Jump to content

Paidziet izveidot hi-fi komplektu


Partyman
 Share

Recommended Posts

Monitor audio (Silver un Gold sērija) ir labi uzvedušies komplektā ar NAD, AMC, Densen, Rega, Krell. Ja tā padomā, tad ar jebkuru skanošu pastiprinātaju (nemarantzyamahvincenttacu). Kaut gan Gold sērijā kaut kas tomēr šķiet pārmudrīts.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • osscar

    27

  • ivo

    11

  • ediots

    18

  • Partyman

    35

Top Posters In This Topic

Posted Images

Darkheart

Diez kādēļ AVEX salonā Monitor Audio slēdz klāt Vincent lampiniekam? Salīdzināju MA Bronze sēriju ar Audio Pro Wigo, ko Unisonā slēdza pie NAD pastiprinātāja. Pēdējais komplekts skanēja labāk - kaut kā dzīvīgāk, dinamiskāk, ar izteiktāku detalizāciju. Iespējams, ka ar NAD Monitor Audio būtu skanējis labāk, nekā NAD ar Audio Pro.

Link to comment
Share on other sites

droši vien tāpēc, ka neviens negrib stiept krell'u augšā no pagraba un diez vai MA pircējs būs gatavs arī pirkt to krell'u, iemesli var būt 100 un 1

un ar audio pro ir kā paveicās, ir daži ļoti labi modeļi, bet liela tiesa arī tādi... nekādi

Link to comment
Share on other sites

...un droši vien tāpēc, ka tas Vincents ar kaut kā ir jāmēģina pārdot. Un kurš te runāja par bronze sēriju...

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

Mnjā, tas gan būtu joks, ja Māris u.c. kadri iz Unisona sāktu savām NAD kastēm piedāvāt slēgt klāt ko citu, kā tās akustikas, kuras viņi tirgo. :diablo:

Labots - audio_spoks
Link to comment
Share on other sites

..droši vien, ka pamatoja "Focal samērā cietais skanējums labi ies kopā ar NAD mīksto..."

Vienreiz dzirdēju šitā Focal ar Arcam kopā, bija atbaidoši.

Kaut gan nav skaidrs pie kā focal vispār var slēgt klāt.

Pie Bryston ar ir šausmīgi.

Reiz, savukārt, dzirdēju cita tirgotāja pēc ciets/mīksts principa veidotu komplektu - Marantz un Canton... No Canton vismaz sanāk smuki disku plaukti, ja izrauj ārā tās bezjēdzīgās iekšas, ko varētu iesākt ar marantzu, tā arī neesmu izdomājis līdz šim. Un abu "sinerģija" bija vispār za....sj.

Labots - DSTr
Link to comment
Share on other sites

man gan ir cits skatījums, kā skan marantz ar canton grīdiniecēm. nav nekas īpašs, bet skanējums ir visnotaļ sabalansēts, nevis kā ļoti bieži satopams, ka dažādiem komplektiem, ta dunoņa lien ārā, ta basi tikai kautkādā šaurā diapazonā, ta augšas par griezīgām, ta vidi kliedzoši. manējā salikumā var vēlēties tikai labāku dziļumu un gaisīgumu, kas nekādā veidā netraucē baudīt mūziku. domāju, ka canton dēļ, kopumā pārāk neitrāli viss skan, bet nekādā gadījumā ne slikti.

Link to comment
Share on other sites

Marantz lieliski skan ar q acoustics skandam ir gan specigs bass gan detalizacija...pats laika iegadashos marantz cd6004+pm6004+q acoustics 2020i Ar visiem QED vadiem var iegadaties par £739...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Par autoru nezinu, bet es lēnā garā pacēlu vienu Marantz PM-8000; skan tīri neko, pirmais Watts mani ļoti apmierina, it īpaši A klasē. Tiesa. pie divjoslu Phonar Laser, kas citiem diez vai ir pazīstams. Kad tos ražoja, tos Unisons vēl netirgoja, un Veritas Unisons vairs netirgo :-/

Link to comment
Share on other sites

Man te viens PM 8000 īpašnieks sūdzējās par nelielu fonu A klasē..varbūt šim pārāk jūtīgi skaļruņi vai C pamaz filtrā vai arī karstuma ietekmē C nonīkuši nez karst jau šis nopietni A klasē ?

Link to comment
Share on other sites

Karst - ne pārāk. BET!

Shēma būvēta tā, ka sprieguma pastiprinātāja pakāpes nemainīgi barojas no +/- 56V, gals - no +/- 56V AB klasē, +/- 26 A klasē.

Lielie barošanas filtra kondensatori ir patālu no radiatoriem, bet uz plates ir virkne sekundāro filtra kondensatoru, kas tuvu stipri karstošiem strāvas spoguļa un pre-driver tranzistoriem. Es savam uz visiem šiem tranzistoriem uzstūmu radiatoriņus no Argusa, tagad vismaz vairs platē lodējumi nekūst nost :)

Blakus brūnie ir filtru kondensatori.

post-81709-0-82025500-1332837232_thumb.jpg

Vēl, protams, iespējams, ka kāda no zemēm ir atnākusi vaļā. Un vēl, iespējams, saimniekam ir paranoja un viņš to fonu "sadzird" :)

Link to comment
Share on other sites

Partyman

Nu , nopirki,vai nē?

Ja,jau aptuveni menesi,manam ausim skan lieliski,vienigais ko gribu mainit tas ir akustiku uz gridas skandam...

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Njā,akustiku pārī pa 145 naudiņām es arī ātri nomainītu uz ko nopietnāku,itsevišķi tik labam ampam ir grēks tādas plaukteniecies blakus likt.

Link to comment
Share on other sites

Partyman

Vispar es vados pec "what hi-fi?" expertu ieteikumiem un tapec ir doma par tannoy revolution dc6t iegadi,pagaidam nav bijusi iespeja noklausities,ir dzirdets viedoklis,ka rokmuzikai tie nebushot parak labi,bet es esmu old school piekritejs(led zeppelin,deep purple,black sabbath)ta ka meklejumu process nebut nav beidzies...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...