Jump to content

CAM modulis priekš Baltcom digitālās televīzijas


Lienīte
 Share

Recommended Posts

CAM moduļus variet iegādāties no Baltcom, kad meistars būs pieslēdzis televīzijas pakalpojumu un pārliecinājies, ka Jūsu televizors ir piemērots CAM moduļa izmantošanai.
Link to comment
Share on other sites

Man ir Baltcom digitālās kabeļtelevīzijas pieslēgums. Televizors gan ir Samsung 32C650.

CA modulis ir šāds http://www.ff.lv/tv_...nax_CAM_module/.

Darbojas.

Tāds pats CA modulis darbojas arī ar LTC Virszemes TV.

 

Droši vien ir sekojošas iespējas:

1. Pierunāt "tehniskās daļas meistaru", lai tas pa ceļam atved un izmēģina viņiem esošo moduli. Tas maksās LVL 25.- + droši vien pakalpojuma maksa.

2. Atrast veikalu, kurā tirgo vairāku veidu CA moduļus, sarunāt, ka nopirksi lētāko, ja neies, tad paņemsi citu. LVL 22.- + transporta izdevumi.

Tīri teorētiski, problēmām nevajadzētu būt. Specifiska nesaderība var būt vienmēr...

Labots - Xirx
Link to comment
Share on other sites

Man ir Baltcom digitālās kabeļtelevīzijas pieslēgums. Televizors gan ir Samsung 32C650.

CA modulis ir šāds http://www.ff.lv/tv_...nax_CAM_module/.

Darbojas.

Tāds pats CA modulis darbojas arī ar LTC Virszemes TV.

 

Droši vien ir sekojošas iespējas:

1. Pierunāt "tehniskās daļas meistaru", lai tas pa ceļam atved un izmēģina viņiem esošo moduli. Tas maksās LVL 25.- + droši vien pakalpojuma maksa.

2. Atrast veikalu, kurā tirgo vairāku veidu CA moduļus, sarunāt, ka nopirksi lētāko, ja neies, tad paņemsi citu. LVL 22.- + transporta izdevumi.

Tīri teorētiski, problēmām nevajadzētu būt. Specifiska nesaderība var būt vienmēr...

Paldies Xirx ! Būsi man palīdzējis ātrāk tikt pie tevevīzijas bildes. :) Buča! ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...