Jump to content

Assassin's Creed nākotne


Inquisitor
 Share

Recommended Posts

Sorry, nevarēju šeit atrast nevienu attiecīgu tēmu, tāpēc veru vaļā jaunu. Vai vēl kādam izņemot mani ir sajūta, ja Assassin's Creed sērija "has been killed off" līdz ar notikumiem AC Brotherhood beigās, kad attiecīgais personāžs bez spoileriem dabūja dunci ribās? Es sāku spēlēt Revelations, tikko dabūju apstiprinājumu - jā, ir pagalam - un pazuda jebkāda interese par visu sēriju, jo tas bija tas, kas piesaistīja, kas cilvēkus vispār piesaista sižetam. Kādas ir jūsu domas?

Labots - Inquisitor
Link to comment
Share on other sites

Par Brotherhood piekrītu,beigas bija nedaudz dīvainas un Revelation arī nepaskaidro, kāpēc tā iepriekšējā civilizācijas pārstāve lika viņu nodurt :(

Revelation izgāju tīri aiz intereses, kas notiks ar Altairu un Ezio, jo abi varoņi savu stāstu beidz. Man patika, ka beigās paskaidro, kas tā par izmirušo rasi un kas ar viņiem notika. Tomēr var vērot, ka franšīze pagrimst, jāgaida, par ko būs jaunā spēle, kur risināsies notikumi, kas būs galvenais varonis, kādi būs jauninājumi u.tml. Bet vai iegādāšos jauno spēli, nezinu...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
RockstarUnicorn

Naudu savajadzēsies, kaut ko izdomās tālāk...

Piem kā profesors Anubisā dzīvoja n shit...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...