telefons? Ja S II, kā tiki pie updeita bez softa pārinstalēšanas?

 

Jā, protams, protams biju domājis 2.3.5

 

kopsavelkot atbildes sanāk, ka pagaidām S2 Latvijā nav vienkāršs veids kā tikt pie jaunākas Android versijas

Link to comment
Share on other sites

Lai nebūtu jātaisa jauna tēma... kā tad īsti ir ar cyanogen mod... ir viņš vajadzīgs vai nē...? Cik nu pa forumiem palsasījos, esot ātrāks, vairāk fīčām... bet vai parastam lietotājam to vajag, ja runājam tieši par Samsung galaxy S2....?

 

Jo ja pareizi saprotu, uzstādot cyanogen mod, zūd garantija, un tas manuprāt ir būtisks mīnuss...

 

Tātad, isāk sakot, kas tieši iekš cyanogen mod ir tas, kas varētu pamudināt izvlēties tieši to?

Link to comment
Share on other sites

Mmmm, nu kā lai Tev pastāsta :) Nepamēģināsi nesapratīsi.

 

Cyanogen MOD plusi:

  • ātrāks - pats vari pielāgot savām vajadzībām - uzklokot, ir arī pieejami power plāni, tāpat kā pc
  • kaudze ar unlockotām fīčām
  • vienmēr pēdējais Android
  • pielāgojams UI
  • citi sīkumi

Teorētiskie mīnusi:

  • garantijas zaudēšana
  • ražotāja UI zaudēšana

Parastam lietotājam šādas izvirtības diez vai būtu vajadzīgas. Ja Tevi viss tajā telefonā apmierina, tad nemaz neskaties uz CM.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Леший

Android ICS Samsung Galaxy S II jau rīt 10.Martā!

turpat:

 

Update: Samsung used its Twitter account to deny the statement of its website. It turns out the ICS update release date is still not settled and it will be announced at a later point in time.

Link to comment
Share on other sites

BoredOne

Nu vienādi vai otrādi bet te nu es sēžu un rakstu uz oficiāla ICS (XXLPQ). Yey me. Šodien iznāca, tā kā ja ir vēlme tad kies vai opcijās no telefona var dabūt jauno brīnumu. Pirmie iespaidi vēl nav , ja neskaita to ka šķiet tāds bremzīgāks nekā vecais GB. Bet pats update process noritēja ļoti korekti, un pat visus appus atjaunojis.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Iznāca vakar, šodien uzinstalēju. Trūkumi ir tādi, ka Kies nav Linux versijas. Update process notika gludi, izņēmot to, ka uz tās atpalikušās "operetājsistēmas" no melkosofta dabuju pačakarēties, kamēr viņš ieraudzīja telefonu.

Uz pirmo skatienu redzamas izmaiņas:

  • Kopējais izskats ir mainīts, pogas ir kļūvušas tumšākas, izvēlnes, nospiežot Menu pogu izskatās savādāk. Tiek uzlikts Helvetica fonts, kas izskatās tizli. Default fonts tagad ir smukāks.
  • Settings sadaļa ir pārtaisīta, viss sakārtots, kā arī, ir vizuālie uzlabojumi.
  • Pēc update noresetojas viss desktopa un Applications sadaļas izkārtojums, dabuju visu salikt pa jaunai
  • Phone sadaļa izmainīta gan vizuāli, gan funkcionāli: numuri tagad rādās sadalīti, piemēram +371 22 123 456. Kā arī, tie, kas ir pieradījuši vilkt ar pirkstu uz labo pusi, lai zvanītu, un uz kreiso, lai rakstītu SMS, būs nepatikami pārsteigti: tā funkcija ir palikusi, bet tagad vajag paturēt pirkstu apmēram 0.2 sec pirms pārvilkšanas.
  • Pārlūks pilnībā atjaunots, ir kļūvis ātrāks un kā to teikt.. gudrāks laikam. Tagad pareizāk tiek apstrādāts pieskariens.
  • Ar vecām aplikācijām problēmas nav novērotas, vienīgais, winamp widgets nedaudz vizuāli gļuko.
  • Patik tas, ka swaipojot desktopus, no pēdēja tagad var pārlikt uz pirmo un otrādi.
  • Market tagad lepni saucās par Play Shop
  • Tagad apgriežot telefonu, ir animācija, kas, protams, patikami.
  • Baterija tagad dzīvo ilgāk, pagaidam vēl nevar pateikt ciparus, bet kaut kur 1.5x uzlabojums ir.
  • Skaņa ir kļūvusi nedaudz skaļāka. Ir viens gļuks: tas ir, ja ir iespraustas austiņas, skype izmanto gan austiņas, gan speakeru.
  • Kopā viss strādā nedaudz ātrāk, kas ir patikami.

Kopējais iespaids: update ir patikams, trūkumu maz, uzlabojumi ir redzami.

Labots - Леший
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nav vēl tik daudz pagūts iztestēt

 

es pats iesaku no sākuma ar JS backup nobekabot un tad uztaisām wipe jeb reset user data visu pa tukšo

un tad uz tāda svaiga 2.3.4 liekam 4.0.3

 

 

var uzlikt ar ODIN kur nav vajdzīgs KIES mēsls

roms šeit te http://www.sammobile.com/firmware/?page=3&t=1&o=1&m=GT-I9100&r=1#regiona

pamācība

http://envyandroid.com/archives/480/update-galaxy-s2-without-kies

 

bez tā samsung kies brīnuma

 

personiig man ICS labāk patīk bez touch wiz :(

Link to comment
Share on other sites

Леший

Dabuju šodien notestēt bateriju. No rīta, 11:00 uzlādēju bateriju uz 100%. Apmēram 3 stundas dienā tika klausīts muzons, pusstundu tika lasīts Pulse, stundu tiek lietots skype, 2 stundas tika lietots nets. Kā arī, visu laiku ir ieslēgti kontu sinhronizācija un wifi. Ap 23:30 bija palikuši 79%. Agrāk ap šo laiku telefons jau pīkstēja par bateriju.

Link to comment
Share on other sites

kāds ekrāna gaišums man ~ tik pat bet baterija daduz vājāk velk tagad

Link to comment
Share on other sites

versatile

Man arī baterija sēžas ātrāk nekā iepriekš.

 

Vēl update:

Patīk, ka ir uzlabots zavan pacelšanas GUI, nav vairs elllīgi precizi un ellīgi tālu jāslidina pirksts.

Baterija vienkārši kūst

Telefons pāris reiū beztēmā restartējies

par vienu no google apps kontiem, kuram (organizācijas līmenī) bija atslēgts google talk, visu laiku bļaustījās, ka nevar ielogoties. Vienīgais risinājums izrādījās ieslēgt visiem google talk...

emergency call poga uz lock screen ir mikroskopiska un pašā apakšā, bieži nospiežas nejauši

screenshot process ir debils (turēt volume down, home un lock pogas)

sākotnēji nedraudzējās ar juice defender plus

Neesmu ļoti testējis, bet izskatās ka flash animācijas lapās (video) sākuši raustīties. Gan ar iebūvēto pārlūku, gan opera mobile.

šodien darbā gandrī balsī sāku lamāties, kad ieraudzīju fīču pieturam lock pogu, liekam silent mode. "Silent mode will be enabled, yes no?" KO?! $%#$^, na%#$, labs cilvēki!

Pluss, ka caur notifications var pārslēgties bez šitā brīdinājuma, un ka ir arī pilnīgi silent režīms blakus parastajam vibro, bet... nu nafig tam apstiprinājumu?!

 

Bonuss - tagad varu kontrolēt fočuku caur USB vadu (ir man USB OTG vads)

Smukāk homescreeni kustas

smukāks lockscreen

Link to comment
Share on other sites

Леший

screenshot process ir debils (turēt volume down, home un lock pogas)

Joka pēc neesi provējis veco sistēmu? Tas ir Home+Power.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Nez, paprovē stiprāk nospiest :D Man ideāli strādā. Vajag paturēt apmēram sekundi.

Link to comment
Share on other sites

versatile

"turēt" nekādā gadījumā nav ideāli.

Ar trešo reizi sanācā - pirmās divas nesaspiedās ideāli reizē un attaisījās programmu ārskats vai kas nu tas tur tagad ir.

Agrāk pietika piespiest Home un īsi uzspiest lock - 4x ātrāk.

 

Tikko vispar tādi gļuko pašļi... Laikam nāksies factory reset :(

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Versatile, visi Tevi aprakstītie bremzēšanas un akumulatora patēriņš parasti ir saistīti ar to, ka netiek veikts "hard reset" pēc updeita. Izmēģini, vajadzētu pēc tam visam strādāt daudz raitāk.

 

Internetā jau pavīd komentāri, ka Samsung esopt pamanījies izčakarēt visu oriģinālā ICS šarmu. :)

Link to comment
Share on other sites

coldars

Te nu var piekrist versatile - ir patādījušies dažādi gļuki, kuri ar veco gingerbred'u nebija. Man arī ir pāris reizes pakāries, tāpat arī bateriju tērē tikpat ja ne pat vairāk. Ļoti negribas, bet laikam tomēr būs jātaisa tas factory resets un tad visas programmas jāstellē no jauna. Bet tajā pašā laikā daudz kas strādā ātrāk, piemēram, defaultais interneta pārlūks.

Link to comment
Share on other sites

versatile

sōre, bet hard reset man nepatīk taisīt. Un nav arī kad. Darbā nav laika ar tādām muļķībām nodarboties, ārpus darba - jābūt sazvanāmam...

Gan jau nāksies, bet nu... Gemors.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

kāpēc nevar. uzliekam JS backup

un hardresetojam uz nebēdu un mainam romus līdz slikti paliek

 

viss saglabājs pat zvani sms un iestatījumi

Link to comment
Share on other sites

Леший

Pastaigāju 3 dienas ar face unlock - fīča ir interesanta. Protams, nedaudz tracina tas laiciņš, apmēram sekunde, pirms frontāla kamera ieslēgsies, bet pats unlock notiek zibenīgi. Seju pārsvarā atpazīst, no 10 reizem apmēram 2 feili.

Labots - Леший
Link to comment
Share on other sites

versatile

Noresetoju. Pāris stundās viss atpakaļ, daļa - automātiski. Bez ieslēgta system power saving baču joprojām rij ārprātā. Skaips gļuko. Lielākā daļa citu gļuku pazuduši gan.

Link to comment
Share on other sites

Lai netaisītu jaunu topiku uzjautāšu šeit... Tātad vai Galaxy S2 pieļauj mūzikas klausīšano caur Bluetooth... ir aizķēries Bluetooth no nokijas C6 sarunām der bet muzika neskan... varbūt nesaderība? Kā ir ar citām Bluetooth handsfree ierīcem?

 

Kas uz system update attiecas... viss ir čikiniekā.... baterīja tur mazliet ilgāk.... viss notiek ātrāk. Ir OK

Labots - burvis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
deddlinexxx

Mmmm, nu kā lai Tev pastāsta :) Nepamēģināsi nesapratīsi.

 

Cyanogen MOD plusi:

  • ātrāks - pats vari pielāgot savām vajadzībām - uzklokot, ir arī pieejami power plāni, tāpat kā pc
  • kaudze ar unlockotām fīčām
  • vienmēr pēdējais Android
  • pielāgojams UI
  • citi sīkumi

Teorētiskie mīnusi:

  • garantijas zaudēšana
  • ražotāja UI zaudēšana

Parastam lietotājam šādas izvirtības diez vai būtu vajadzīgas. Ja Tevi viss tajā telefonā apmierina, tad nemaz neskaties uz CM.

 

Nav nemaz tik laba gan :) piemēram CM7(GB) šis un tas nestrādā daudz gļuku CM9 (ICS) vispār nav par ko runāt viens vienīgs lagu perēklis :hunter: tūliņ jau būšu jau 100 reizi pāršuvis savu S II un CM nu nav tā labākā vismaz pagaidām kautgan ir ļoti daudz interesantu fīču kā jau Martinno minēja :)

 

ICS ir pajēls vēl :(

Pagaidām visslabākā no testētajiem ICS room ir Omega ICS bet tāpat carsho daudzas programmas un citas nemaz vispār neit tapas imxo personīgi paliku lidz stabilam ics uz 2.3.5 KI3 :)

Labots - deddlinexxx
Link to comment
Share on other sites

martinno

Nu nezinu gan. Man ir bijusi saskarme ar CM divos telefonos - abos viss strādāja un nekādu problēmu nebija. Un mans domāt, ja ir oficiāls CM, tad problēmām nevajadzētu būt vispār.

Link to comment
Share on other sites

deddlinexxx

Nu nezinu gan. Man ir bijusi saskarme ar CM divos telefonos - abos viss strādāja un nekādu problēmu nebija. Un mans domāt, ja ir oficiāls CM, tad problēmām nevajadzētu būt vispār.

 

 

Hmmmmm... varētu arī tā gadīties :) varbūt ir links uz tā saucamo oficiālo CM9 kur viss strādātu

Cik lasiju nestrādā kamera kas principā ir SGS II kronis :)

 

P.s. :)) Iemetu acis CM lapā.Ir jau bijis apdeits 30.03.2012 • nestrādā vairs tikai šīs lietas kas principā nav vajadzīgas :) 1- FM Radio: not implemented 2-TV Out: not working yet

 

Iešu izmēģināt :)) pēc tam atrakstīšos par saviem iespaidiem

Labots - deddlinexxx
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...