Jump to content

Partīciju resaizošana - vajag padomu!


martinno
 Share

Recommended Posts

Diena laba!

 

Vajag padomu sekojošā lietā:

Windows 7, ir HDD ar divām partīcījām (C - sistēma, D - dati) un kā par sodu C partīcijā aptrūkās vieta. Vajadzētu no D nozagt kādus dažus GB.

Jautājums - kā to labāk izdarīt, lai būtu pareizi un nebūtu jāparinstalē Win?

Versijas:

1) No D partīcijas noshrinkot piem. 5GB un pievienot tos pie C (un vai vispār tā varēs? un ja varēs, tad tie 5GB atradīsies HDD pavisam citā vietā...)

2) Likvidēt D partīciju, pievienot C vajadzīgo daudzumu un uztaisīt atpakaļ D?

3) Jūsu ieteikumi.

 

Un bez stresa - datu backups man ir :)

 

2011.12.26.%2012.52.52.jpg

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

Iekš pavecākas Hirens Boot CD iraid atrodams tāds priekšmets kā EASEUS Partition Master\

(iespējams arī ka šo lapā ir free versija)

 

Rīks strādā :good:

Link to comment
Share on other sites

nu i nebrīnos ka vietas aptrūks, win7 un 40 gb :shok: Var izmantot arī acronis partion editoru, tai pašā hirens cd iekļauts.

 

P.S, un kāda jēga vispār pie šī brīža diska apjomiem kaut ko šādu jāties un čakarēties.

Link to comment
Share on other sites

Tajā pašā Hirens arī ir Gparted. Es parasti to izmantoju, liekas ka vinš arī pārmet datus. Man šāda operācija aizņēma pāris stundas.

Link to comment
Share on other sites

Herņa. Izdarīju ar iebūvēto management - 2) Likvidēt D partīciju, pievienot C vajadzīgo daudzumu un uztaisīt atpakaļ D? Vienīgais, jākopē dati atpakaļ :)

 

P.S, un kāda jēga vispār pie šī brīža diska apjomiem kaut ko šādu jāties un čakarēties.

Laptops.

Link to comment
Share on other sites

Nav nozīmes laptops vai desktop. Man arī lapsim 600`nieks cietnis iekšā. Neko neesmu sadalījis. Un Win7 strādā pietiekami stabili lai nedomātu par n`tajām pārinstalēšanām. Protams, ja rokas neaug no p* Redz ja būtu izmantojis acroni, i dati nebūtu atpakaļ jākopē. :spruce_up:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Njā , bet te kaut kur apkārt klīst bars guru, kuri sludina ka sistēma Win 7 un vēl 64bit jāliek uz 40 GB SSD un atlikusī dzīves daļa jāvelta tās optimizēšanai.

Link to comment
Share on other sites

Arconis - neesmu ar tādu ne reizi saskāries... zini kā - bailes no visa jaunā un labā :)

 

A nedalīt vispār - arī variants, tomēr man kaut kā ir iegājies, ka sistēmai jāstāv uz citas partīcijas.

Link to comment
Share on other sites

nejauc pilnīgi pretējas lietas. SSD ir cita tehnoloģija.

 

P.S. Tas ka sistēma stāv uz cita diska, no winxp laikiem un daža laba jadmina šķībajām rokām. :D

Link to comment
Share on other sites

agrāk arī aizrāvos ar disku dalīšanu utt. bet beigās tas paliek tikai apgrūtinoši, desktopiem otrs cietnis laptopiem backup līdz zobiem. un viss strādā.

 

Bet cik saprotu tev backups jau ir, tad par ko satraukties...

Link to comment
Share on other sites

Ja D disks nav piebāzts, defragmentē viņu un ar kādu no iepriekš minētajām programmām meiģini no D diska pielikt nedaudz GB pie C diska. Var darīt arī bez defragmentācijas, bet ir diezgan liela iespēja, ka pazaudēsi kaut kādus failus

Link to comment
Share on other sites

ko tieši tavuprāt pateicu nepareizi?

 

EDIT: atvainojos, neievēroju

Labots - KrusTy
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...