Jump to content

kas labāks uz šāda pc?


valdinjshh
 Share

Recommended Posts

reāli spēles nespēlēju, gribās pēc veciem laikiem uzlikt atkal windows 7 pamēģināt- procesors man 1.8 athlon vienkodola (kaut kur biju dzirdējis, ka vecie proči labāk tiek izmantoti uz win7), rams ir 1.5 gb, video Nvidia geforce 7050 PV integreetaa 512 mb jo esošā videokarte nedarbojas, servisā pateica, ka ar videokarti viss kārtībā, tad gan jau, ka mātesplates slots nosvilis, jo melna bilde ar ielikto videokarti, bet ar integrēto viss strādā. Labāk ies xp vai windows 7 pēc jūsu domām? Dators domāts internetam, kāda darba uzrakstīšanai, dažreiz kādu filmu paskatos.

Link to comment
Share on other sites

Ies labāk vai neies - vienalga. Gribi win7, tad liec win7, bet tik 32 - bitu versiju. Un ne-integrētā video karte varētu neiet dēļ tā, ka biosā neesi uzlicis lai viņu izmanto integrētās video kartes vietā..

Link to comment
Share on other sites

valdinjshh

tur ir man ir uzlikts primary graphics adapter- PCI, pirms tam gāja, līdz vienu dienu vienkārši melna bilde un viss, onboard cik es saprotu ir iebūvētajai, varbūt vajag uzlikt PCI express?

Link to comment
Share on other sites

Es domaaju taa -rams zem 2gb -njemam xp,virs 2gb njemam win7.Domaaju ka vari jau likt septiito,kaa jau teica-ja gribi likt,bet ar xp ies veiklaak

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Iesaku tēmas autoram pārlasīt savu rakstīto. Pašlaik sarakstīts totāls sviests par to video karti un pilnīgs bezsakars par windows izvēli. Kā var būt nosvilis slots un uzlikts kaut kāds mistisks PCI adapter? :rus_roulette:

Link to comment
Share on other sites

valdinjshh

nu man ir sakrājušās problēmas, skaidrs tagad, ka windows 7 nelikšu, uzliku biosā pie primary graphics adapter PCI-express, nekas nemainījās. Varētu būt, ka pie vainas ir dvi to vga pārveidotājs? dators pašlaik darbojas uz integrētās videokartes, bet servisā pateica, ka manai videokartei viss kārtībā, tātad loģiski domājot vai nu kaut kas mātesplates slotam vai tam pārveidotājam...

Labots - valdinjshh
Link to comment
Share on other sites

nu tev ir lūznis kas prasās uz gētliņiem ...

bet ja nopietni paliec pie XP un netaisi problēmas :)

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Ja ir driveri priekš Win7x86 tadliec Win7. Ja nav tad atstāj XP.

VGA iekš BIOSS neko nevajag pārslēgt. Ja karti redzētu, tad ieslēgtos tās izmantošana automātā. Un no Win iekš devices managera parādītos attiecīgā iekārta. Ja nav, tad ir problēmas. Ja VGA strādā, tad slikts kontakts slotā(šķībi moš stāv.) Iespraud citā slotā ja tāds ir. Kāds slots PCIex16 ?

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
viesturs0711

Win 7 tev pavilks. Jo min prasiibas Ram 1GB (lai gan 512MB arii ripo), cpu 1 GHZ. Win7 prot straadaat ar Winxp draiveriem (lielaakajaa daljaa gadijumu), ja nu tavai Mobo prieksh W7 nekaa nav.

 

Par to videokarti kaut kas neizklausaas ticami. Ieliec citu karti tai slotaa un tad varees ko spriest.

Link to comment
Share on other sites

Ar šādu kompi un win7 vari necerēt uzspēlēt normālas spēles, tikai priekš interneta, takā paliec pie xp.

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

jā w7 māk labāk izmantot šādus procesorus un izmanto tos pilnībā līdz lūpai. :superstition:

pirms sapņot par w 7 derētu pārliecināties par to vai šim vēsture atradīsies arī draiveri.

ieliec citu videokarti slotā.

Link to comment
Share on other sites

Man 6 gadus vecs laptops HP NX6125 ar Sempron 1.8Ghz 2GB RAM aprīkots ar W7 patīk daudz labāk nekā XP. Dīvainā kārtā youtube video daudz labāk rāda.

W7 search ownz.

Link to comment
Share on other sites

tur ir man ir uzlikts primary graphics adapter- PCI, varbūt vajag uzlikt PCI express?

 

Iestati uz PCI-E.

Liec uz nebēdu Win7-32bit.

 

offTopiks riktīgi draņķīgs.

Link to comment
Share on other sites

Var w7 likt, liec 32 bit versiju, par Aero efektiem aizmirsti un varēsi rukāt. Šaubos vai būs labāk par xp, bet sliktāk ar nevajadzētu būt. Vienreiz kļūdas pēc uzmetu w7 uz P4 ar 256mb rāmi, neko, gāja kaut kā klibodams :>

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Kur šeit ir runa par spēlēm?

 

Ar šādu kompi un win7 vari necerēt uzspēlēt normālas spēles, tikai priekš interneta, takā paliec pie xp.

Link to comment
Share on other sites

Viestur, Tev vakar nebija jābūt Pārdaugavā pēc procesora trijos? .... šitā uzmest nav labi, nu nav labi.

 

sry. par offtopiku.

Link to comment
Share on other sites

Prakse - uzliku 2 gab. 2GHz Bartoniem ar 2Gb RAM W7 32bit. Iet kā traks. Protams, pribambasus labāk izrubīt, kaut gan Aero iet cmuki. Video vienam 7600GS, otram - GF2Ti. :beee:

Link to comment
Share on other sites

Nu nafig to sivēnu? Kas no viņa būs labāks? +/- nekas. Toties būs lielāks, nevajadzīgs resursu norijiens.

 

Bet vispār vai nu tofika autors raksta muļķības par iebūvēto videosūdu, vai arī viņam nav K7. No K7 čipsetiem ar GF videosūdiem varēja komplektēties NF un NF2, bet NF2 komplektējās ar GF4 MX, ne jau GF7. Tur drīzāk ir kāds 3200+ Athlon 64 :)

Link to comment
Share on other sites

Kur šeit ir runa par spēlēm?

Kādēļ jautā, acu pierē nav?

Es tikai pasaku, kā būs, ja tev nav ko darīt, ej palēkā pa mammas gultu.

Labots - TheSaint
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Uz tāda PC tak muļķim skadrs, ka spēles nevarēs dzenāt. Tu vēl pasaki - nevarēs. Tā kā lēkā pa mammas gultu pats. Tāda spēlētāju paaudze mums te savairojusies, kuriem tad acis no pieres laukā, kad izdzird tekstu uz Acera pa 200 LS "Red Dead redemption" neies. :hunter:

 

Gestapo - vainīgs protams esmu. Biju tik nākamajā dienā un nokārtoju.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...